Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

muhribe

iklima

Hayır bana bi zararı yok ama elti olma fikri canımı sıkıyo.büyük gelin küçük gelin,ya da kıyaslamalar olur felan diye düşünüyorum.ama górümcem olmadıg içın şükrediyorum.ay bi de görümcem olaydı allah muafaza
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: iklima - 14 Mart , 2012, 19:12:15
Hayır bana bi zararı yok ama elti olma fikri canımı sıkıyo.büyük gelin küçük gelin,ya da kıyaslamalar olur felan diye düşünüyorum.ama górümcem olmadıg içın şükrediyorum.ay bi de görümcem olaydı allah muafaza
belki çok seversin eltini kız şimdiden önyargılı olma canımcım

iklima

14 Mart , 2012, 20:08:57 #678 Son düzenlenme: 14 Mart , 2012, 20:28:19 iklima
Amaan elti işte hümeyra :) İyisi bile ne kadar iyi olabilir ki

Hepsi Bu..!

ponçik

**fatoş**

ben evleneli inş bir hafta sonra 9 yılı doldurucaz eltimle evlendiğimizden beri hep kardeş gibiydik ama görümcem çok iyi biri benide ço ksever beni hep onun hakkınd auyarırdı bende derdim ibzi çekemiyo yakınız diye ama sonradan gördümki bana kardeş gibi görünüp arkamdan dedikodumu yapıyomuş benden laf alıp kaynanama filan anlatıyomuş o günden sonra bitti bende ... :icon_scratch: :caca:

Lă_Tăhzen!

Eltimle fazla zaman gecirmedik evlendigimden beri tatillerde de goresemiyoruz farkli yerdeler gorustugumuzde de genelde kayinvalidemi fisekler bana basta iyi niyetli oldugunu dusunuyodum sonra baktim  beni nefret ettirdi onlardan kendisinin dusunceleri farkli davranislari farkli mesafemide koruyorum ne ariyorum ne soruyorum nettede mesafeli goruyorum gorustugum zaman ayda yilda bir hepsi uzak olsun

iklima

bizim aramızda çok yaş farkı olacigi için benden yana çok da umrum olmaz ama onlarin ay sen büyüksun soylesin böylesin diyeceklerinden eminin

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

kayınvalidem bundan sonra çocuk yapmazsa eltim olmayacak;yapsa da, bana teyze der, sorun yok :ehi: :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende elti cok  :ehi: 3tane var sükür aramizda iyi skinti yok  :nazar: :k06: ilk iki eltim kardesler 3. sira bende bide benden kücük son eltim var  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 22 Ağustos , 2013, 10:36:44
kayınvalidem bundan sonra çocuk yapmazsa eltim olmayacak;yapsa da, bana teyze der, sorun yok :ehi: :ehi:
:ehi:

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 22 Ağustos , 2013, 10:46:53
bende elti cok  :ehi: 3tane var sükür aramizda iyi skinti yok  :nazar: :k06: ilk iki eltim kardesler 3. sira bende bide benden kücük son eltim var  :k06:

maaşallah kayınpederin iyi çalışmış  :ehi:

mandalinaportakal

bazı yorumlar beni çok şaşırttı.Allah her şeyin,özellikle akrabanın iyisini versin.şükürler olsun eltimle sorun yaşamıyoruz,haftada 1 telde konuşuruz,farklı şehirlerdeyiz.çocuğumu kendi çocuğu gibi sever.ben de onun çocuuklarına sahip çıkarım.üç günlük dünyada birbirimizden başka kimimiz var?

yağmurbulutu

BEN DE ELTİMLE ÇOK RESMİYİM KENDİDE RESMİ OLMAK İSTİYOR AMA EŞİNİ ÇOK DOLDURUYOR BENİM AÇIĞIMI ARAR GİBİLER BEN ATANAMADIM 2012 KPSS PUANIMLA RESMEN GÜLÜMSEDİĞİNİ GÖRDÜM BEN ÜZÜLÜRKEN