Kuma Gemisi Yürürmüş de ELTİ Gemisi Yürümezmiş

Başlatan sude, 15 Ocak , 2007, 17:49:07

« önceki - sonraki »

banu_fth

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

ayyyyyyyyyyyyyyyyy.. yazık o çocuklara yaaaaaa.. zaten şu anne gibi anne olmayanlara çok kızıyorum ..

büyük konuşmak istemiyorum ama ne bilim yaa .. bakmıycaksan yapma şu çocuğu yaa..  :violent1: :violent1:

Lă_Tăhzen!

:k06: :k06:

neyse canımmm sıkma canını gunahada gırmeye degmez  bunlar için Allaha havale et

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ağustos , 2011, 14:40:57
Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:36:59
eda vuuuuuuuuuuuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben 9 yıllık evliyim şimdiye kadar tektim yeni elti geliyor banada henüz 19 yaşında aramızda 11 yaş var :tongue3:  muhatap olur muyum olmaz mıyım  bilmiyorum şimdilik temkinli yaklaşıyorum zaten çok yakın olmayacağız ama yinede merak etmiyo değilim ilişkimizi.. bu arada nişanımız var eylülün 3üne yani benim doğum günüm dakka bir gol bir  :k06: :k06: mesela bu çok geçerli bi sebebp gıcık olmam için.. :laughing7: :laughing7:  düğünde 2 ay sonra nişan için ısrar ettiler kimsenin içinden gelmiyor hele ben doğumuna 20 gün kalan bir hamile olarak çok gerildim maddi manevi ahanda bu da 2. sebep bi kerede daha notunu kırdım  :ehi: :ehi: :ehi: gelişmeleri yazarım merak etmeyin  :toothy10: :toothy10:

19 yasındaysa bişey olmaz daha çömez o ablası sen ögretcen onaa  hayatııı  :ehi:
valla 19unda ama benden çokkk rahat benim 9 yıldır edinemediğim rahatlığı kıs daha nişanlanmadan edinmiş görünüyor valla  :-ooo :-ooo
eşimde aranızda asalet farkı var asla senle onu aynı kefeye koyamayacaklar onu fazla kaale almayacaklar diyor ama bakalım göreceğiz.. :dontknow:

eylülüm aynen cnm valla çokk şeyler olacağa benziyor  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

ha bakin sunuda dedim, sen benden kac yas buyuksun hicmi utanmiyon
benden laf duymaya.
ama sende yuz olsa yapmanki sen yuz yok dedim yuzz,  :ehi: :ehi: :ehi:
valla sabah cok kizgindim simdi kikir kikir guluyorumm..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

validemin konusmaya hakki yok.. ona ne laf saydiysam validemede anlattim
hatta yanindada dedim..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

doğangüneş  canım valla .. yeni nesil kızlardan almışlar .. yandınız  :k06: :k06: öle geniş rahat kızlar fena yaa ..
beklioz maceraları hayırlısı  :k06: :k06:

doğangüneş

Balböceği

diger eltilerime dedimki hadi iyisiniz benim sayemde sizde kurtuldunuz  :ehi: :ehi: :ehi:

aman kizlar iste boyle bugun cok macera yasadik vesselam...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:49:27
ha bakin sunuda dedim, sen benden kac yas buyuksun hicmi utanmiyon
benden laf duymaya.
ama sende yuz olsa yapmanki sen yuz yok dedim yuzz,  :ehi: :ehi: :ehi:
valla sabah cok kizgindim simdi kikir kikir guluyorumm..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

validemin konusmaya hakki yok.. ona ne laf saydiysam validemede anlattim
hatta yanindada dedim..  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

vay anammm vayyyyyy.. ailenin bugün tek konuşacağı şey sensin  :ehi: :ehi: :ehi:
edaya bak yaw neymiş .. neler büyütmüş içinde  :ehi: :ehi: :ehi:
aman bu kadını kızdırmayalım diycekler .. iyi oldu  :k06:  :hello2:
saydığın şeyler aslında ağır sözler ama anlayana demekkiii..  :violent1:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:48:55
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 31 Ağustos , 2011, 14:40:57
Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:36:59
eda vuuuuuuuuuuuu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ben 9 yıllık evliyim şimdiye kadar tektim yeni elti geliyor banada henüz 19 yaşında aramızda 11 yaş var :tongue3:  muhatap olur muyum olmaz mıyım  bilmiyorum şimdilik temkinli yaklaşıyorum zaten çok yakın olmayacağız ama yinede merak etmiyo değilim ilişkimizi.. bu arada nişanımız var eylülün 3üne yani benim doğum günüm dakka bir gol bir  :k06: :k06: mesela bu çok geçerli bi sebebp gıcık olmam için.. :laughing7: :laughing7:  düğünde 2 ay sonra nişan için ısrar ettiler kimsenin içinden gelmiyor hele ben doğumuna 20 gün kalan bir hamile olarak çok gerildim maddi manevi ahanda bu da 2. sebep bi kerede daha notunu kırdım  :ehi: :ehi: :ehi: gelişmeleri yazarım merak etmeyin  :toothy10: :toothy10:

19 yasındaysa bişey olmaz daha çömez o ablası sen ögretcen onaa  hayatııı  :ehi:
valla 19unda ama benden çokkk rahat benim 9 yıldır edinemediğim rahatlığı kıs daha nişanlanmadan edinmiş görünüyor valla  :-ooo :-ooo
eşimde aranızda asalet farkı var asla senle onu aynı kefeye koyamayacaklar onu fazla kaale almayacaklar diyor ama bakalım göreceğiz.. :dontknow:

eylülüm aynen cnm valla çokk şeyler olacağa benziyor  :toothy10: :toothy10:

öyle olur zaten benımde eltimle aramda bayagı yas farkı var 8 9 yas kadar benım beynımın yası onunkıyle aynı oldugu için cok sukur hıcbır sorun yasamadık bugune kadar Allahta yasatmasın severım kendısını ama aramızda herzaman mesafe var olması gereken mesafe

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:51:56
diger eltilerime dedimki hadi iyisiniz benim sayemde sizde kurtuldunuz  :ehi: :ehi: :ehi:

aman kizlar iste boyle bugun cok macera yasadik vesselam...  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bu onlara bir yıl yeter  :ehi: :ehi: :ehi:

doğangüneş

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Ağustos , 2011, 14:51:56

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: iice deşarj olmuşsun bu sana en az 6 ay yeter  :muzz: :muzz:

Alıntı yapılan: eylül_üm - 31 Ağustos , 2011, 14:50:24
doğangüneş  canım valla .. yeni nesil kızlardan almışlar .. yandınız  :k06: :k06: öle geniş rahat kızlar fena yaa ..
beklioz maceraları hayırlısı  :k06: :k06:

aynen cnm.. yazarım inş.  :laughing7: :laughing7: :laughing7:

doğangüneş

ayy eylülüm hep aynı şeyleri düşünüyoruz ama sen benden hızlı çıkıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

herkes ister eltisiyle iyi gecinmek ister ama baktin olmuyor mesafe koymak en iyisi.

eda senin kavga etmen bir yonden iyi olmus, cunku eminim yuz verdikce astarini isteyecekti eltin.

doğangüneş sende bakarsin nasil biri olduguna, yoksa muhattab dahi olmazsin mumkun mertebe.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:50:54
eda  karslı damarını düşünemiyorum  :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
:laughing7: :laughing7: :laughing7:

yav diygerleri diyorki nolur sus, ne susacam yavv dedimmm belki ise yararda adam gibi olur dedim..

bunu adam etmek icin yerin dibine sokacaksiniz dedim... sana insan gibi bak nurgul hep gec geliyon
dedimm kadinin dedigi: heeee.......! benim iyiligimi suistimal yapaman dedim..

yav kadinin yuzunu bi sabahlari ikide parka gidersek goruyorum zaten..
evine bile gitmiyom ... eve girince les gibi kokuyor...  :igrenc:
1 seneye yaklasti gitmeyeli.. siz dusunun..

banu_fth

Alıntı yapılan: doğangüneş - 31 Ağustos , 2011, 14:55:45
ayy eylülüm hep aynı şeyleri düşünüyoruz ama sen benden hızlı çıkıyorsun  :ehi: :ehi: :ehi:

ben 10 parmak klavye kulanıyorum ondandır  :ehi: :ehi: :ehi:
aklın yolu bir demişler .. kalp kalbe karşı demişler ..

adamlar boşuna dememişler  :ehi: :ehi:  :opucuk:  :love9: