muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

burcum

brokoli süper oluyor limonla zeytinyağla oh mis :hungry:
sütlaç ben göz kararı yapıyorum pirinci önce suda haşlıyorum sonra sütü ilave ediyorum şekeri ilave ediyorum pirinç ununu pişen sütle sulandırıyorum bir kase de onu ilave ediyorum en son içine vanilya koyup kapatıyorum

ah be nagihanım anla işte ben yaşlanmışım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: eskiden sabah öğlen akşam gece sabah karşı her yeemkten sonra aşağı yukarı yukarı aşağı :muzz: :ehi: :ehi: :ehi: ama şimdi nerdeeeeeeeee :ehi: :ehi: beni ikna edesiye kadar :ehi: :ehi: başlayınca uyuşukluğum gidiyor :ehi: :ehi: önemli olan yola koyulmak :ehi: :ehi: :ehi: üşeniyorum :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

muhribe

ulkuhancim ben ne pisiriyorsam hep yemek sitelerinden ogrendim

basit ve aciklayici yaziyorlar

...ŞehzadEfe...

betül valla kızartma falan yedim  :ehi: :ehi: normal şeyler yani  :k06: :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

nuku bi kizartma yap da yiyek  :ehi:

her derde dermanmis  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

bende bu akşam kek yapıcam gecenin ilerleyen saatlerinde daha doğrusu piştikten sonra sarıp sarmalıcam fırının içinde bırakıcam sabah kızı okuluna götürürken kızı kandırıcam hadi arkadaşlarına kek götür diye kelebek kalıplı :muzz: damla çikolatalı cevizli kakaolu hindistan cevizli :hungry:

betülcüm nagihanın içinde var :ehi: :ehi: yedikleriyle alakası yok yani :ehi: :ehi: :ehi: bak bana içim geçmiş :ehi: :ehi: :ehi: baklava bile yesem nafile artık bülbül ötmüyorrrrrrrrrrrrrrr :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

betül :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: vallahi bu muhasebeci deli diyecek yüzüme :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

...ŞehzadEfe...

nükk kaç yasındasın canım sen yada kaç senelik evlisin baktıgın zaman daha yeni evliyim ben 2,5 sene oldu belkim oyuzdendir  :ehi: :ehi:

FİGENN

Tşk ederim hanımlar  :hello2:

...ŞehzadEfe...

bende gülüyorum teyzede durmuş onümde bana gülüyor kızım niye gülüyon diyor oda gülüyor benimle  :ehi: :ehi: :ehi: sayenizde gülen yüzlü veznedar oldum  :k06:

burcum

ALLAH seni ne etmesin nagihan :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

Naponuz be yaaa  :k06: :hello:

Ben çok yoğunum kızlar 2 gündür pestilim çıktı

Sizi unuttum sanmayın tamam mı  :opucuk:

Hepinizi sefiyom  :flowers: :love9:

muhribe

kimisinim genleri boyle kodlanmis  :ehi:

utucu olunmaz dogulur  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

nago teyzeye sor utuyle aran nasil kizartma ister misin  :ehi: :ehi:

burcum

canım ben 2000 den beri eşimle birlikteyim :suclu: :ehi: :ehi: :ehi: 2008 evlendik :ehi: :ehi: :ehi: eh sen düşün artık :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ay ağzım yırtılacak kahkaha atmamak için kendimi zor tutuyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
nagişimmmmm yalan söylüyorsunnnnnnnnnnnnnnn yalannnnnnnnnnnn :opucuk: :ehi: :ehi: :ehi: özlettin kendini be ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

betülllllllllllllllll sus kız bayılıcam :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: dudaklarımı sıkıyorum pişmiş kelle gibi görünmemek için :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

ulkuhan rica ederiz  :opucuk:

nagis hg biz de seni seviyoruz p :love9: :flowers:

burcum

adam bana evraklarla ilgili birşey anlatıyor :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ben gülüyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: