29 Nisan , 2024, 09:58:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

muhribe

saadet5tttt  :y25:

inanmiyorum canim ya kursaginda kalsin alanin

sen kvalideyle ayni apt oturmuyor muydun

nasi girmis ya  ???

burcum

saadetcim çok muydu birikimin? :sad1: inşallah yakalarlar aldıklarının 1 tanesine bile dokunamadan :amin:
betülcüm kaçarı yok alışacak ben kararlıyım dün akşamı anlatıcam size durun :sad1:
ebrarcım nasıl yaptın güzelim o işi ya dikkat etsene anacım :caca: gelmiş geçmiş olsun :opucuk:

ZéynéP.SimAy

:cussing: :cussing: :cussing: nasıl yaa saadetcim çok üzüldüm yaaa  :'( :'( Allah ellerine ayaklarına dolandırsın inşallaaahhh  :amin: :amin:

...ŞehzadEfe...

saadet canım çok geçmiş olsun  :y25: allah beterinden korusun

nük hoşgeldinnn  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

saadet polise haber verdiniz di mi

burcum

hoşbulduk nagihanım kız sen bana niye nük diyip duruyon :caca: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

nasıl üzüldüm bebekde etkilendi heralde gerildi kaldı karnımda  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

๑ஐtek tabancaஐ๑

ebrar geçmiş olsun cnm.  :opucuk:
saadetçim geçmiş olsun Allahından bulsunlar inş.  :amin:
umarım yakalanırlar
inş. seninde bebeğin dr. gerek kalmadan kendiliğinden gelir  :amin:
çok üzüldüm cnm   :sad1:

burcum

melekcim sen yapma böyle :caca: bak 2 haftadır paşamızı rahatsız ediyorsun annesi :caca: hopp diye çıkıvericek içinden görüceksin :cildir: :opucuk:

burcum

eminecim hoşgeldin balım :opucuk:

mutluluk

9bin e yakın abimin düğünü ve çocuk paramdı o benim :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ben nasıl toparlarım artık.polis  geldi ama bulunmaları zor.

betülcüm k.v ler bi laf diycem şimdi neyse allaha havale ediom onları.k.p güya duymuş balkondan aşağı  bakmış bişey görememiş.k.v herzamanki gibi gezmedeymiş. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
nefret ediyorum onlardan

muhribe

ah ah alin teri olmadan para pesinde kosanlar  :caca:

allahinizdan bulun  :cildir:

eminos hg bacim  :opucuk:

mutluluk

sağolun kızlar :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ayaklarım kilitlenmiş çok kötü yani. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

muhribe

uzulme canim ya allah daha cogunu versin sana  :amin:

kimseye anlatmis miyfin evde para altin var vs diye

burcum

ay inanmıyorummmmm ALLAH harcatmak nasip etmesin karabasanlar bassın nefes alamasınlar da çaldıklarını getirip bırakmak zorunda kalsınlar :amin: :y25: :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:
nefret ediyorum böyle insanlar nasıl geceleri yastığa kafalarını rahat koyuyorlar ya çocuklarına nasıl bu parayı yediriyorlar :caca: :cildir: :caca: :cildir:
ahhhhh saadetcim inşallah bu ay hamile haberini alırız zira buna çok ihtiyacın var :amin: :amin: :amin: :amin: :y25: