29 Nisan , 2024, 05:04:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

kelebegimm

sadece sizin ortaminizda oluyo bacim yoksa  saftim kaydiiiiiiii esim dun zayifladin dio
hadi ya ciddimisin dedim hic farktmemisdimm ben 24 saat ayaktayim farkindamisin 20 saatide bu cocuk kucamda sen horul horul uyuuu :violent1:

]

Lă_Tăhzen!

Kuzummm giremiyorum ya buraya unutuyorum face girebiliyorum bi acayip yogun gunlerim 

Spora baslamistim biraktim bi kac haftaya geri doncem kis hazirligi bilmem ev gezmeleri sezonu acildi :D oaya git gel falan filann ugrasiyruzz

๑ஐtek tabancaஐ๑

hoşgeldin nur  :opucuk:
ayşenur Allah yard. olsun bacı  :amin: bu dönemler biraz zordur ama büyüdükçe rahatlarsın inş.  :amin:
yiğit paşaya  :nazar: göz açıp kapayıncaya kadar büyüyolar betülcüm sonrada bizi beğenmezler bıdıklar

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Eylül , 2012, 14:02:59
aysenur unut uykulari unut  :ehi: :ehi: :ehi:

rahatca yemek yemeyi hatta qc yqpmayi bile unuttttt  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

umutsuz ev kadinlari klubune hosgeldin  :ehi: :ehi: :ehi:

saol canim hsb yok ama su kirkim ciksin hele bi hemen alisverise gidecemmmm kendimi disariya atacammm  :laughing7: allahdan burasi var yoksa yerdim kafayiii

]

muhribe

bosver kirki kuzum cik dolas

efeye de iyi gelir

kis gelince sokak yuzu goremicek yavrucak

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Eylül , 2012, 14:03:20
sadece sizin ortaminizda oluyo bacim yoksa  saftim kaydiiiiiiii esim dun zayifladin dio
hadi ya ciddimisin dedim hic farktmemisdimm ben 24 saat ayaktayim farkindamisin 20 saatide bu cocuk kucamda sen horul horul uyuuu :violent1:

ayşenurcum zaten çocukların eziyetinden çok adamların ilgisizliği koyuyo insana  :ehi:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Eylül , 2012, 14:04:36
Alıntı yapılan: muhribe - 27 Eylül , 2012, 14:02:59
aysenur unut uykulari unut  :ehi: :ehi: :ehi:

rahatca yemek yemeyi hatta qc yqpmayi bile unuttttt  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

umutsuz ev kadinlari klubune hosgeldin  :ehi: :ehi: :ehi:

saol canim hsb yok ama su kirkim ciksin hele bi hemen alisverise gidecemmmm kendimi disariya atacammm  :laughing7: allahdan burasi var yoksa yerdim kafayiii

kırkı nie bekliyonki kuzum imkanın varsa eğer çık dolaş sanada oğlunada iyi gelir  :icon_thumright:

burcum

ben 20 günlüktü derin balık yemeğe restorana gitmiştik :ehi: :ehi: çık gez takma kimseyi
kendine sürekli tek anne olan ben değilim ben de yapabilirim başarabilirim de göz açıp kapayıncaya kadar geçicek de biz varız sürekli yanındayız herne kadar yorulduğunda efeyi kucağından alamasakta depresyona girmene izin vermeyiz eşinle konuş akşamları at kucağına kaç :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

betul annem burdayken cikdik hep cikiyoruz ama aglama krizi tutunca efenin apar topar eve donuyoz hem biraz zayiflayim fizigim duzelsin die bekliom alisveris icin aslinda keske kalsam bole ama veriyorum gunden gune

emine isden gelince ilgileniyo ama gecede calisiyo die ben duyurmamaya calisiyorum zaten normalde hakkini yemeyim aksam herseyiyle ilgileniyo susturamayinca veriyo bana sadece ama isde gecede yanimda bakiom bi guzel uyuyoki allahim bende uyumak istiyorum diom ama nerdeeeeeeee

]

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: burcum - 27 Eylül , 2012, 14:08:02
ben 20 günlüktü derin balık yemeğe restorana gitmiştik :ehi: :ehi: çık gez takma kimseyi
kendine sürekli tek anne olan ben değilim ben de yapabilirim başarabilirim de göz açıp kapayıncaya kadar geçicek de biz varız sürekli yanındayız herne kadar yorulduğunda efeyi kucağından alamasakta depresyona girmene izin vermeyiz eşinle konuş akşamları at kucağına kaç :ehi: :ehi: :ehi:

:icon_thumright:

burcum

ayşenurum gün gelecek kocanı öyle uyurken görünce boğmak isteyeceksin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
muhasebeci manyak mı bu kadın diyecek 32 dişim meydanda gülüyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 27 Eylül , 2012, 14:08:02
kiz cikarttim hep ole kirkim cikana kadar evde oturcam die deil daha bir haftalikdi pazara gittikk :ehi: :ehi: :ehi: annemi gezdirelim die dikislerden yuruyemiom pazar geziodum hafta ici esim calisdigi icin aksamlarida burasi cok soguk cikamiyoz ama yarin cikcam buyuk ihtimal oluma alisveris yapam bari

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: burcum - 27 Eylül , 2012, 14:12:04
ayşenurum gün gelecek kocanı öyle uyurken görünce boğmak isteyeceksin :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
muhasebeci manyak mı bu kadın diyecek 32 dişim meydanda gülüyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hahah kiz deme sole seyler bakkk sen soyluyon bende siraya yasiom bacim yiter garii azcikda olumlu seyler soyleee :caca: :caca: :caca:

]

...ŞehzadEfe...

bende geldimmmm

ayşenur efe kolik mi
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

burcum

ya gezenti ya 1 haftalıkken çıkmış dışarıya bizde hatuna akıl veriyoruz :ehi: :ehi: :ehi: