muhabbet kralı :)

Başlatan ღ♥ Nilda♥ღ, 15 Ocak , 2010, 23:06:05

« önceki - sonraki »

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: melek100lü - 27 Eylül , 2012, 12:23:08
eda nerelerde hiç görünmüyor  :dontknow: :dontknow:

hakanmı hasta oldu acaba  :sad1:

evet ya çoktandır yok  :dontknow: bende merak ediyom inş. bişi yoktur

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Eylül , 2012, 12:24:47
telefonu suratima dusurdum  :ehi:

yatarken yazisayim sizle dediydim olmadi  :ehi: :ehi: :ehi:

betülcüm dikkat et gülüm bizim yüzümüzden kafa göz dağıtma sonra  :ehi: :ehi:

melek100lü

muhribe

sanal siddet goruyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

melek100lü

yiğit hasta olcak gibi diyordun nasıl oldu paşan  :opucuk: :love9:

burcum

betül yatma kalk bakayım sen şimdi yatarken uyuya kalırsın :caca: :ehi: :ehi: :ehi:
eminecim kreşe falan göndermeyi düşünmüyormusun büyüğü hatta anaokulu yaşı geldi galiba seninkinin :icon_scratch:
edanın nette sorun vardı :icon_scratch:

muhribe

kizlar yigit uyandi yemegini yedureyim gelirum  :opucuk:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: burcum - 27 Eylül , 2012, 12:34:47
betül yatma kalk bakayım sen şimdi yatarken uyuya kalırsın :caca: :ehi: :ehi: :ehi:
eminecim kreşe falan göndermeyi düşünmüyormusun büyüğü hatta anaokulu yaşı geldi galiba seninkinin :icon_scratch:
edanın nette sorun vardı :icon_scratch:

anaokulu yaşı geldi nüketçim evin hemen ilerisinde anaokulu var kaydettirdim ama daha gönlünü edemedik  :-\  gitmek istemiyo kardeşi doğduktan sonra bizi bi an bile yalnız bırakmıyo kıyamıyom ben de gönlünü yapabilsem hemen göndericem  :-\

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: muhribe - 27 Eylül , 2012, 12:45:04
kizlar yigit uyandi yemegini yedureyim gelirum  :opucuk:

afiyet olsun yarasın paşaya et döt olsun  :nazar:

burcum

eminecim destek al bu konu da kararlı olmak önemli onun istemiyorum demesiyle olmuyor o işler aşılarını da vurulmak istemezler ama ne yapıyoruz gerekli olduğu için vurduruyoruz bunun gibi düşün vicdan yapma kararlı ol ve götür daha sonra daha çok zorlanıcaksın diğer çocuklar okula alışmış olucak senin kız ağlayacak şimdi hepsi bir arada kaynar giderler :ehi: :ehi: :ehi:
betülüm yarasın paşamıza :nazar:

๑ஐtek tabancaஐ๑

Alıntı yapılan: burcum - 27 Eylül , 2012, 12:50:12
eminecim destek al bu konu da kararlı olmak önemli onun istemiyorum demesiyle olmuyor o işler aşılarını da vurulmak istemezler ama ne yapıyoruz gerekli olduğu için vurduruyoruz bunun gibi düşün vicdan yapma kararlı ol ve götür daha sonra daha çok zorlanıcaksın diğer çocuklar okula alışmış olucak senin kız ağlayacak şimdi hepsi bir arada kaynar giderler :ehi: :ehi: :ehi:
betülüm yarasın paşamıza :nazar:

kızım benimle birlikte 2 yıl dan fazla anaokuluna gittiği için aşırı derecede tepkili okula karşı biraz okulu özlesin istiyorum nüketçim çocuk anne sevgisinden mahrum yetişti eşimde gitmesinden yana değil bide önümüzdeki yıl ilköğretime başlayacak okula karşı bi antipatisi olsun istemiyorum biraz özlesin istiyorum inş. yanlış yapmıyorumdur sen ne düşünürdün  :dontknow: biraz fikir alayım bari

burcum

ne bileyim canım bence okul onlar için en iyi yer yaşıtlarından geri kalmaz bütün çocuklar başlarda zorluk çekiyor ağlayacak sızlayacak ama alışacak illa ki gene sen bilirsin tabi ki
derinin öğretmeni bunlar olacak diyo bazı anneler ilk 2 hafta çocukları ağlayınca dayanmıyorlar okuldan alıyorlar diyor o kadar akıllı ki bu sıpalar şanslarını sonuna kadar deniyorlar kararlı olmak çok önemli sürekli okulu anlat senin yaşıtların şuan okulda eğleniyor yüz boyaması yapıyorlar şarkılar öğreniyorlar de güzel yanlarını anlat

๑ஐtek tabancaஐ๑

ne bileyim nüketçim çevremde annemler eşim falan da yazıktır bu senede dinlensin deyince üstelemedim ama doğru söylüyosun tabi  :icon_thumright: eşimle tekrar konuşmam lazım galiba ben gitsin deyinde o kızını destekliyo sonuş onlar galipler ama akşama kadar anası ağlatılan benim  :'(

burcum

aynen öyle ve en önemlisi kreşe ve anaokuluna giden yaşıtlarından geri kalmasın anne baba olarak bir yere kadar yetebiliyoruz eğitebiliyoruz
dün akşam derin baby tv de ingilizce alfabe şarkısını dinliyordu o da söyledi :-ooo şaştım kaldım

...ŞehzadEfe...

oyyyy evlilik zor zaanat mış evlenince bir tek eşimle evlenmemişim ailesiyle  de evlenmişim.evlendikten sonra eşimin bu kadar değişecegini bilseydim asla evlenmezdim çok seviyorum eşimi çok ama sevgide bir yere kadar bazen ooo anlatmakla bitmez 2,5 yıllık evliliğim 10 yıl gibi geliyor bana neysee

aslında kreş egitici oluyor emine ama bazılarına ters tepiyor evladının en iyi olanını sen bilirsin tabi
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var