Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

Emine

Normal doğumu düşünenler için belki biraz moral olur.Kolaycacık olmuş bitmişşş  :)
http://www.layyous.com/Videoclips/birth_2.htm

minekavlak

herşey bir an arkadaşlar.hiç korkmayın.. ;)

ÇİTLENBİK

ewet ya çabucak btiyor.bende ikinciyeniyetlensemmi ne.. ;) :D :D :D

elif2006

cok ilginç gercekten aslında beni korku kapladı ikinciyi düsünmekten vazgectim

pelishh

doğumu yaklaşan arkadaşlar doğum sancısını korkulu rüya olarak algılamayın başka insanlardan başka doğumlardan etkilenmeyin nasıl yeryüzündeki her hamilelik her bebek farklıysa her doğumda farklıdır. sessizce gözlerinizi kapatın ve hissetmeye çalışın bebeğiniz nasıl dünyaya gelmek ister siz onu ne şekilde dünyaya getirmek istersiniz ???ikiniz içinde en doğru olanı hissedeceğnize emin olun cünki siz şimdiden annesiniz ve şu değişmez bir gercek anneler hisseder. allah herkese sağlıkl doğumlar nasip etsin

munise

ayyy yaa
o bebeğim kafası çıktıktan sonra sanki boğazı kopacakmış gibi geliyor
içim bi hoş oldu  :'(

Almiş'inAnniş'i

BİR MUCİZENİN NASIL GERÇEKLEŞTİĞİNİ İZLEDİM. MUHTEŞEM... GÖZLERİM YAŞARDI SÖYLEYECEK BİRŞEY BULAMIYORUM!

Sıla

:icon_pale: offf çok korkuyorum.şu an sancılanmaya başladım ya.....

sude

ilk defa bır normal dogum ızledım tuylerım dıken dıken oldu valla suan hamıle degılım ama hep sezeryanı dusunuyordum normal dogum yapamam dıyordum bu goruntuyu ızleyınce cesaret geldı.ınsallah hamıle kalırımda o zaman gelınce tekrar ızlerım sonra karar verırım artık.nasılda aglıyordu kerata.allahım herkese saglıklı bebekler nasıp etsın
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

meral1453

bende noram doğum yaptım inanki çok rahat hiçde korkulacak birşey yok herkese tavsiye ederdim :-[

Almiş'inAnniş'i

:hello2:

Alıntı yapılan: meral1453 - 01 Mart , 2007, 16:07:09
bende noram doğum yaptım inanki çok rahat hiçde korkulacak birşey yok herkese tavsiye ederdim :-[

tubito

valla benimde tüylerim diken diken oldu ilk defa izledim bende ama cok güzel bisey yaaa gercekten

bende bebeğin kafası kopacak zannettim
ne kadar tuhaf dimi ordan nasılda cıkıyo   :-[   

(affınıza sığınarak söylüyorum) aklım almıyo nasıl oluyo kücücük yer kocaman oluyoda bebek cıkıyo yaaa  :-[

allahın hikmeti iste

ponçik

ben de bu videoyu izlerken kendi doğumum geldi aklıma
ve sanki ben doğuruyormuşum gibi hissettim resmen

pelishin söylediklerine aynen katılıyorum gözlerinizi kapatın ve sadece hissedin
bütün olay budur bayanlar

ben 8 saat sancı çektim ama herşey o kadar rahat ve kolay olduki  :nazar:
hatta sancı odasında yanımda k.validem vardı  ve ona "doğum bu kadar kolaysa ben 4 tane doğururum" bile dedim
ve yarım saat içinde de doğum yaptım ,

ALLAH HERKESE HAYIRLI VE KOLAY DOĞUMLAR NASİP ETSİN
  :love9:

Almiş'inAnniş'i

gonca çok sağol...
senin ve senin gibi diğer arkadaşların bu sözlerini duymak bize öyle moral oluyor ki anlatamam. çünkü biz kadınlar abartmayı seviyoruz sanırım. her doğum hikayesinde o korkunç sancılarla nasıl başa çıktığımızı anlatırken kendimizi kahraman gibi hissediyoruz ama bunun güzelliklerini ve karşımızdaki kişinin psikolojisini hiç hesap etmiyoruz. ancak kendi egomuzu tatmin derdinde oluyoruz...

sen ve senin gibi destek ve moral veren bütün arkadaşlardan allah razı olsun!!!  :love9:

SEVİNÇ

AY AY..CANDAN CAN ÇIKIYOR YA,KOLAY OLUR MU.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN..