28 Nisan , 2024, 07:38:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

seyhan

hoşgeldin yaprakcım :flowers:
allah tamamına erdirsin canım
bence normal doğum en güzeli
herşeyin doğalı en hayırlısı
ben sezeryan oldum merburi ama
normal doğumda bi kere canın yanıyor sonra kurtuluyorsun ağrı sızı kalmıyor
hem şimdiden düşünüp videolar izleyip kendini korkutma
zamana bırak herkes nasıl doğuruyor sen de doğurursun senin diğer kadınlardan bi eksiğin yok ki canım
öpüyorum sevgilerle :opucuk:

mavili

yaprakcım canım seyhan çok haklı izleyip de kendini korkutma hiç de zor degil ben normal dogurdum  iyikide normal dogurmuşum

yaprak

seyhancım,mavili çok teşekkür ederim yavaş yavaş korkularımı yehnmeye çalışıyorum tek istediyim bebeyimi geleceyi güne iyi bir şekilde hazırlamak.doğumu normal yapmayı cok isttiyorum moralimi oldukça yüksek tutmaya çalışıyorum   bebeyimin gelmesini büyük bir heyecanla bekliyorum seyhancım bebeyin cok tatlı allah bağışlasın acısını göstermesin       

mavili

merak etme canım ben hep sezeryan diye tutturmuştum hatta doktorun yanında aglamıştım ben sezeryan olmak istiyorum diye ama doktorum beni epidural normal doguma ikna etti iyikide öyle olmuş Allah kolaylıgını veriyor canım sadece sen içini rahat tut normal doguranların senden farkı olmadıgını unutma sende başarabilirsin

seyhan

sağol yaprakcım.allah seninkini de sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:

SEVVA

arkadaşlar merhabalar.. bugün katıldım aranıza biraz geç oldu ama bu forumu bulmam iyi oldu benim için.. rizeden katılıyorum 23 yaşında bir anne adayıyım adım DİLEK.. şuan hamileyim yaklaşık 15 gün sonra (Rabbim nasip ederse) doğum yapacağım.. dualarınız bekliyorum... çok karışık duygular içindeyim, biraz korku biraz telaş biraz sevinç biraz hüzün.. anlatılması zor gerçekten... sadece dua dua dua istiyorum lütfen eksik etmeyin.. 

oozge

SEVVA CIM HOSGELDIM CANIMMM :flowers:
NE GUZELL YA 15 GUN SONRA MELEGINI ALICAKSIN KUCAGINA CINSIYETI NEDIR?
ALLAH SAG SALİM BI AVAZDA KURTARSIN INŞALLAH CNM. DUALARIMIZ SENINLE.
BURAYA DA GELIP HABER VERMEYI UNUTMA AMAAA BURDA BIRCOK HAMIŞLERIMIZ VARRRR
HATTA ŞAFAK KAÇ DIYE BI KONUMUZ VAR ORDA ŞAFAK SAYIYOZ. SENDE GEL ORAYA YAZIYORUM ADINI SIMDIIII
BEKLIYORUZ BAKK HEEE ;)

:-*

SEVVA

sağolasın canım hoşbuldumm.. cinsiyeti erkek..amin inşallah öyle olur dua edin..

mavili

dogumun nasıl olacak canım normalmi sezeryanmı

sanırım normal olacak bu sayfada olduguna göre Allahım yardımcın olsun kolay dogumlar diliyorum sana son günlerinde bol bol uyu dinlen enerji depola ileriki uykusuz gecelere

SEVVA

şimdilik normal gözüküyor..

ya bende doğum iznime ayrıldığım zaman bol bol uyurum artık diye düşünüyordum ama öyle olmuyor.. izine ayrılalı 10 gün oldu ama uyuyamıyorum artık.. hele geceleri hiç.. kasık ağrısı falan oluyor oyyyyy

deniss

ay bu agrısız dogum cok buyuk bı sans gercekten...bende 38 haftalık hamıleyım normal dogum olucak...korkularım var bıraz :-[

napıcagıı bılmıyorum...ne zaman olucagını bılmedıgım ıcınde cok sabırsızlanıyorum allah yardımcım ve herkesın yardımcısı olsun  :sad1:

mavili

korkma canım Allah kolaylıgını veriyor inşallah bir avazda kurtarırsın
Allahım tüm dogum yapacak arkadaşların yardımcısı olsun gerçekten çok ulvi bir görev bu

deniss

haklısın canım bu sabah nısanımda geldı...anneannem hep derkı allah bebeklerın yolunu acar sakın endıselenme korkam yeterkı sen yeter belkı de haklı  :occasion5:

odysseus43

BEND EÇOK MERAK EDIYORUM NORMAL DOGUM MU YOKSA SEZERYAN MI OLACAK BENIM ISTEGIM NORMAL OLMASI AMA DOKTORUM NE DER BILMEM AMA KORKMUYORUM O BENIM YAVRUM CANIM KIZIM

gezegen

bir mucize gerçekten doğum yapmak başlı başına. Bir candan başka bir can bir başka beden çıkıyor bu inanılmaz birşey ve bu duyguyu Rabbimin biz kadınlara yaşatması çok büyük bir şans... Bazı zorlukları da olsa da kadın olmak bir ayrıcalık bence... Allah herkese böyle kolay doğumlar nasip etsin inşallah...