Acısız Normal Doğum Videosu

Başlatan Emine, 11 Ocak , 2007, 16:48:30

« önceki - sonraki »

vadi= muge & melis

benım dogum sancılarım basladıgında daha cok erken doguma cok var  dıye dr gıtmek ıstemedım anneme bıle demedım kendı kendıme cektım   :toothy10: baktım kanama basladı amaaan dedım bı kere daha kanamam olmustu bısey olmaz dedım baktım kanama artıyor oyle gıttım dr a :toothy10: kım genış acaba

annem de dıyor ki madem agrıların basladı nıye demedın banyo yapardım sacımı boyardım  bak fotograflarda sacım ne bıcım cıktı dıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

мiŁenα.

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Anam benim annem ağzıma ederdi neden sölemedin diye :toothy10: :toothy10: :toothy10:

büyük dünürün derdine bak :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: :love7: :love9:

vadi= muge & melis

ewet vallaha bak annem içerki odada oturuyordu ben agrılarım baslayınca soylemedım ben yatıyorum dedım yatak odasına gırdım kıvran da kıvran 11  de basladı sancım anneme soyledıgımde gece 2 di  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Pınar86

Alıntı yapılan: ♥..ŞeKeRiiM..♥ - 17 Haziran , 2010, 14:04:36
Olurmu öle :caca:Sancı gelir gelmez git allah muhafaza.eskinin insanları biraz genişmiş  :ehi:

Yok canım aslında genişlikle ilgisi yok kayınvalidem zavallım ilk oğlunu sancı başlayınca tek başına aglaya aglaya beklemiş kayınpederim allah rahmet eylesin yanında değilmiş içiyormuş kadın ne yapsın anne bile yanında yok başka şehirde yaşıyor, ikinciyede tek başıma olmayım garip kalmayım diye gitmemiş :) bende zaten espiri yapıyorum içim rahat etmez hastaneye hemen giderim en azından kontrol altında kalırım :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

мiŁenα.

hım yok senin kayınvalideni tenzi ediyorum.

Ama öle öncekiler öleymiş hoş durummu varmış :-\

мiŁenα.

CeRoXiMo

Benim kuzen sancılarım başladı dedi, hepimiz panikledik başta, sonra sakinleştirdi bizi, yemek yedik (o yemedi , su da içmedi, bir terslik olur da sezeryan olursa diye) Duşa girdi, bavulu hazırladık, yürüyüş yaptık, dizi izledik, bebişin biriki kıyafetini makineye attık, astık, daha bi ton iş,sancılar gelince beline asaj yaptım sürekli ,  sancılar 4dakika civarına inince 10 saat kadar sonra, arabayla hastaneye gittik sakin sakin, hastanede bile 7 saatten fazla geçti :)

Bazısı böyle beklemeli, bazısı acil oluyor, bilinmiyor tabiki de.

ertl

bence hemen gitmeyin bekleyin sancılar 5-10 dakikaya inene kadra bekleyin

ben kızımda hemen gittim ve tam 2 gün hastanede kaldım bide bebeğin kalp atışlarını ve sancının miktarını ölçen bir alet var  ona bağladılar
sürekli (NST miydi neydi)  çok zorlandım 
ve pisikolojik olarak çok geç doğum oldu tam 2 gün sancıyla hastanede bekledim

oğlumda hemen gitmedim evimi topladım düzenledim
bbek çantasını (zaten hazırdı) gözden geçirdim
sancılarım 10dakikaya inince eşime gidelim dedim

sabah 7.5 da hastanedeydim 11.15 de oğlum doğdu

fıstık

ben çok istememe rağmen normal doğum yapamadım bebeğim yan duruyodu kordon dolanmış aşağıya inmemiş doktorum çok zor bir doğum olur

çatında müsait değil sezeryan yapalım dedi allah normal doğum yapacaklara kolaylık versin bi avazda kurtarsın inşallah :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

RABBİM TÜM HAMİLE VE DOĞUM YAPACAK OLAN ARKADAŞLARIMIZIN YARDIMCISI OLSUN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

yildiz168

kızlar ilk sansılar kaç dakikada bir geliyor peki

CeRoXiMo

Alıntı yapılan: yildiz168 - 19 Haziran , 2010, 09:26:57
kızlar ilk sansılar kaç dakikada bir geliyor peki

Canım buraya bir bak istersen, genellikle normal doğum aşamaları aşağı-yukarı, extrem bir durum yoksa bu şekilde oluyor.

http://4.bp.blogspot.com/_mt8Sz87vfGY/SzMIz8SLICI/AAAAAAAAA0w/TtrcLEfccGk/s1600-h/Dogum_asamaları.jpg

nikaya

mrb herkese ben 35 haftalık gebeyim dogumu epiduralli düşünüyorum cok iyi diyolar

cennet ağacı

RABBİMİN EN BÜYÜK MUCİZELERİNDEN BİRİ DE BU İŞTE...RABBİM ONU  İÇİMİZE NASIL YERLEŞTİRDİYSE  ONU EN GÜZEL ŞEKİLDE KUCAĞIMIZA ALMAMIZI DA EN GÜZEL ŞEKİ,LDE AYARLAMIŞTIR HİÇ KORMAYIN  ÇOOOK GÜZEL BİR DUYGUU

SiRiNe

bana doktor gelecek sefere normal dogurabilirsin ama dikislerinin iyilesmesi lazim buda 1 sene surer dedi, ki zaten kizlarim cok kucuk su an ama hic korkmazdim normal dogumdan simdi dusununce korkuyorum  :toothy10: Allah tum doguracak olanlarin yardimcisi olsun kolay degil gereckten  :amin: