2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN   

Findik kurdu               0 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Esincik                        0 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Gülsahcr                     8 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Cigdem                       8 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       10 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         15 gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                        15 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

waw listenin basina yerlesmisiz :D

herkes nasil bakalim
hic ses yok kimseciklerdeen  :suclu:

minikkelebeqim

merhaba bende katıldım aranıza sonunda  :basardim: 5 hafta 6 qünlük hamişim allah hepimize saqlıkla kucaqımıza almayı nasip etsin  :love9: :love9: :nazar: :nazar:
Hєя haккıм SaкLıdıя®™
| l | lllll| lll||lll || llll
²¹°¹ ³³²¹³ °¹²¹³³

❤ հმzεlἶო ❤

hosgeldin cnm tebrik ederim
bu sayfada eylul ekim kasim ayinda dogum yapacaklar paylasiyorlar
eminim senin haftan icinde acilmis bir paylasim sayfasi vardir  :icon_thumright:

ESİNCİK

kızlar oğluma kavuştum, herşey yolunda evimizdeyiz.

❤ հმzεlἶო ❤

esincim tebrikler cok sevindim
resimlerini bekleriz bebisin
ben daha doguramadim ::)

❤ հმzεlἶო ❤

17 Kasım , 2010, 11:34:00 #531 Son düzenlenme: 22 Kasım , 2010, 14:00:49 ❀❤✿ƈἶցძεო❀❤✿
NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN   

Cigdem                       0 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       0 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         5  gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                        5  gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

HASRET!M S@N@

kızlar masallah listeyi bitirmişiniz darısı diğer arkadaslarımızın sağ salim bebeklerini kucaklarına almasına

❤ հმzεlἶო ❤

gunleri bitirdikte daha gelecek bebis :D
42+3 olduk :nazar:

HASRET!M S@N@

maşallah canım ya seninki epey olmus inş sağ salim kucagına alırsın

❤ հმzεlἶო ❤

ay pardon 42 yazmisim 40+3 olcak cnm :D

HASRET!M S@N@

bende sasırdım yaw 42yi görünce biran önce kucagına alırsın inş banada dua et olur mu canım

Balböceği

Listede az kalmis =))

Hadi cigdemcim sira sende geldide geciyor de  :k06: :k06:

fındık kurdu

mrb hanımlar nasısınız.uzun zamandır giremiyordum .1 kasımda doğum yapım biraz erken geldi benim ufaklık.üstelik erken doğum şüpesiyle 1 ayda hastanede yetmek zorunda kaldım ancak o kadar englleyebildiler ve 1 kasımda elif cren mrb ded bize. şimi yine ağlıyor küçük kızım tekrra görüşürüz bye

HASRET!M S@N@

canım tebrik ederim gözün aydın tatlım