2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

yildiz168

30 derecedemi yıkadın canım bide soğuk  suyla yıkayanlar var

ESİNCİK

evet cnm ben renklilerini 30 derecede bej-beyazları 40 derecede yıkadım hiç birine bişy olmadı. Bi de yüksek buharla ütüle.

Emir@Havin

Kizlar 13-10-2010 da dogum yaptim, Oglumda bende iyiyiz cok sukur,9 gun gec dogdu ama iyiyiz cok sukur.

Dogumu bekleyenler allah yardimciniz olsun kolay bir dogum nasip eder insallah...
EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

Emir@Havin

EMiR HAViN ve YUSUF

AY LAV YU...

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: Emir@Havin - 17 Ekim , 2010, 15:29:57
Kizlar 13-10-2010 da dogum yaptim, Oglumda bende iyiyiz cok sukur,9 gun gec dogdu ama iyiyiz cok sukur.

Dogumu bekleyenler allah yardimciniz olsun kolay bir dogum nasip eder insallah...
hayırlı olsun canım gözün aydın   :nazar:
darısı başımıza 

Uploaded with ImageShack.us

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

şu kırkımız bi çıksaydı yaa çatladım artık ewde oturmaktan..
annesi tarafından dışarı çıkmasına izin werilmeyen çocuklar gibi anca camdan bakabiliyorum:(

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: Emir@Havin - 17 Ekim , 2010, 15:29:57

hayırlı olsun.rabbim analı babalı büyütsün
negüzel canım kavuştun bebişine darısı başımıza bizm daha çooooookk var gibi :)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

gozun aydin emir havin
darisi bize insallah  :nazar:
32 gun kaldi yaa  :suclu:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN    

Yasemin                     2 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)        

Tezcan                      6 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)            

Havuç                       20 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Findik kurdu               22 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          22 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)        

Esincik                        26 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Gülsahcr                     32 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Cigdem                       32 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)          

Mavera                       34 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Tuğba                         40 gun sonra bebegin kucaginda                          

Nestur                        40 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

н∂vv∂ ツ

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN   

Yasemin                     2 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)       

Tezcan                      6 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)           

Havuç                       19 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Findik kurdu               22 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          22 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)       

Esincik                        26 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Gülsahcr                     32 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Cigdem                       32 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       34 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         40 gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                        40 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Uploaded with ImageShack.us

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay kızlar szin liste çok heyecanlııııı biz daha 90lardayız.nasıl btirdiniz bukadar yaa maşallah.

darısı başımıza inşllh  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

tezcan06

ya kızlar benim doğuma 5 gün kaldı ama artık sabredemiyorum.Çok sabırsızlanıyorum.Güzeller güzeli kızımı bir an evvel kucağıma almak istiyorum.Kızım bekledikçe endişeleniyorum acaba bir problemmi var diye.

°o.O євяυ O.o°

ayy kızlar tadını çıkarın valla hamileliğin karnınızda rahat gece uykusuz kalmak her an ağlıcak die tetikte durmak ama çok güzel bi duygu pamuk gbi kollarınzda :love9: :D

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°o.O євяυ O.o°

bu arada büşracım neden çıkmıosun yaa ben çıkıorum valla bişe olmaz kız o eskidenmiş :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

çıkıcamda benimkine biri bebek çıkmaz demiş oda sonradan agrı bi ogulcu olduki sorma gisin.. bişey mişey olur diyo götürmüo..e onsuzda ben çıkkamıyorum..neese az kaldı..

walla sorma ebru o gece nöbetlerini..benm kuzu gündüzle geceyi karıştırmış sabah akşama kada yatıyo gece sabaha kadar gözler cin gibi öldürüyo beni dana:) walla o pamuk sabah ezanından sonraki wakitlerde dayanma boyutunu aşıp keçe oluyo:)