2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Bizde pazartesi günü gittik doktora...

Ağrılarımın sebebini öğrendim...Sancılarım başlamış...Açılma oluyormuş onun için ağrı oluyormuş...
Bol bol dinlen dedi doktor...Şimdi doğarsa küveze koymamız gerekebilir dedi...Biraz üzüldüm...Salı günü yine doktora gidecegiz..Bakalım hala devam ediyor mu açılma..İnşallah en azından 38. haftayı doldururuz..

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ հმzεlἶო ❤

cnm neden kuveze koyacaklar seninki 36 haftayi bitirmedimi ?
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

н∂vv∂ ツ

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN   

Havuç                       2 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Findik kurdu               10 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          10 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)       

Esincik                        14 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Gülsahcr                     20 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Cigdem                       20 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       22 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         28 gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                    28 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

Uploaded with ImageShack.us

SiRiNe

Mavera canim cok gecmis olsun ama 38 hafdayi dolduruyorsaniz kuvöze gerek yokki ?  benim kizlar 38+0 haftada dogdular kuvöze girmerdiler

kilosu ancak dusukse kuvöze girer bu haftadaki bir bebek veya bir rahatsizligi varsa ki senin bebegin saglikli masaaAllah

ama olsun moralini bzma kuvöz kötu bir sey degil aslinda iyi bir sey  anne rahmi gibi sicak ve guvenli bir ortam böyle hissediyor bebekler

insaallah zamaninda ve vaktinde dogar oglun

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: •●♥_㋡ Cigdem ve Findigi •●♥_㋡. - 30 Ekim , 2010, 16:28:16
cnm neden kuveze koyacaklar seninki 36 haftayi bitirmedimi ?

Bugün 36+2 olduk...Bilmiyorum ki doktor öyle söyledi...

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 31 Ekim , 2010, 15:18:15
Mavera canim cok gecmis olsun ama 38 hafdayi dolduruyorsaniz kuvöze gerek yokki ?  benim kizlar 38+0 haftada dogdular kuvöze girmerdiler

kilosu ancak dusukse kuvöze girer bu haftadaki bir bebek veya bir rahatsizligi varsa ki senin bebegin saglikli masaaAllah

ama olsun moralini bzma kuvöz kötu bir sey degil aslinda iyi bir sey  anne rahmi gibi sicak ve guvenli bir ortam böyle hissediyor bebekler

insaallah zamaninda ve vaktinde dogar oglun

:amin:  :amin:  :amin:

Çok sağol canım tşk ederim...Yok biz daha 36+2 olduk..Benim zaten erken doğum riskim vardı...İşte geciktirmeye çalışıyoruz...Günde 4 tane magnezyum alıyorum...Dinleniyorum...

Son iki gündür de grip çıktı şimdi...Çok halsizim, ilaç alamıyorum...Direncim azaldı iyice...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

SiRiNe

rabbim hakkinizda hayirlisini versin canim olumlu dusunelim hem 37 hafta bile cok iyi

oglusunuz size kavusmak istiyor  :k06:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 31 Ekim , 2010, 21:20:58
rabbim hakkinizda hayirlisini versin canim olumlu dusunelim hem 37 hafta bile cok iyi

oglusunuz size kavusmak istiyor  :k06:

:amin:

sakcan

ESİNCİK

bnm de nst de çıktı kasılmalarım.. 38.haftaya girioruz

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

Havuç                       0 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Findik kurdu               5 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          5 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)       

Esincik                        9 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Gülsahcr                     15 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Cigdem                       15 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)         

Mavera                       17 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

Tuğba                         23 gun sonra bebegin kucaginda                         

Nestur                        23 gun sonra bebegin kucaginda   

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...

:love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7: :love7:

❤ հმzεlἶო ❤

Esincim doguracagin gunu bilmek guzel olmali
ben ole bekliyorum bugun yarin diye cunki benim nisan geldi ptesi gunu :D
her sancida icim ciz ediyo ama ciddi bi sancim olmadi
bebis iyice assa indi gobegimin alti catlamis  :-\
o kadarda dikkat etmistim yaa
neyse dogum hatirasi olarak kalir napalim
bizim diger annelerde ugrasa sayfamiza paylasirdik dneyimlerimizi  ::)
herkese kolay dogumlar diliyorum

Ayrica Havvanin dogum yapmis olmasi gerek cok tebrik ediyorum  :flowers:

ESİNCİK

Canım valla bnm de sancım yok ama kasılmalar hissediorum, inş erken gelmz bebiş. Bu arada listede yine kayma olmuş galiba arkadaşlar 7 günm var. Haftaya bugn doğum.

yildiz168

Alıntı yapılan: •●♥_㋡ Cigdem ve Findigi •●♥_㋡. - 05 Kasım , 2010, 03:03:29
NAZAR DUASI

Havuç                       0 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)       

Yıldız                          5 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)       

Esincik                        9 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)       

benim bebeğim 5 gün önce doğdu kızlarrrrr :love7: darısı başınızaa

❤ հმzεlἶო ❤

Yildizcim tebrik ederim  :occasion5:
dogum hikayeni duymayi ve bebisin resimlerini bekleriz

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

Esincik                        7 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)