2010 Eylul- Ekim- Kasim bebekleri

Başlatan ❤ հმzεlἶო ❤, 28 Haziran , 2010, 19:51:26

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

çiğdemcim sen asıl gece uyumamayı görürsün hele bebeğin doğsnda :k06:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

yildiz168

kızlar bende 36. haftamdayım, daha hastane çantamı bile hazırlamadım  :laughing7: kız çocuğu erken geliyor diyorlar doğrumu :icon_scratch:

❤ հმzεlἶო ❤

evet bende oyle duydum ???
bebisin cantasi hemen hemen hazir
kendimede cikip bir kac pijama takimi begenebilirsem onu da hazirliycam :D
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

❤ հმzεlἶო ❤

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN...ALLAH 'A EMANET OLUN    

Kybele                       4 gün sonra bebeğin kucağında          (erkek)        

Yasemin                     9 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)        

Tezcan                      13 gün sonra bebeğin kucağında            (kız)            

Havuç                       27 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Findik kurdu               29 gun sonra bebegin kucaginda            (kız)

Yıldız                          29 gün sonra bebeğin kucağında          (kız)        

Esincik                        31 gun sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Gülsahcr                     39 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)        

Cigdem                       39 gün sonra bebeğin kucağında           (kız)          

Mavera                       43 gün sonra bebegin kucaginda           (erkek)        

Tuğba                         47 gun sonra bebegin kucaginda                          

Nestur                        47 gun sonra bebegin kucaginda[/b]                

Rabbim hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin...Yavrularımızı sağ sağlim kucağımıza almayı nasip etsin...
:nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:

tezcan06

ayy kızlar bende çok heyecanlı ve sabırsızım.Doğumuma 12 gün kaldı.Valla bir an önce doğsun istiyorum.Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: tezcan06 - 13 Ekim , 2010, 16:24:42
ayy kızlar bende çok heyecanlı ve sabırsızım.Doğumuma 12 gün kaldı.Valla bir an önce doğsun istiyorum.Allah hepimize kolay doğumlar nasip etsin.
bende çok heyecanlıyım
korkmaya da başladım
25 gün kaldı   
ama bir an önce de doğurmak istiyorum
artık çok zor geçmeye başladı

Uploaded with ImageShack.us

❤ հმzεlἶო ❤

ah kizlar erken gelmese keske bizim kiz ya
ev tasiycaz 1-4 kasim arasi
cifte kira oduyorum sirf rahat rahat tasimak icin
uff
yardim edecek kimsemde yok
allah yardimcimiz olsun  :amin:

KybeLe

bazıları erkenden geliyor bazıları da benimkisi gibi rahatlarını bozup gelmiyor :)))
Oğluşuuumm :)

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: KybeLe - 14 Ekim , 2010, 15:06:05
bazıları erkenden geliyor bazıları da benimkisi gibi rahatlarını bozup gelmiyor :)))
canım geç olsun da güç olmasın   ;)

Uploaded with ImageShack.us

❤ հმzεlἶო ❤

biz sanirim evi bebek dogduktan sonra tasimaya karar verdik
erken dogumu tetiklemesin diye
umarim dogru bir karardir
en azindan onu uyutur isimi yaparim
ama su anda hem hic halim yok hemde erken dogum riski var  :sad1:
sancilarim oluyo arada bir yaklasiyomu nedir dogum zamani  ::)

ESİNCİK

aman çok iyi yapmışsınız, ben 35e girdim ve artık inanılmaz yoruluyorum. Yürürken, konuşurken, stresten... hep nefes nefeseyim ???

❤ հმzεlἶო ❤

bizimde 35 bitti 36 ya girdik :D
saka maka az kaldi doguma
uykularim gitgide azaliyor boluk porcuk oldu  :(
mide yanmasida buyuk sorun
biran once dogursam diyorum artik
az daha utum kaldi
birde kendi cantami hazirlarsam haziriz demektir  :basardim:
enerji bulabilirsem  :aferin:

ESİNCİK

çantayı çok erken hazırladım ben de..7aylık falan doğarsa diye 28haftalıktan beri hazır :D

yildiz168

kızlar bebegin herşeyini yıkadınızmı , şimdi hepsi çok güzel yıkayınca renkleri fln bozulur diye korkuyorum  :dontknow:

ESİNCİK

herrrrrr şeyini yıkadım. Hazır yorganını bile bozulursa bozulsun dedim yıkadım. Fabrikadan çıkıo sonuçta bebek çok hassas. Ayrıca ekstra duruladım bi de allerjikse anası babası gibi :k06: Bn kendime bile yeni bişey alınca yıkarım çoğu zaman.