29 Nisan , 2024, 18:07:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

"Bebek Ne Zaman" Sorusundan Nefret Edenler

Başlatan cemresu, 18 Haziran , 2010, 00:28:54

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 09 Ekim , 2010, 20:15:41
insamlar bir alem

cocuk olmaz konusurlar cok cocuk yaparsin suna bak derler

bos vermeye calisin kizlar

rabbim gönlunuze göre versin

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 09 Ekim , 2010, 20:15:41
insamlar bir alem

cocuk olmaz konusurlar cok cocuk yaparsin suna bak derler

bos vermeye calisin kizlar

rabbim gönlunuze göre versin

Benim kaynanam basimin etini yedi simdi

demiyorki kizim ne aldin ne sattin demiyor yalandan nasilsin diyip duruyor yazik rabbim kendini bilmeyene es etmesin

ayışığı

bıktım bu soruyu duymaktan cvp aramaktan.allahtan ıstıyoruz ama olmuyo demıyorum bıde onunla ugrasamam her kafadan bi ses çıkacak herkes türlü türlü hastalık uyduracak.eşim daha askere gitmedi onu bahane edıyorum ıstemıyoruz daha askere gıtsın gelsın kısmet dıyorum.benden bı ay sonra evlenen arkadaslarım ocak sonunda anne olacaklar ben hala olsun dıye beklıyorum Allahım duy sesımı bıze de ver hayırlı bı evlat noluuuurr :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Ben evlendikten 4 ay sonra hamile kaldim,
4 ay korunmasiz olmadi  :dontknow: Allah ne zaman verirse dedim, Basta kaynanam olmak uzere
bazi akrabalar cabaya dustu cocugu olmuyor diye,
ustelik 4 ay neki  :-\ Kaynananin gozu kocaman olduydu mubarek benim gelin hamile kalamadi diye  :violent1:

duygusu

Benim kaynanamda evlendik ilk haftasında başladı evliliğimizin 1. ayında ' siz kardeş hayatımı yaşıyosunuz dedi' açıkcası cocuk düşünmüyoduk evliliğimizin 11.ayında hamile kaldımm kadın kardeş hayatı yaşamadığımızı anlamıştır :cildir:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: duygusu - 29 Kasım , 2010, 09:30:10
Benim kaynanamda evlendik ilk haftasında başladı evliliğimizin 1. ayında ' siz kardeş hayatımı yaşıyosunuz dedi' açıkcası cocuk düşünmüyoduk evliliğimizin 11.ayında hamile kaldımm kadın kardeş hayatı yaşamadığımızı anlamıştır :cildir:

Tobe tobe  :violent1: kaynana iste, geri kafali geri düsünceli diyince biz suçlu oluyoruz..
hepsi ayni bunlarin hepsiii , bizimkide 4 ay hamile kalamadim diye beni kisir ilan edicekti az kalsin  :violent1:

asya81

benimde 4 ay oldu ama sorup duruyorlar.genel kural sanırım bekar olursun nezaman evlencen evlenirsin çocuk ne zaman :violent1:

Balböceği

iyi bende sizdenim bizimkilerde ilk ayda basladi

sukur hamile kaldim 1 ay sonra doguracamda sustular ama hamile kaldiktan sonra hatrimi bile zor sorar oldular  :ehi: :ehi:

derbeder

artik bunu en yakin kuzenlerim bile sorsalar sinir oluyorum  :cildir: halbuki seviyorum kendilerini, ama bilseler ne halde oldugumu.
ya baslarina gelince bu sekilde konusamazlar eminim, kimsede zorlanmasin isterim. ama kimi ne alakadar ediyorsa ne zaman ne kadar cocuk yapacagimiz? yani senmi bakacaksin dogdugunda, senmi ilgileneceksin? sinir oluyorum artik herkese ciddi ciddi  :violent1:
bilseler ne kadar cok anne olmak istedigimi  :y25:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

bankacıı

sıkılıyorum bu sorudan sananeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee demek çok istiyorum sorunlara ama terbiyem müsade etmiyor...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende 3sene evliligim boyunca mahallenin o cok bilmis karilarindan bu sorulari duyardim  :cildir: :cildir: bende derdim dogurursam sizmi bakcaniz  :caca: ve hatta kisir diye laf cikardilar  :cussing: :cussing: :cussing: bende dedim ilac kullanan kisi kisir mi alla alla ya ne zaman istersem ozamn düsünürüm kime neee  :violent1:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

derbeder

bu sabah doktora gittigimde bekleme odasinda 1-2 senedir gormedigim bi tanidik teyze, hemen cocuk mocuk sordu. ya anlamiyorumki..insanlardan kacasim var bu soruyu sormasinlar diye artik. ya herkes cok merakli olmus milletin seyine ya da ben cok pimpirikli oldum gozume cok batmaya basladi. bende tabiiki dusunmuyoruz dedim, halbuki randevum bile onun icindi.
oofff oofff  :cildir: :cildir: 3 hafta adetim gecikmis, idrar testi yaptilar hamile degilim. peki ya ben neyim  :cildir: :cildir: niye gecikti bu adet yaaaaaaaaaaaa offffffffffff

βαlκιz

birgül valla mı ya öyle dedi he ne kadınlar varyaa :violent1: :violent1: :violent1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

birgül87

Alıntı yapılan: BALKIZ - 23 Aralık , 2010, 18:12:18
birgül valla mı ya öyle dedi he ne kadınlar varyaa :violent1: :violent1: :violent1:

malesef canım  öle dedi çok utandım o nedemek senmi bakıyosun diyebildim ancak rabbime havale ediyorum yapacak bişey yok o gunden beride görüşmüyorum kendileri ile :(

Uploaded with ImageShack.us

derbeder

dünkü misafir teyzede sordu..bebek filan var mi diye? normalde soylerdim belki istedigimizi ona ama bir baskasi icinde bir suredir 2. cocuk icin ugrasiyorlar, hamile kalamadi dedi  :ehi: ya Rebbim sanki  sordumda cevap veriyor. banane milletin cinsel hayatindan :violent1: