29 Nisan , 2024, 16:37:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

"Bebek Ne Zaman" Sorusundan Nefret Edenler

Başlatan cemresu, 18 Haziran , 2010, 00:28:54

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

CANIM BENDE AYNEN DOKTOR HİÇ SORUN YOK DİYOR AMA SORUN YOKTA NİYE OLMUYOR DİYENİMİ ARARSIN....ÖZÜRLENDİN SEN İLK DOĞUMDA DİYENİMİ...DAHA HALADA DEVAM EDİYOR AMA....BİZDE ONLARA İNAT DİMDİK DURMALIYIZ......Bİ ARA BEN DEPROSYANA GİRDİM BU SÖZLER YÜZÜNDEN AMA ŞİMDİ RAHATIM...BURDAKİ ARKADAŞLAR SAĞ OLSUN MORAL VERDİLER HEP.....BİZ KENDİMİZİN SAĞLIĞINI DÜŞÜNELİM SADECE BOŞ VER DEYİNCE OLMUYOR AAMA MÜCADELE EDECEK SİN KENDİ SAĞLIĞIN İÇİN.....

cemresu

öyle canım yaa napalım bizimde sınavımızz bu herhaldee zor bi sınav ama ne gelirse ALLAH'TAN.. beni bana bıraksalar ben o kadar çocuk diye takmıyorumm elbet olacak daha yaşımda gençç ama insanların bana sorması beni rahatsız ediyor... kötü oluyorum..

SABIRTAŞI

BOŞVERRR SEN DİMDİK DUR HERŞEY YOLUNA VARIR......ALLAH HAYIRLISINI VERSİN HAKKINDA CANIMMM.... :love9: :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

banada cok sorarlardı daha bismillah 1 aylık evliyim yokmu bebek halbukı sananae  olunca eline ne gececk

SABIRTAŞI

GICIKLIK OLSUN CANIM İŞTE NEDEN OLACAK...... :BangHead: :BangHead: :BangHead:

elif84

bende 2 yıllık evliyim sürekli soruyolardı bebek yokmu bebek yokmu diye cok sinir bozucu daha erken düşünmüyoruz  diyodum ama kadın arkasını döner dönmez başka birine başka şekilde anlatıyo cok sinir ya :-ooo
gecen hafta annemlere gittim yine sordular bebek yokmu diye var dedim 3.5 aylık dedim surat ifadeleri cok komik oluyo bu zevki tadmak harikaydı  :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14:aaa hiç söylemedin falan diyolar bilemedik bi dahakine o geceden haber veririz dedim :D :hieyt: :hieyt: :hieyt:

takmayın kafanıza kızlar boşverinnnn zamanı gelince allahımızın izniyle hepimiz :binkybaby:bebeklerimize  :binkybaby:kavuşacağız  :director: :director:

karapnr

Alıntı yapılan: aselsare - 23 Haziran , 2010, 18:42:58
banada cok sorarlardı daha bismillah 1 aylık evliyim yokmu bebek halbukı sananae  olunca eline ne gececk

benim de 1 aylık evliyken sormaya başlamışlardı hayla soruyorlar usanırlar  birgün die bekledim hep ama aynen devam ediolarr  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: karapnr - 25 Haziran , 2010, 14:41:56
Alıntı yapılan: aselsare - 23 Haziran , 2010, 18:42:58

benim de 1 aylık evliyken sormaya başlamışlardı hayla soruyorlar usanırlar  birgün die bekledim hep ama aynen devam ediolarr  :k06: :k06:
maalesef cnm banada 1 aylik ken basladilar 4 5 ay devam etti sukur hamile kaldimda susturlar

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

böyle bi konu bende açmıştım gerçekten deli ediyorlar insanı
ama ben takmıyorum artık,rahatım çok iyi diyorum

tgba87

ben eşimden 1 sene ayrı durdum yeni evliyken herkes bebek ne zaman diyordu.Eşim yok yanımda düşünün .Bende kızıyordum ben Meryem anamıyım diye.Sonra yok kirazın sapını iç suyunu iç dedilerr bendee oldu DNA testinede ağacını götürürüm dedim  mecburenn :toothy10: :toothy10: :toothy10: kadın çok bozulduu ..Çocuk ne zaman yapcan diyorlar bende akşama gidince yaparım diyorum napimmmmm :=))))) :k06: :k06: :k06:
OVÜLASYON GEBELİK VE MENOPOZ TESTİ UYGUN FİYATA VERİLİR...İRTİBAT BEN:) TEST MERKEZİ

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: tgba87 - 06 Temmuz , 2010, 15:10:30
ben eşimden 1 sene ayrı durdum yeni evliyken herkes bebek ne zaman diyordu.Eşim yok yanımda düşünün .Bende kızıyordum ben Meryem anamıyım diye.Sonra yok kirazın sapını iç suyunu iç dedilerr bendee oldu DNA testinede ağacını götürürüm dedim  mecburenn :toothy10: :toothy10: :toothy10: kadın çok bozulduu ..Çocuk ne zaman yapcan diyorlar bende akşama gidince yaparım diyorum napimmmmm :=))))) :k06: :k06: :k06:

YA VARYA BÖYLE İNSANLARI NE YAPMAK LAZIM BİLMİYORUM.
O KADAR BOZUYORUZ YİNE YOK YİNE YOK. :violent1: :violent1: :violent1:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

tgba87

değilmi amaa ben bunları kitap yapıcam yaa :)))
OVÜLASYON GEBELİK VE MENOPOZ TESTİ UYGUN FİYATA VERİLİR...İRTİBAT BEN:) TEST MERKEZİ

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥✰✰§ĀŘΙЌΙż✰✰♥ - 06 Temmuz , 2010, 15:12:01
Alıntı yapılan: tgba87 - 06 Temmuz , 2010, 15:10:30

YA VARYA BÖYLE İNSANLARI NE YAPMAK LAZIM BİLMİYORUM.
O KADAR BOZUYORUZ YİNE YOK YİNE YOK. :violent1: :violent1: :violent1:
super valllaaaaa  :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bana soranlardan hep uyuz olmusdum boyle dalga gecmek cok dahah iyimisss  :ehi: :ehi:

tgba87

tabikii bundan sonra böyle yok öyle moral bozmak dalganı geçeceksin :hello2: :hello2: :toothy10: :toothy10:  o zaman çok daha komik bir hal alıyorrr iştee :k06:

Balböceği

yaaa zamaninda akil edemedim valla  :ehi: :ehi: :ehi: simdi gerek yok  :k06: :k06: