"Bebek Ne Zaman" Sorusundan Nefret Edenler

Başlatan cemresu, 18 Haziran , 2010, 00:28:54

« önceki - sonraki »

βαlκιz

hayırlısı olsun canım ama istemiyosan yapma tabii

aman millet varya yapmıyoruz diye adımızı kısıra çıkarcak nerdeyse
her sene çocuk yapcaz sanki onlar bakıcak
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim bende ikinciyi yakinda istiyorum ama bukadardfa yakin degil yani en az bisene sonra  :binkybaby: kociste sonucta yapmicakmiyiz ha simdi ha bi sene sonra diyo  :cildir: sanki o doguracak daha benim dikis yerlerim agriyo gelde anlat neyse bana kimse zorla bisey yaptiramaz anca kendim istersem  :ehi: o daha cok bekler  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

__nil__

son zamanlarda bu konu benim canımı sıkıyor tabi eşiminde..ya insanlar çok cahil resmen beni görüyolar karnımı yokluolar yok mu daha bişi die...ne kadr üzülüyorum bir bilseniz,eşime de ne den yapmıon diolarmış adamne diceğini bilemio...bilmiolar ki biz zaten bunun için uğraşıp didinioz...

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

eşimin hala oglu bide amca oglu eşim birer ay arayla ewlendik..yani aileye 3 gelin birden girdi..en son ben ewlendim en küçükleri benim ilk  ben hamile kaldım sonra amcasının gelinini..halasının gelinine 1 buçuk yıl diyecek hala olmadı..oa sorulmasına sinir oluyo istiyolar olmuyor..
kız bana düşman kesildi beni görmeye tahammül edemiyomuş ondan sonra ewlendim ama hamileyim die ewine gidince gözleriyle yiyor sanki..
hayırda benim suçum ne??? onla aynı ortama girince karnıma yastık koyuyorum..
allah inş bian önce onlarada nasip eder hayırlısıyla..

elif cemre

ALLAH islah etsin düsüncesizce soranlari.ben 8 yillik evliyim  herkesi dinlemekten üzüntü  hastasi oldum suan umarsamiyorum duymuyorum gecen sene kardesim evlendi esi hamile simdide onu söylemeye basladilar ne dsem söylesem boos MEVLAMa havale ettim kötü nayetle soranlari :amin:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

SABIRTAŞI

ALLAH BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN KÖTÜ NİYETLİ İNSANLARI...BENİM EN ÇOK SİNİR OLDUĞUM KONULARDAN BİRİ BU SORMA İŞLERİ... :violent1: :violent1:

Balböceği

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 29 Eylül , 2010, 17:39:04
eşimin hala oglu bide amca oglu eşim birer ay arayla ewlendik..yani aileye 3 gelin birden girdi..en son ben ewlendim en küçükleri benim ilk  ben hamile kaldım sonra amcasının gelinini..halasının gelinine 1 buçuk yıl diyecek hala olmadı..oa sorulmasına sinir oluyo istiyolar olmuyor..
kız bana düşman kesildi beni görmeye tahammül edemiyomuş ondan sonra ewlendim ama hamileyim die ewine gidince gözleriyle yiyor sanki..
Elbette o kadin cok uzuluyordur benim niye olmuyor diye
ama boyle sacma sapan hareketlere kiziyorum benim arkadas hamileydi evine gidince hic is yaptirmaz
daha dikkatli davranirdim rabbim herkese nasip etsin  :amin:

SiRiNe

iste bu tam hasetlik busracim özenti veya kiskancligi gecmis...Allah muhafaza göz edebilir devamli felak nas surelerini oku kendine ve bebegine
benimde basima geldi bunun gibi cok ikiz isteyen bir arkadasim vardi onun1 oglu oldu ve cok uzulmustu ve kizmisti ben ikiz istiyordum olmadi diye sonra oglu daha 7 aylikken klomenleri yuttu ikiz our belki diye ve mahvetti rahmini kiste dönustu catlamayn yumurtalar.....Allah kalbimizi her daim temiz tutsun  :amin:

derbeder

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 30 Eylül , 2010, 01:02:08
iste bu tam hasetlik busracim özenti veya kiskancligi gecmis...Allah muhafaza göz edebilir devamli felak nas surelerini oku kendine ve bebegine
benimde basima geldi bunun gibi cok ikiz isteyen bir arkadasim vardi onun1 oglu oldu ve cok uzulmustu ve kizmisti ben ikiz istiyordum olmadi diye sonra oglu daha 7 aylikken klomenleri yuttu ikiz our belki diye ve mahvetti rahmini kiste dönustu catlamayn yumurtalar.....Allah kalbimizi her daim temiz tutsun  :amin:
duygu senin o arkadas iyice siyirmis olmali. yani bir insanin ikiz dogurma ihtimali yuzde kactirki? yane cok dusuk ihtimal. artik yapacak birsey yok teker teker doguracak. ikiz bebek istiyorsa hastane kontrolunde hamile kalsaydi..unlulerin hepsi oyle yapiyor artik.
ben ikiz cocuklarim olsa cookkk sevinirim tabiiki, ne guzel 2 tane can birden katilacak evimiz senlenecek. ama bir yonden ilk annelik olacagi icin ilgilenemezsem diye dusunurum. ama her cocuk nasibiyle kismetiyle gelirmis. Rabbim ne verirse kabulumuz. isterse 3'üz versin  :love9:

busranin o eltiside kendine gore haklidir, yane istiyordur imreniyordur. ve biz burda aylardir istiyoruz olmayinca nasil sinir oluyorsak o da oluyordur elbet. gerci boyle fesatlik etmesine gerek yok tabiiki, ama seytanin isi. vesvese veriyor iste..anlayisli olmak gerek bir yerde, ya da oyle kisilerle bir muddetliginede olsa irtibati kesmek. herkes saglikli sihhatli bir sekilde hamile kalmak ister, ama nasib kismet isleri bunlar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Angelcim aynen  öyle ben hic bir zaman dusunmem bunun bu kadar cocugu var sunun suyu var  rizkim neyse nasibimde odur..!
ama bu sekilde insanlar cok hastalik bu bence ve takinti ikiz veya ucuz omasi icin en sacma yollara basvuranlar var Allah hidayet versin
Benim icin hic bir farki  yok teker tekerde dogrulur cocuklar ikizin farki ayni anda gelmesi sadece bununda mutlulugu oldugu  gibi  zorluklarida var

gulbeyaz

selamlar benimde en nefret ettigim hamile deilmisin diye sorulmasi eee hamile olsam zaten duyarsiniz daha ne soruyosunuz az once telde amcamin esiyle konustum manyak diyo niye yapmiyosunuz yasiniz gececek size nolmus yapmiyosunuz sanki bakkaldan ekmek aliyoz bizde istiyoruz heralde ayyyy gicik sinirimi bozdu :violent1: :violent1:

derbeder

dun kayinvalidemle konustuk..bende dedim nasib kismet meselesi. Gelirse basimizin ustunde yeri var filan. halbuki nasil deli gibi gece gunduz bebek dusunup yipratiyorum kendimi. minigim bir gun geldiginde ilk once ona soyleyecegim sanirim. cunku cok istiyor gercekten, fesatlik olsun diye soyledigini dusunmuyorum. boyle bir mutluluk, sevinc olsa herhalde saklayamam. saklamaya hakkim olmaz. Rabbim en kisa zamanda hayirlisiyla saglikli sihhatli versin bana minigimi  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

insamlar bir alem

cocuk olmaz konusurlar cok cocuk yaparsin suna bak derler

bos vermeye calisin kizlar

rabbim gönlunuze göre versin