27 Nisan , 2024, 09:52:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebeğimi Olmadan Kaybettim

Başlatan HATDEV22, 14 Mayıs , 2010, 10:35:07

« önceki - sonraki »

HATDEV22

14 Mayıs , 2010, 10:35:07 Son düzenlenme: 18 Mayıs , 2010, 13:29:07 g10ca
BUgün kan testi yaptırdım 94, çıktı düşmüş değer düşük yapıcaksın dedi doktor haftaya kadar bekliyelim düşmezse kürtaj yaparız dedi. çok kötüyüm kızlar bu 3 oldu neden oluşamıyor benim bebğim sorun ne bukadar güçsüz kalıyor.
bebiş istiyorum allahın iziniye

н∂vv∂ ツ

Allah sabır versin canım çok üzüldüm
ama hayırlısı bu demekki
inş hayırlı zamanda yeniden hamile kalırsın ve bu günleri unutursun

Uploaded with ImageShack.us

Demet_dk

cemre81

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 14 Mayıs , 2010, 10:35:07
BUgün kan testi yaptırdım 94, çıktı düşmüş değer düşük yapıcaksın dedi doktor haftaya kadar bekliyelim düşmezse kürtaj yaparız dedi. çok kötüyüm kızlar bu 3 oldu neden oluşamıyor benim bebğim sorun ne bukadar güçsüz kalıyor.
CANIM BU KADAR TAKMA KAFANA EMİN OL BİRGÜN KAVUŞACAKSIN BEBEĞİNE BENDE AYNI ŞEYLERİ YAŞADIM BENİMDE İLK DEĞERİM 101 Dİ 2 GÜN SONSA 346 GAYET NORMAL Dİ KALP ATIŞLARINIDA GÖRDÜKTEN SONRA LEKELENMEM BAŞLADI DURDU AMA BENDE KAYBETTİM ALLAHIN TAKTİRİ YAPACAK BİRŞEY YOK SADECE KENDİNİ ÜZME STRES YAPMA BAK BEN TEKRAR HAMİLEYİM BUNDA DEĞERLERİM DAHA İYİDİ AMA BEN KENDİMİ O KADAR ÇOK KASIYORDUMKİ TEKRARDAN KANAMALARIM BAŞLADI DOKTOR KIZDI KENDİNİ  BU KADAR KASMA DİYE 2 AYDIR NELER ÇEKİYORUM BİR BİLSEN LAVABOYA GİTTİĞİMDE KANLA KARŞILAŞMAMAK İÇİN  NERDEYSE HATİM İNDİRİYORUM LAVABO KAPISINDA ŞU ANDA 12+1 GÜNLÜK OLDUK ALLAHA ŞÜKÜR HALEN DAHA KENDİMİ KASIYORUM DOKTOR SONUNDA KAS GEVŞETİCİ İLAÇ VERDİ VALLA

****SeRaP-27****

canım dr bişiy demiyormu neden böyle olduğuyla ilgili üzme kendini elbet birgün olacak kucağına alacaksın mutlaka bişi vardır canım 3. olduysa araştırırlar artık ona göre tedaviye başlarlar
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

HATDEV22

valla canım zaten pkoluyum sonra kanımda pıhtılaşma var iğneden çok umutluydum ne kadar korksamda umutluydum. ne yapıcam bilemiyorum doktor bişey demedi telefonla söyledim zaten iğneleri bırak dedi kendi kendine düşerse düşer düşmezse kürtaj yaparız dedi haftya gidicem bakalım ne diyecek kanda oluyor fakat bir türlü bebk oluşamıyor anlamadım bir türlü çok üzülüyorum.

AککORTįє

canım benim çok üzüldüm geçmiş olsun Allah sabır versin

başka bi doktorla da görüş bence

cano_m

arkadaşım kendini yıpratma bu kadar. rabbim sabrını versin. bende pko luyumadetime 9 gün var ama belirtiler çok 2 gündür mide bulantısı nedeniyle bişey yiyemiyorum sağ kasığımda sancımalar var belimde ağrı vardı. başım dönüyo eşim test aldı bu sabah yaptım sonuç hüsran. belki erken yaptığım için diyorum. bi umut diyorum. umudunu kaybetme yüce allah kullarının sabrını  sınar. rabbim sabrını verir sonra derdi verir. hayırlısı böyleymiş. umarım allah bütün isteyen arkadaşlarıma hayırlısıyla nasip etsin evlat sahibi olmak. dualarım seninle arkadaşım :amin: :flowers:

esra26

çok geçmiş olsun canım allah sabırlar verisn  :y25:

hanne

canım çok üzüldüm geçmiş olsun  ama stres yapmamaya çalış inşş bebeğini kaybetmezsinnn üzülme....

<<AyBüKe>>

Çok üzüldüm canım yaa, Allah sabır versin sana ve eşine :(  Bu mübarek günde dularım seninle canım ... Yüzümüz gülücek inş. birgün hepimizin  :amin:

DENİZGÖZLÜM81

allah sabır versin hayırlısı demek gerek böyle durumlarda üzülme bu arada ben yeniyim

gülbanu

havdet canım üzülme rabbim herşeyin hayırlısını verir
sen kendine sitres yapma belkide bebegin gitmeyecek canım
gün dogmadan neler dogar demişler
dualarımız seninle canım.

HATDEV22

CANIM DEĞER ÇIKMIYOR Kİ İLKİ 68,48 Dİ İki gin sonra 101,8 oldu sonra 2 gün sonra 94 oldu doktor düşücek dedi 1 hafta bekle düşmezse kürtaj yaparız dedi.

sevilay

Alıntı yapılan: HATDEV22 - 14 Mayıs , 2010, 10:35:07

Yine doktor mağduruyuz  :cildir:
canımın içi benim başıma geleni az çok biliyorsunuz...yok bebek tutunamadı yok değerin düşük yok düşük yapacaksın yok kürtaj ol yok kalbi atmıyor daha neler neler artık kafayı yedim hastahane ve doktor lafından bile midem bulanıyor...
doktorum bana bebek tutmamış düşük yapacaksın 1 hafta bekle kanaman olursa hemen gel dedi 1 hafta bekledim kanamam olmadı gittim baktı bebek yerine tutulmuş...bir ohh çektik bunu atlattık dedik bu seferde kalbi atmıyor dedik 2 hafta bekle gel dedi 2 hafta bekledim gittim yine bir ohh çektik...tekrar gelişimi yavaş 2 hafta sonra tekrar gel dediler 2 hafta sonra tekrar gittim yine bir ohh çektik...bu seferde 3 lü testim kötü çıktı şimdi ben ne yapayım sen söyle artık kafayı yemek üzereyim ya doktorlarda sorun var yada bizde 3 lü testimi tekrar yapacaklar ama gitmeyeceğim artık yeterrrr artık sabrım kalmadı inanıyorum kii sabır et morelini yüksek tut herşey yoluna girecek ben artık doktorların dediğine aldırş etmez oldum çünkü bıkkınlık geldi sadece ne yapıyorum morelimi yüksek tutup allahıma dua edip bebeğimle konuşuyorum sende morelini yüksek tutt kanaman olmazsa hiç birşey olmaz........