Bebeğimi Olmadan Kaybettim

Başlatan HATDEV22, 14 Mayıs , 2010, 10:35:07

« önceki - sonraki »

dersu

kızlar sonra görüşürüz ..hatdevcim bu boncuklar ve dualar sana şekercim... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Cnm ne diyebilirizki inan cok uzulduk kimse boyle bisey yasamayi istemez ama sabr lazim oda olmuyor  :sad1:

Balböceği

kanda deger duserken acaba bedensel olarak hissdiyormuyuz acaba   :dontknow: :dontknow:

cano_m

edcm pko luysan ki benim doktorumun demesine göre hamile kaldığın andan itibaren 2 günde bir testler yapılıo ve sanırım sancı oluyo

Balböceği

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Mayıs , 2010, 16:11:03
edcm pko luysan ki benim doktorumun demesine göre hamile kaldığın andan itibaren 2 günde bir testler yapılıo ve sanırım sancı oluyo
anladimmm rabbim pkolulara yardim etsin adet olamamak cok kotu bisey  :-ooo :-ooo

cano_m

2 aydır düzene girdim ve 2 ayda 5 kilo verdim. dktrm belkide tedavisiz kalabilirsin dedi inş...

Balböceği

Alıntı yapılan: cano_m - 14 Mayıs , 2010, 16:14:51
2 aydır düzene girdim ve 2 ayda 5 kilo verdim. dktrm belkide tedavisiz kalabilirsin dedi inş...
insallah zaten adetlerin duzenliyse hamile kalirsin hemen benim duznliydi 10 aylik evliyim bende
evlendim ikinci ayinda bozuldu 8 guna kadar cikti sonra 1 ay duzene girdi hamile kaldimmm

cano_m

ayyy inşallah canımmm ya ağzından bal damlıyo sanki belirtilerde onu gösteriyo gibi.eğer bu ayda nasip olmazsa soğan kürü yada incir kürüne başlayacağımm. mide bulantılarım çok. sık idrara çıkıyorum. bu sabah baş dönmesi falan vardı. dün soğan doğrarken midem kalktı. ama belirtiler için erken mi bilmiyorum.

cunfer_u

canım çok üzüldüm... allahımdan hayırlısını istemek lazım... sağlıklı değilmiş demekki canım...  daha çok genciz.. bak en azından hamile kalabildiğini biliyorsun... buda çok büyük bir adım.. umudunu yitirme.... bizim birsürü bebişlerimiz olacak...  yürekten inan buna canım..

cano_m

asara

cano bende cok SIK idrara cikiyorum normalde cok fazla cikmazdim nerden biliyiroum cunki 5 vakit namaz kiliyorum ve genelde herseferinde abdest almak zorunda kalmazdim hatta bazen iki kez abdest aliyorum yani baya SIK idrara cikiyorum ama iste tabi olmayadabilir ben hayirlisi diyim

cano_m

inş. canım bende beklemedeyimm. ama belirti için erken mi acaba

cano_m

mide bulantılarım çok. sık idrara çıkıyorum. bu sabah baş dönmesi falan vardı. dün soğan doğrarken midem kalktı. ama belirtiler için erken mi bilmiyorum

asara

piskolojik olabilrmi acaba belirtiler icin sanki birazcik erken gibi ama belli olmaz tabi

°o.O євяυ O.o°

cnmm bnce daha ii bi dr bul bunu hamile kalmadan önce arştrsın neler yapablio düşünsün snra hamile kal böle daha zor bnm bi tane ölmştü mesela gttiğim dr bi daha ölürse araştrcaz dedi gıcık oldum bi daha üzüntü çekcektm nese başka bi dr buldm prof. o araştrdı oturduk konuştk snra hamile kaldım ve şuan iiz çok şükür rabbime :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: