Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

handan

selmacım çoook sevindim iyi olduğunuza... maşallah  :nazar:
ne mutlu sana doğumunda rahat olmuş doğum sonrası da  :nazar:
tekrar maşallah  :nazar:
Allah analı babalı büyütsün canım

özgül sen taşındın mı? toparladınmı işlerini?

bende tatildeydim yeni geldim, öykü tekrarlayan idrrar yolu enfeksiyonu oldu iğne vuruluyoruz hergün  :crybaby2:

duru boncuk

meraba canım geldim evet 1 hafta oldu geleli öyküye geçmiş olsun nereye gittiniz tatile bakimmm  :k06: :k06:

handan

avşa adasına gittik arabayla tekirdağdan... yiğitler köyünde sakin bi aparttaydık. öğlenleri de çınar diye sessiz güzel bi koyda girdik denize... öykü denizi çok sevdi. bıraksan sanki yüzücek gibiydi, or da da antibiyotiğine devam ettik ama malesef geçmemiş tekrarlamış enfeksiyon. güzel bi tatildi herşeye rağmen korktuğum gibi olmadı. paramız bitmeseydi bi o akdar daha kalmak isterdim.
çocuklu ailelere tavsiye derim avşa adasını... zaten bissürü çocuk var orda :)

mavili

eeee  kızlar neredesiniz ya kaybolmuşsunuz bugün herkes gezmedemi biz evdeyken :crybaby2:

ecrin merzam

biz geldik selmacım nasılsın canım nasıl gidiyor annelik ?

özletiyosun kendini  :'(

tubis

bugün baya yoğunduk gene. ben kışlık yiyecekelrle uğraşmıştım dün. pazar günüde biraz evi temizledim. etim bizdeydi. akşama doğru markete gittik. ordan kayınvalidemgile. öle geçti işte. az önce gedik evede.

kısaca özetliyim dedim. :k06: :k06: :k06: :k06:

selmacım iyyiz canım bizde. göbüş büyütüyoss  :k06: :k06: :k06:

ayy kociş çağırıyor kıslar sabah görüşürz inş. hepinizi öptüm.  hayırlı ramazanlarınız olsun. Rabbim dualarınızı kabul etsin. :amin: :amin: :amin:

mavili

ben geliyorumda denk gelemiyoruz sizinle valla şimdi eloş kucagımda size tek elimle yazıyorum havva seni merakımdan sabah sabah solugu burada aldım tubişim göbüşlere  iyi bakınnnnnnnnnnn

oozge

canlarımmmmmmmmmmmmm ben geldimmmmmmmmmm

mavısım oh oh ben yokken ıyı kaynatmıssınz wallaaaa renk gelmıs foruma ya

cok ozlemısdım senııııııııııııı
her msjnıda okudum walla heeeee
oh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
eskı halıne donuo gbı yavas yavas
ama havvacım gıdıcekk bısurelıgınede yaaaa
sonrada ayferr  :y25: :y25: :y25:

havvacımmmmm
mavişimmmmmm
ayferimmmmmm
tülinimmmmmmm(msnde konustuk ama )
yasuşşşummmmm

nasılsınızzzzzzzzzzzzzz :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ecrin merzam

merak etme selmacım biz daha bir kaç gün buralardayız   :k06:

baksana ramazana bile girdik kızımla belki mübarek günleri bekliyordu kızım  :k06:

özgecim biz iyiyiz çok şükür bir yaramazlık yok çok yoğun bir hafta sonuydu fındıkçılar tatilciler otogar telaşları felan şimdi iyiyiz  :-\

tubis

evet selmacım bir denk düşemedik şöle hepimiz bir arada. :'( :'( :'( :'( :'( meak etme bakıyorum canım göbüşe bakmazmıyım   ;D ;D ;D

az kaldı havvacım sanada çok az kaldı da şu sancılarının çoğalması heralde gelmesine işarek. inş. hayırlısıyla senin bebişinide burda sevicez  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 01 Eylül , 2008, 11:59:20

havvacımmmmm
mavişimmmmmm
ayferimmmmmm
tülinimmmmmmm(msnde konustuk ama )
yasuşşşummmmm

nasılsınızzzzzzzzzzzzzz :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ösgeeeeeeeeeeeee   küstüm sana  :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

ecrin merzam

inş tubişim hepimizin bebişlerini burda sevicez  :amin: :amin:

bizimkiler abla olacak sizin melekler geldiğinde ay çok güzel yaaa  :muzz: :muzz: :muzz:

sen öle foruma girmezsen kaç gün unutur seni ösge işte  :k06:

canım benim hepiniz yüreğimdesiniz inanın  hep aklımda hep dualrımdasınız iyiki tanıdım sizleri  :flowers:

tubis

yerim ben o ablaları  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

inş. canım o günlerde gelicek. bebişler burda büyüyecek.  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

dün yazmıştım ama bakmamış bile demek ki. baksa hatırlardı burda da bir anniş adayının oldugun  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[

hepimiz burda kenetlendik. sizi tanıdığıma bende çok mutluyum. keşke bir imkanımız olsada yüzyüzede  şöle bir toplantı yapsak ne süper olurduu  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

oozge

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii naptım bennnnnnnnnnnn :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:tubişimi unutmuşummmmmmmmmmmm

tubişimmmmmmmmmmm canımmm arkdasımm cok özur dılerım walla  yaaaaa :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
nolur küsme banaaaa
nsl telaşlı yazdım o msjlrı hepsını yetıstıreyım derken
ondn arada kaynamışsınnn bıtanem yaaaa

emoşuda yazmamışımm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

tubis

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  yaaaaaaaaa   yaptın senn

am biliyom ben bilerek yapmadıgını şaka baptım zaten küsermiyim ben size. :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

evet artık sık sık buradayım sorun bana merak ettiginiz herşeyi eeee nasılsa tecrübeliyim artıkım :toothy10:

ösgecim canım bende sizleri çok çok çok özlemiştim iyi oldu artık rahatım ve sık sık buradayım sen ne yaptın haftasonu bakalım

bu arada ayfer bayagı boşlamış forumu sankim :caca: