Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

mavili

handancım bende bilmiyorum ya kayınvalidem ne yaptıysa o işte bebegi içinde kırk tane küçük taş olan suyla yıkadık bahçeden kırk tane minik taş topladım yıkadım banyo edecegi suya attım bebegi normal yıkadık yeni giysiler giydirdik sonra ben banyo ettim bende yeni giydim abdest aldım felan ben banyodan çıkarken kayınvalidem eloşu kucagıma verdi eloşun banyo ettigi temiz sudan az ayırmıştık evin her köşe bucagına serpti şöyle bir hayırlı olsun yaramazlıgı geçsin diye dua ettik okadar

tabi evin dört tarafına su serpildi ve su lekesi oldu akşama dek fırsat buldukça ev temizledim

tubis

eloşun kırkı hayırlı ugurlu olsun canım. :flowers: :flowers: :flowers:

inş. raahat bir bbek lur bundan sonra.

eeeeee büyüdü nede olsa  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

oozge

mavısımm hayırlı olsun eloşun kırkı

pekı uslandımı işe yaradımııııı bu kırk durumuu nsl eloşşş:)

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

MAVİŞİM ELOŞUMUN KIRKI HAYIRLI OLSUN BAKALIM HADİ BÜYÜTTÜN KIZI VALLA KORKMA ARTIK ANNESİ
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sena

eloşun kırkı çıktı öylemi zaman nasıl geçiyor değilmi dünyaya gelen büyüyor hayırlı olsun canım allah düğününü de göstersin  :amin:  :amin:

handan

selmacım ne güzel bilen biri yapmış kırkını. hayırlı olsun canım  :opucuk:

dehliz

mavilim hayırlı olsun canım.inşallah hayırlı evlatlar olurlar

tubis

mavili

çok teşekkür ederim arkadaşlar sagolun kırklandık ama uslanacagı yere daha da azdı sanki dün gündüz saat 3 te uyandı ve gece saat 2 ye dek canımıza okudu

Allahtan kayınvalidem var o kırkladı kızımı bende pek bilmem bu tür şeyleri ama geri kalan herşeyiyle ben ilgileniyorum

tülincim haklısın canım dogan büyüyor işte zaman akıp gitmiş hiç anlamadım nasıl geçti yorgunluktan

oglusum

aynen oyle zaman cok cabuk geciyo benim oglumda 10 gun sonra 3 aylik olacak ama sanki dun kucagima dogdu

mavili

zaman geçiyor geçmesine de ben yıprandım yavaş yavaş anlıyorum bu işin ne kadar yorucu ve zor bir şey oldugunu kendimi bitkin yorgun ve kısıtlanmış hissediyorum iyice

seyhan

kırkınız hayırlı olsun selmacım
inan bana bundan sonra zaman çok hızlı geçecek bi bakıyor sun aylar geçmişş

mavili

seyhancım birde gaz sıkıntımız olmasa süper olacak bir huzurlu gecemiz oldu bu zaman dek ya çıldırmak üzereyim şimdide aglıyor

ponçik

Taze anneler ve mis kokulu melekleri  :hello:
Güzellikler içinde, mutlu , sağlıklı , huzur dolu bir Bayram dilerim
Rabbim Meleklerinizle daha nice Bayamlar görmeyi nasip etsin inşallah

mesude

slm arkadaslar bısey ogrendım sızınle paylasmak ıstedım ya dogum sonrası meme ucu catlakları oluyorya o sancıları cekınce emzırmek ıstemeyız aglarız bızımle beraber bebekte mahvolur ya ıste onunla ılgılı bunu yengem ve kuzenım yapmıs cok memnunlardı valla baya faydasını gormusler hıc catlama agrı olmamıs dogum yaptıktan sonra daha bebek hıc emmeden kabartma tozu ve su karıstırmı krem gıbı ama cıvık olmayacak sekılde vurmus bı 5 10 dk bekletmıs sılıp sonra emzırmıs bebegı yanlız bunu sadece bı kere yapıolar yengem 4 cocugundada mahv olmus o catlaktan ama bu bebegınde uygulamıs bebek 1 yasında helen yara catlak yok cok faydasını gormus bende deneyecem ıns bendede etkısı olur
hayatımın anlamı tatlı bebegim iyiki varsın iyiki benimsin