Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

-GAMZE-

mavişim canım benım bayadır görusemıos kıyamam sana  sen gaste ütülede koy karnına sırtına  bıde anason cayı içir canım çok rahatlatıyorr belkıde kulagı fln agrıyodur cocogun gaz deılde kulagına hafif hafif üfle susarsa bilki kulagı agrıyordur spor yapar gıbı aykalrını karnına götür geitr karnı agrıyosa rahatlar bide bi cezveye bi çatane çöre otu at azda su koy kaynasın sogusun içirr cok rahatlatır melek gibi uyur işllahh bunalrın bı faydası olur canım bende yasıom bunları  5 gundura rdada uyuyuo butun gece aglıoo bende perişanım görsen   :toothy10: allah kolaylık versin cnım

handan

selmacım
bide sürekli sallamayı dene bebeğini kucanda. alışır diye korkma
ben öyküyü hep salladım hiç alışmadı sallanmaya. yeter ki rahatlasın çocuk.
ritmik salla. dene

tubis

güaydın kıslarrrr  :director: :director: :director:

mavişim yazık sana da eloşada yaa kıyamammm.  :'( :'( :'( :'( :'(

inşallah en kısa zamanda çözülür eloşun gaz sorunu.

canım bak tek başınasın ama gün içerisinde fala orma kendini. dinlenmeye çalış. sen ne kadar rahat olursan bebek te o kadar rahat olur die biliyorum ben.

oozge

tubısım hosgeldın cnm ben yazana kdr aksam oldu
ıyı aksamlar denılrı yanı  :toothy10: :toothy10:

ya ıyıce salladılr forumu heeeeee
kımse gelmıo kımseeeeeeeeeeeee :crybaby2: :crybaby2:

tubis

ösge bugün evlilik yoldönümümz. kocişi könderdiğimden beri oturmadım valla hazırlık yapıyorum.

bisürü yemek yaptım. pasta yaptım süslemesi kaldı.

güsel olsun die dün gittim pasta süsleri aldım .

iftaa kadar yetiştirip hazırlanmam lazım

ve şimdi hazırlanıyım. pastayı sslücem.

öptüm şekerler akşam görüşürz. :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Kayram

tubisim canim benim esinin ve senin evlilik yil dönümünüzü kutluyorum allah zisi bir yastikta kocatsin insallahhh

ooooooohhhhhh hazirliklar tamam git simdi süslen püslen seni seni iyi kutlamalar canim  :flowers: :flowers:
bunlar oglumdan ve benden size :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love3: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :love8: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tubis

teşekkür ederim  yasemincim, sağol canım benim.

oy oğlunu yerim ben seninn    :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

mavili

ösgecim doktoruna götürmedim henüz 1 ay olunca gidecegiz zaten rutin kontrolleri var ozaman kalça ultrasonu karın ultrasonu gibi gerçi ayın 17 sinde doluyor 1 ayı ama ayın 25ine randevu alabildik

doktoru ilaç önermemişti ama ben dün nurse harveys aldım çok bunaldım verdim yine gece sık sık uyandı ama aglamadı

handancım kucagıma almıyordum ben alışır diye şimdi alıyorum mecburen inşallah dedigin gibi alışmazlar

gamzecim yazdıklarınıda denerim artık herşeyden çare arıyoruz

tubişim geçmiş yıldönünümde kutlu olsun canım nice senelere

-Butterfly-

Mavilim, gaz problemimi yasiyorsun yoksa guzelimm ?

Canim o kucaga alma alisir laflarina kulak asma sen.. Inan alakasi yok  :dontknow:

Su anda elosun en cok senin sicakligina ihtiyaci var ve  mumkun mertebe kalbine yakin bir noktada tutu bebegini.. Senin kalp atislarin ona huzur verecektir  :love7:

-Butterfly-

Tubis evlilik yildonumuz kutlu olsun guzelim  :love8:

Allah  mutlugunuzu daim etsin.. Gelecek olan bebeginiz de, mutlulugunuzu  percinlesin insaallahh  :amin:

mavili

evet busecim yaşıyoruz o gaz denen sancıyı ne yazıkki benim zilli kız zaten kucakta yatarak tutulmayı sevmiyor dik duracak zaten kafayı da tutamıyor daha etfara bakmak ister gibi tavrı var
birde saga yatmayı çok seviyor ben sola yatırsamda o kafasını çeviriyor destek koyuyorum dönmesin diye aglıyor yamuk  olacak kafası ya

-Butterfly-

Canim haziran sayfasina yazdim, oraya bir bak  :icon_thumright:

Ama burayada yazayim  :k06:

Cunku son anda aklima geldi..  :k06: tabi bizim gaz olayi tarihe karisinca, insan unutuyor eski gunleri  :k06:  Valla sekercigim , en fazla 7. ayina kadar cekersin, en iyi ihtimallede 4. ayinda bite bilir :icon_thumright:  Bne de senin gibi ac geziyordum inan , ne yiyecegimi sasiriyordum.. Tum gun ineternette, neyi yemeliyim, neleri yememeliyim diye arayistaydim.. herkes sogan ye diyordu, ama gel gorki sogandaki gaz hic birsey de yok ne yazik ki  :dontknow:  Bulgur keza  gaz yapiyor, sutum icin taze  isirgan kaynatiyordum.. Ve ictigim andan 10 dakika sonra goguslerim catlayacak kadar sut doluyordu , sutun icin isirgani sidetle oneririm  :icon_thumright:

Ilacin simini yeniliyorum burada ..

BABULINE .. gercekten mucize bir ilac  :icon_thumright:

handan

ewet babuline bende kullandım, 15 ytl anlaşmalı eczanelerde satılıyor sadece. ama  ilk kullanımda ,işe yaradı bende sonra hafifletti ama bi süre sonra o da işe yaramamaya başladı. bu gaz problemi bi de 1-1.5 aylıkken doruğa çıkıyorhele o zamanlarda hiç bişey fayda etmiyor. ben nadiren, dayamanadığım zamanlarda anason çayı veriyordum en azından rahatlatıp uyutuyordu.

tubis

selmacım, busecim iyi dilekleriniz çok teşekkür edrim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

selmacım sonki aldıgın ilaç nasıl fayda etti mi.

ya gerçekten bu gaz sorunu nedir böle.

buse demişsin ya artık ben ne yemeliyim ne yememeliyim dşe araştırmıştım internetten die. biizm bir akrabada doğum yaptı. oda aynı senin gibiydi. pirinç plavından başka bişey temez olmuş. yani neden böle olurki , bazısında hiç bu sorunlar yaşanmıor. yani hamileleikten gelen bişey mi acaba, olabiir mi :icon_scratch: :icon_scratch:

mavili

bilmiyorumki hamilelikten gelen bişeymi

son aldıgım nurse harveys fayda etmedi zinco daha iyi gelmişti babuline yi deneyecegim bu gidişle çok  bunaldım artık

sagolun tavsiyeleriniz için 7. aymı :-ooo :-ooo :-ooo

ne olur 3 ayda geçsin :crybaby2: