Doğumu haziran temmuz ağustos 2008 olan anneler neredesiniz

Başlatan mavili, 24 Mart , 2008, 23:25:12

« önceki - sonraki »

Ecrin57

sormaa oyleymisimm   simdi komsu kavgasina sahitt olacaksinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

ay tutmayin beniiiiiiiiiiiiiiiii :ehi:

tubis

Ecrin57

kaccmiss benim komsuuuuuuuuuuuuuu  isinemi gelmedii neeeeeeeeeeeee :k06:

Kayram

ne ne ne ne olmus buralarda kiz ben burdayim sadace biyandan temizlik biyandan cevap eeee gec oluyor hadi in assagiya seni seni :caca:

Ecrin57

ya benimdee sorun vardi anca forumaa girebildim ya acilmadi sayfa bir turluu benimkiyle ugrastik anca olduuuuuuuuuuuuu

Ecrin57

benim kizimm durmuyoo  benide rahat oturtmuyo suann kaburgalarimaa batiyoo gene
ben kaciyorumm arkadaslarrr
uzanicamm sonrada kesinn uuyuya kalicammm zatenn
o yuzden allah rahatlik versin sizlereeeee kocamn opuldunuzz tamamiiiiiiiiiiiii

kremlenelim kizimla masajj yapayim ona sonraaaaaaaa guppppppppppppppppppppppp yatakkkkkkkkkk allah rahatlik versin hepinizeeee :opucuk: :hello: :wave:

tubis

güle güle ayfercimmm  :hello: :hello: :hello: :hello: :hello:

iyi uykular size melisamızla  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ecrin merzam

güle güle ayfercimmmm tatlı rüyalar sağol güzel duaların için inş sabaha size güzel haberler veririm

bu akşam kızıma küvet aldık fileli çok şeker belki dedim küvetim yok diye gelmiyodur  :toothy10: :toothy10:

yarında yerde yatırmak için puset alıcam tabi doğmazsa bu gece  :k06:

Kayram

ecrin merzam

günaydınnn canlarım hepinize hayırlı günler  :flowers: :flowers: :flowers:

yine gelmedi bizim zilloş  :muzz: :muzz:

haber vereyim dedim şimdi uyumaya gidiyoruz kızımla  :opucuk: :opucuk:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

günaydın havvacım gene gelmedi senin zilloş demek ki hayırlsı olsun elbet gelicek hadi gidin uyuyun bakalım tatlı rüyalar
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sevda

oozge

ecrinn kız rahatın cok ıyı orda tabı ekmek elden su göldennn ne emme derdı var ne gaz derdı varr ohhhhh yan gel yattt anne beslıo senı nsl olsa  :k06: :k06: :k06: :k06:

gunaydın kızlar buarada

havvacım ii uykular canımm anlaşılan gece yıne uyumamışsınn :-\

emosum

günaydın kızlar

dün foruma pek bakma fırsatım olmadı dedim bakayım bi doguran varmı
ecrin yine gelmemiş havva ;)

Ecrin57

ecrinn ya niye gelmiyonn o kadarda kutlama yaptikk ohh kuvette alinmiss dunden tabi puset alinicanidaa ogrendii gelmezz tabii
dereyi gormedenn pacalarii sivamiyoo ecrinimizzzz  eksikk istemiyoo anlasilannn :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

uyuyamiyorsunda llah yardimcin olsun canimm benim uykulardan birazda sana gelsee yaaa :toothy10: :toothy10: