28 Nisan , 2024, 17:22:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte el ve ayak ateslenmesi ???

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 00:28:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

Kizlar benim geceleri elim ayagim yaniyor nette 5. haftanin icindeyiz acaba bi sorunmu var  :-\ ::)
yada kimler yasiyor henuz dr gitmedim  ::) cunku p.tesi bekliyorum kayit yaptircam
artik ne zaman randevu verirlerseee ((Acaba benim gibi olan varmi))

ertl

canım benim öyle oluyodu ama senin erken başlamış

şimdiden böyle olursa son ayda yanrsın kız  :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: tuğba rana - 09 Mayıs , 2010, 00:32:57
canım benim öyle oluyodu ama senin erken başlamış

şimdiden böyle olursa son ayda yanrsın kız  :k06:
tugbacimm bu arada anneler gunun kutlu olsun hem buyugumsun hemde guzel ve narin bi annesinn  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

konuya donelim normalse bisi demiyom aman olsun anormallik olmasinda zaten dr gidince derimm

ertl

SAĞOL CANIM TEŞEKKÜREDERİM

SENDE ANNE ADAYISIN SENİNDE ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM  :opucuk:

HAMİLELİĞİN CİLVELERİ BAŞLADI ARTIK HADİ KOLAYGELSİN

Balböceği

saol cnm....

oyle bi yaniyorki geceleriii ya duvara uzatiyom ayaklarimi yada yorgani atiyomm
insallah normal biseydirrr  ::)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GGEÇMİŞ OLSUN EDOŞUM
BENIMDE ÇOK ÜŞÜYOR ARADAN BIRAZ ZAMAN GEÇIYOR BU SEFERDE YANIYOR
BAZEN SANKI AYAKLARIMA KARMI YAĞDI NE DIYORUM..ZARZOR ISITIYORUM  ::) ::) ::)

Balböceği

saol sibosummm bende anlamadimmm ayaklarim acayip atesleniyor bide corap patik bi bakiyom terlikle yatiyom sonra
atesleniyor geri cikariyommm insallah bi sorun yoktur dr sorarim gerciii

****SeRaP-27****

bende oleydım tatlım hep ayaklarımı duvara dayıyordum yatarken ellerimi yastığın soğuk kısımlarına koyuyordum ısınınca tekrar başka yer arıyordum bi ara geçti sonra tekrar başladı bu ara bide şişmeler başladı onunla birlikte korkma bebişş bu sefer sağsalim doğacak inşallahh
Allahımmmm binlerce kez teşekkürler sen evladımı koru ya rabbimmmmmmm

yildiz168

valla benim ayaklarım sürekli buz gibi, hiç ısınmıyor çetikle geziyorum evin içinde:( ellerimde çok terliyor özellikle araba  kullanırken

Balböceği

gülfer

ay canım bendede var havalar ısınmaya başladı bende yanmaya başladım bi üşüyorum bi yanıyorum bi terliyorum şimdide ellerim yanıyo yani korkulacak bişey yok  :)

Balböceği

saol gulfercimmm valla acaba bi hastaligimmi falanmi diye baslamistimm cok saolunn  :D

gülfer

rica ederim hayatım bende tetonoz aşısı yaptıran birini bulsamda soru sorsam aşı oldum kolum şişti çok ağrı yapıyo

2gündür sağ kolumun üzerine yatamıyorum  :sad1:

Balböceği

gecmis olsun gulfercimmm insallah duzlirsin  :opucuk:

elif35

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 09 Mayıs , 2010, 00:28:56
Kizlar benim geceleri elim ayagim yaniyor nette 5. haftanin icindeyiz acaba bi sorunmu var  :-\ ::)
yada kimler yasiyor henuz dr gitmedim  ::) cunku p.tesi bekliyorum kayit yaptircam
artik ne zaman randevu verirlerseee ((Acaba benim gibi olan varmi))

kız ne eli ayağı yanmayan yerim yok vallaha:ehi: :ehi: elimden gelse sütyen külot yatçam ama eşimden kurtulamam diye tırsıyorum 7 ay oldu tık yok ya bizde adam iyice bunalıma girdi zaten bir de ben yanında çıplak yatarsam yazık vallaha çölde susuz kalmış birine uzaktan suyu gösterip içirmemek gibi bişey olur  heralde  :ehi: :ehi:  havalar burda sıcak normal yani sizin orası nasıl bilmem