28 Nisan , 2024, 02:21:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamilelikte el ve ayak ateslenmesi ???

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 00:28:56

« önceki - sonraki »

nelss

şu ağustosu bi çıkarsaydık sıcaktan mahvoldum  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu defa hamileliğimin başı yaza geldiği için rahatım. oğlum eylülde doğmuştu. şansıma da  Antalya'da son kırk yılın sıcak yazıydı ve çok zor geçmişti... özellikle çalışırken çok zor olmuştu

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Ağustos , 2013, 11:23:23
bu defa hamileliğimin başı yaza geldiği için rahatım. oğlum eylülde doğmuştu. şansıma da  Antalya'da son kırk yılın sıcak yazıydı ve çok zor geçmişti... özellikle çalışırken çok zor olmuştu
aynı işte benim oğlanda eylülde gelecek çok zor son günler sıcakta geçmiyor
kızımda hamilelliğin başı yaza gelmişti ocakta doğum oldu çok rahattım
3.bebeyide kış bebesi olsun diye düşünüyorum  :ehi: :ehi:  sıcaklar çekilmiyor  :cildir: :cildir:

iklima

bi de aa kış bebeğimi yazık felan diyorlar ağzı olan konuşuyor.
ben de son aylarimda olsam napardim bilmiyorum şimdi bile bu kadar zorlaniyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ağustos , 2013, 18:21:37
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Ağustos , 2013, 11:23:23
aynı işte benim oğlanda eylülde gelecek çok zor son günler sıcakta geçmiyor
kızımda hamilelliğin başı yaza gelmişti ocakta doğum oldu çok rahattım
3.bebeyide kış bebesi olsun diye düşünüyorum  :ehi: :ehi:  sıcaklar çekilmiyor  :cildir: :cildir:

bizimkinin tersi olmuş. bizde oğlum eylül ufaklık ocak inşallah
yoo üçüncüleri  bahar döneminde yapalım :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: iklima - 15 Ağustos , 2013, 12:46:34
bi de aa kış bebeğimi yazık felan diyorlar ağzı olan konuşuyor.
ben de son aylarimda olsam napardim bilmiyorum şimdi bile bu kadar zorlaniyorum

aman kış bebeğinin neyi varmış, sıcaktan rahatsız olmayacak.. sanki sık sık dışarı çıkıp hasta olacak... her lafı kafana takma

nelss

böyle gereksiz şeyleri duyma ble iklima
bana esimn halası o kadr dedi ben hamileyken ble oruç tuttum hç kaçırmadm hatta bayramda bile konustu hç duymazdan geldm herkesin aklına göre yasıcak olsam evin yolunu bulamazdm nefret ediyorm gereksz yere ağız kalabalığı yapan insanlardan  :violent1: :violent1:  Allah herkese akıl vermis benimkide bana yetiyor çok şükür  ;D ;D

xxcansuxx

iklima soğuktan korkma bebe sıcaktan terleyip soğumaktan hasta olur... isilik olur vs vs.. yaz bebesi zordur bana göre katılan olur katılmayan ama inan kızım ocak 11 doğumlu evin sıc. 23e ayarlıyorduk öyle sarıp sarmalamada yok başına şapkayı bile yıkadığım gün birkaç saat taktım nasıl alıştırırsan öyle... şükür hiç hasta olmadı 2 güne bir yıkardık dışarı soğuk olsa bile evin odanın ısısı 26-27 yıkanması için ideal... takma kimseyi kafaya dışarı çıkarken 1 kat fazla giydirirsin o kadar...

xxcansuxx

kış bebesinin hamileliğide kolay geçtiydi... sonbahar bebesi olcak bu zor oldu...
ayşe ilkbahar olması için ki ilkbaharın ilk ayı olsun yaza yakın olmasın 3. hangi ay hamile kalmalıyız  :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

yaz bebegi gercekten zor hamilelik donemi kolayda isilik cocugun vucudu butun yaz kipkirmizi gormek insani mahfediyor

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ağustos , 2013, 22:26:52
kış bebesinin hamileliğide kolay geçtiydi... sonbahar bebesi olcak bu zor oldu...
ayşe ilkbahar olması için ki ilkbaharın ilk ayı olsun yaza yakın olmasın 3. hangi ay hamile kalmalıyız  :ehi: :ehi:
canım martta istiyorsan haziranda hamile  kalmalısın. mart iyi fikir bahar geldiğinde bebeğin 1-2 aylık olur  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

milletin lafını dinlersen zor... bana kimisi niye 2. yapmıyorsun diye başlardı nutuğa... sanki ben istemiyorum olmuyordu insanın moralini bozuyorlar. kimisi de 2. ye ne gerek dertsiz başına dert mi arıyorsun diye başlardı, oyyy anam oyyy...

nelss

milletin ağzı torba deil ki büzesin  :caca: :caca:
öyle diyene gününü söylede o gece yapalm deyip mortedeceksn aslnda  :violent1: :violent1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 16 Ağustos , 2013, 09:36:43
öyle diyene gününü söylede o gece yapalm deyip mortedeceksn aslnda  :violent1: :violent1:
ya da nasıl yapılıyor anlat, nerde yanlış yaptığımı öğreneyim :ehi: :ehi: :ehi:

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 16 Ağustos , 2013, 09:38:44
Alıntı yapılan: nelss - 16 Ağustos , 2013, 09:36:43
ya da nasıl yapılıyor anlat, nerde yanlış yaptığımı öğreneyim :ehi: :ehi: :ehi:
bencede  :k06: :k06: milletn söyledğinin kafana takacana erker davranıp ağzının payını verecen