hamilelikte el ve ayak ateslenmesi ???

Başlatan Balböceği, 09 Mayıs , 2010, 00:28:56

« önceki - sonraki »

°o.O євяυ O.o°

valla elifcim bnde aynı durumdayım 3 4 aydr tık yok acıorum adama ama o bebiş sağlıklı olsun da dio ama zor valla yazık adamlara :k06: bu arada ben şu tetanozu anlamadım btn hamilelere mi vuruluyo yaa ayy acısı da kötü :sad1:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Lă_Tăhzen!

benimde ayaklarım cokk fena sisti aynı zamanda yanıyor utanır oldum artıkk ne bir corap giyinebiliyorum nede ayakabbı hicbisey olmuyor 38.haftamdayım  :honk:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 13 Mayıs , 2010, 14:35:01
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм   [кαтяє] - 09 Mayıs , 2010, 00:28:56
Kizlar benim geceleri elim ayagim yaniyor nette 5. haftanin icindeyiz acaba bi sorunmu var  :-\ ::)
yada kimler yasiyor henuz dr gitmedim  ::) cunku p.tesi bekliyorum kayit yaptircam
artik ne zaman randevu verirlerseee ((Acaba benim gibi olan varmi))

kız ne eli ayağı yanmayan yerim yok vallaha:ehi: :ehi: elimden gelse sütyen külot yatçam ama eşimden kurtulamam diye tırsıyorum 7 ay oldu tık yok ya bizde adam iyice bunalıma girdi zaten bir de ben yanında çıplak yatarsam yazık vallaha çölde susuz kalmış birine uzaktan suyu gösterip içirmemek gibi bişey olur  heralde  :ehi: :ehi:  havalar burda sıcak normal yani sizin orası nasıl bilmem
hahahaha elif allah ne deyim kiz yok sende duzgun yat yada herif iyice uykuya dalsin soyun sende
biz coktan emekliye ayrildik bizdede bisey yok aman olmasinnn  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°o.O євяυ O.o°

ama öle deme kız ben çok acıom böcüğüm neyseki benm kociş bişe demio bbek çok istio çnkü çok sevio bebişleri hatta 1 sene snra tekrar yapalım dio :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 13 Mayıs , 2010, 20:08:15
ama öle deme kız ben çok acıom böcüğüm neyseki benm kociş bişe demio bbek çok istio çnkü çok sevio bebişleri hatta 1 sene snra tekrar yapalım dio :k06:
valla ebusum benimki is bile gordurmuyor inan mutfagimin icine resmen etti geri temziledi ama icime sinmedi
geri ben temizledim gidince nolur bisey yapma diyor zaten bisi yapmiyom bu sefer daha temkinliyim yani  :k06:
o ise gelirsek aman eksik kalsin diyor  :ehi: :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

tabi yaa bebişler sağlıklı olsun da önemli değil o iş aman sende dikkat et bak otur oturduğun yerde ilk 3 ay dikkat et :caca:

Balböceği

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 13 Mayıs , 2010, 20:16:02
tabi yaa bebişler sağlıklı olsun da önemli değil o iş aman sende dikkat et bak otur oturduğun yerde ilk 3 ay dikkat et :caca:
ediyom zaten emin adimlarla yuruyommm kocam ona bile yavas yuru diyerek laf soktu  :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

elif35

Alıntı yapılan: hüseb(ebuş) - 13 Mayıs , 2010, 20:08:15

benimkide aynı kız bayılıyo bebeklere yeğenini severken içine sokçak sanıyom bir an diyorum bizim çocuğumuzu kimbilir nasıl sever o da diyo yaşına girsin bir tane daha yapalım 3 tane istiyo benimki he dedim oldu başka bir arzun dur dedim birinciyi soğurayımda doğum hikayeme bakarım kolay olursa yaparız zor olursa başka yapmam diyom  :ehi: :ehi: seni gebertürem diyo  :ehi:

Balböceği

benimkide 2 olsun yeter diyor bitanesi hak edekte simdi hevesleniyorya ben inanmiyomm  :ehi: :ehi: :ehi:

ben baskasinin cocugunu severdim hep bizimde olsa derdim annem dogurdu inan cok zorlandim

elif35

zor olmaz mı kız küçücük bişey ne konuşur ne derdini anlatır anca vırak vırak ağlar,sana muhtaç verirsen yer uyutursan uyur bir de doğurcan sancın olucak o ağladımı sende ağlıcan,gece uyumucan(ki ben uykusuzluğa dayanamayan biri olarak napçam bilmiyorum) ama biliyorum ki Rabbim sabrını verir neyliklerle doğucak o ben bir an kucağımdan indirmem heralde onu durup durup öperim  :occasion5:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

EDAAA BAK BULDUMMM SENDE DE ERKEN BAŞLAMIŞ O ZAMANLAR BENIM GIBI
DOKTORA SORAYIMM DAHA ŞİMDIDEN BU KADAR YANARSAM YAZIN HALIM NİCE OLUR  :'( :'(

almila__

şuan ayaklarımın yanmasından uyuyamıyorum resmennn  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

duvara yasladım ayaklarımı artık :k06: ama  oda kafi gelmiyo  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

çok yanıyo ayaklarım neden ki  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

iklima

arada oluyordu ama iki gündür kalkıp kalpip ayaklarimi yıkıyorum.
uyuyamiyorum resmen bu yüzden
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Aşkk

ben sıcaktan uyuyamıyorum uyansam uyanıyorum siz el ayak dionuz yaa  :sad1: benim her yerim yanıyo :icon_pale: