08 Mayıs , 2024, 11:26:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

ayy korktum şimdi kullanmasammı acaba  :icon_scratch:  esımle konustumda spora gıtmek ıstedıgımı söyledım yazık adam da bu halımı görunce kırmadı onayladı ama aseli neyapıcammm  :/  basenlerım aldı basını gıdıyor heryer ıyı bı oralar kötu  :crybaby2:

derbeder

ama o adam saf olarak icmis canim. bir bardaga saf sirke maden suyu ve limon.
hepsi asit gercekten..inceltilme yok. mesela sirkeyi cacik veya salatayada kullananlar var. yani herseyin birazi iyidir...fazlasi zarar...bak aysegulde icmis ve bir cok icenide duydum hatta bir kac defa bende denemistim zamaninda, ama tadini begenmedim.

spor salonunuda denedim zamaninda 1 ay dayanabildim  :k06: ama gidip kilo verenler var.

buarada aksam vakitlerinde  bulundugunuz yerde acik spor salonu varsa aseli babasi bakarken gidip gelebilirsin spora.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

ya bende sıkılırım aslında verılen paraya yazık 1 ay dıreksıyon dersıne gıttımde hergun evden hazırlanıpta cıkmak yorucu gelıyodu ve cok bunalmıstım bılmıyorum kı aksamları olrumu bıraz daha dusuncem 

derbeder

ya zaten o giyinmek soyunmak insani sinir ediyor. birde ben eve geliyordum dogru durust bi is yapmadan giyinip hemen cikiyordum salona gidiyordum 45 dk-1 saate geri geliyordum eve ama daha yemek yememisim. o istahla ve yorgunlukla bi oturuyordum sofranin basina uzun sure kalkamiyordum sonrada uyuyp kaliyordum  :ehi: bir ay devam ettim bu tempoya sonra pesh ettim  :ehi:

merve66

slm kizlar ben burda yeniyim..malum dogum sonrasi kilolar ..yanima arkadas ariyordum zayiflamak icin..umarim dogru yere düstüm..bana yardimci olursan sevinirim. morele vede destege ihtiyacim var cünkü artik basaramiycakmisim gibi hissetmeye basladim.yani pes etmek üzereyim.3 ayda dogum yaptim ve 10 kilo kaldi..hayatim alt üst oldu yani.diete basliyorum iki gün gidiyordayanamiyorum.son careyi bir gruba katilmakta buldum.tekrar 56 yi görebilecekmiyim..

derbeder

AlıntıKandırıp zayıflattılar
Hipnoterapiste giden 36 yaşındaki kadın 45 dakikalık bir seans ile bir operasyon geçirdiğine inandırıldı ve hızla kilo vermeye başladı, sonuç ise herkes için hayret verici oldu.

Alderwish, hipnozla midesine kelepçe takıldığına inandırıldı ve bu sayede daha az yiyerek 35 kilo zayıfladı.

İkinci çocuğunu doğurduktan sonra 86 kiloya çıkan Birmingham'lı Sam Alderwish, tüm çabalarına rağmen fazla kilolarından kurtulamadı. "Mide kelepçesi" yönteminin yararlı olacağını düşündü ama bütçesini çok aşan operasyonu yaptırmaktan vazgeçti.

Kelepçe ameliyatının çok pahalı olduğunu görünce, hipnoterapist Russell Hemmings'e giden 36 yaşındaki Alderwish'e, eylül ayında 45 dakikalık bir hipnoz seansı uygulandı. Hipnozla midesine kelepçe takıldığına inandırılan Alderwish, az yemek yemeye ve hızla kilo vermeye başladı. Üç seans hipnoz sonunda üç ayda 51 kiloya indiğini belirten Sam Alderwish, "Hemmings bile sonuçlar karşısında hayrete düştü" dedi. Alderwish, "Kilo vermem şarttı, hipnoz sayesinde amacıma ulaştım" dedi.

DİLVİN

Alıntı yapılan: merve66 - 26 Kasım , 2011, 01:53:39
slm kizlar ben burda yeniyim..malum dogum sonrasi kilolar ..yanima arkadas ariyordum zayiflamak icin..umarim dogru yere düstüm..bana yardimci olursan sevinirim. morele vede destege ihtiyacim var cünkü artik basaramiycakmisim gibi hissetmeye basladim.yani pes etmek üzereyim.3 ayda dogum yaptim ve 10 kilo kaldi..hayatim alt üst oldu yani.diete basliyorum iki gün gidiyordayanamiyorum.son careyi bir gruba katilmakta buldum.tekrar 56 yi görebilecekmiyim..

ben gördüm sende görürsün   :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

derbeder

Alıntı yapılan: şekerlik - 29 Kasım , 2011, 18:42:39
ya kızlar bu corn flakes işe yarıyomu  ???
bide emzirirken kullnılırmı
deneyip memnun kalan varmı
normal aldigin besinlerden daha saglikli degil kesinlikle. bir ara kahvaltilarda yedim ben corn flakes, ama sonradan usendim sabah sabah hizli hizli o sekilde kahvalti yapmaya. ama hafif oluyor o bir gercek.

Aytii

ben zayıflamak istemiyodum ama günden güne  :icon_pale:

eski halime dönmüşüm bile  :sad1: 2 hafta önce 42 beden bi pantalon almıştım şimdi düşüyo durmuyo kıçımda  :-\ sütüm azaldı gibi  :'( acaba kilo vermekle ilgisi varmı  :icon_scratch: karnım dümdüz oldu . bi ona seviniyorum  :-*

Lă_Tăhzen!

ben kullandım canım hemde asel 2 aylık falandı dogumdan sonra kılolar yuzunden depresyona gırınce k-flakes kullanmıstım gunde 2 ögun kahvaltıda ve ögle yemegı yerıne yıyodum aralara dıkkat edıyodum meyva falan aksam da dıkkat edıyodum yememe bol su ıcıyodum bol spor egzersız yapıyodum bu surecte evımde tatlı hamur işi kızartma gıbı seyler yapılmadı mısafırlıge gıtmıyodum cunku kımseler yoktu herkes tatıldeydı :)  bayagı kılo vermıstım bu sutumude etkılemedı masallah ıyıde sutum vardı cunku bol sıvı tuketıyodum ;)

Lă_Tăhzen!

dene dene ah şu kılolar denemedıgımız kalmıyor yerken guzel sonrası pişmanlık :D

bugun bende bı gömlek aldım S beden  bayagı genıs gorunuyodu arkadas dedıkı bence medıum al yok canım dedım bu bana olur baksana bol falan neyse geldım eve ustumden zor gırdı :D dapdar oldu komplekse girdim spora gıtsemmı gıtmesemmı dıye dusunuyodum kararımı verdım gıdıcem  :sad1: bide aksamları mekık çekmeye basladım dun ıtıbarıyle 10 çektım dun bugun 15 arttıra arttıra devam edıcem göbek için çok faydalı sende çek mekik :)

Balböceği

Alıntı yapılan: şekerlik - 30 Kasım , 2011, 21:54:08
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 30 Kasım , 2011, 21:50:00

ben kullandım canım hemde asel 2 aylık falandı dogumdan sonra kılolar yuzunden depresyona gırınce k-flakes kullanmıstım gunde 2 ögun kahvaltıda ve ögle yemegı yerıne yıyodum aralara dıkkat edıyodum meyva falan aksam da dıkkat edıyodum yememe bol su ıcıyodum bol spor egzersız yapıyodum bu surecte evımde tatlı hamur işi kızartma gıbı seyler yapılmadı mısafırlıge gıtmıyodum cunku kımseler yoktu herkes tatıldeydı :)  bayagı kılo vermıstım bu sutumude etkılemedı masallah ıyıde sutum vardı cunku bol sıvı tuketıyodum ;)
iyi bari bunuda deniyim  :opucuk:
Corn flakes, ne diyordum bende  :ehi: miray bende tavsiye ediyorum..
bende ise yarada cok guzel kilo verdiriyor ha bide bogazini tutarsan tabi  :k06:

derbeder

miray sen o kilo almissin diyenlere hiicc kulak asma, herhalde kilo alacaksin mecburen cocuk dogurdun. ayrica herkesin yapisida bir degil. bacim bu millet her turlu konusacak birsey buluyor ne de olsa. zayiflarsin zayiflamissin az kilo al derler. kilo alirsin zayifla derler. cocugun olmaz cocuk yok mu derler, olur okula baslamadi mi derler, sonra okulu bitirmedimi derler. bitirir is buldu mu derler. is bulur evlenmiyor mu derler. yani bir kisir dongu donup duruyor  :ehi: keske milletin agzi torba olsaydida sIkildigimizda buzebilseydik  :ehi:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: derbeder - 01 Aralık , 2011, 09:34:32
miray sen o kilo almissin diyenlere hiicc kulak asma, herhalde kilo alacaksin mecburen cocuk dogurdun. ayrica herkesin yapisida bir degil. bacim bu millet her turlu konusacak birsey buluyor ne de olsa. zayiflarsin zayiflamissin az kilo al derler. kilo alirsin zayifla derler. cocugun olmaz cocuk yok mu derler, olur okula baslamadi mi derler, sonra okulu bitirmedimi derler. bitirir is buldu mu derler. is bulur evlenmiyor mu derler. yani bir kisir dongu donup duruyor  :ehi: keske milletin agzi torba olsaydida sIkildigimizda buzebilseydik  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: sabah sabah güldürdün beni zehra ya Allah da seni güldürsün emi okurken ben bile yoruldum bunlar konuşurken yorulmuyolar mı ki  :ehi: :ehi:

asya81

nesfit iyi ama 4 kaşık yiycen 2 ğün oda ne kadar tutar insanı bilmem yanına meyva ile doyurucu olur bu gevrekler sanıldığından fazla kalorili ayarı kaçırmıycan ha bide emzirirken yenirde sütü feci gaz yapıo