Haydi Beraber Zayıflayalım

Başlatan fıstık, 26 Nisan , 2010, 22:31:57

« önceki - sonraki »

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 04 Şubat , 2013, 12:10:47
Tam tamına 71  :sunny:

Artık gerisi de gelir  :muzz:

41 kere  :nazar: :nazar: :nazar:

napıyon eda sen böyle. bana da biraz gaz versene. neler yapan

Balböceği

Sağol canım  :opucuk:

Da, ben uzun zamandan sonra kilo vermeye başladım nerden baksan 1 ay olmuştur  :-ooo

Haftada 1 kilo vererek 6 kilo verdim sonra durdum bayağı oldu. Üzüldüm üzüldüm  :sad1:

Ama yemedim arada kaçamak oldu ama telafi ettim son 2 haftadır vermeye başladım  :muzz:

Bişey yapmıyorum bol bol su, bide az  yiyorum tabi. Aburu cuburu kesinde hepsini verdim zaten o nutella yok mu  :ehi:

Hep onun suçu  :ehi: İnan şimdi evde abur cubur ne istersen var elimi bile sürmüyorum.

Dün çok az yemek yedim. Dedim akşam bari dondurma yeyim. Dondurmayı çıkardım 230 cl yazıyor  :ehi:

Baktım baktım dedim ki uzun zamandır çaba gösteriyorsun bunun sana ne faydası var  :honk:

Yapma günah dedim  :toothy10: yemedim gittim 3 bardak su içtim  :ehi:

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 04 Şubat , 2013, 16:36:24
Sağol canım  :opucuk:

Da, ben uzun zamandan sonra kilo vermeye başladım nerden baksan 1 ay olmuştur  :-ooo

Haftada 1 kilo vererek 6 kilo verdim sonra durdum bayağı oldu. Üzüldüm üzüldüm  :sad1:

Ama yemedim arada kaçamak oldu ama telafi ettim son 2 haftadır vermeye başladım  :muzz:

Bişey yapmıyorum bol bol su, bide az  yiyorum tabi. Aburu cuburu kesinde hepsini verdim zaten o nutella yok mu  :ehi:

Hep onun suçu  :ehi: İnan şimdi evde abur cubur ne istersen var elimi bile sürmüyorum.

Dün çok az yemek yedim. Dedim akşam bari dondurma yeyim. Dondurmayı çıkardım 230 cl yazıyor  :ehi:

Baktım baktım dedim ki uzun zamandır çaba gösteriyorsun bunun sana ne faydası var  :honk:

Yapma günah dedim  :toothy10: yemedim gittim 3 bardak su içtim  :ehi:

azmine hayran kaldım.  :nazar: :nazar:  :flowers: :flowers:

dondurma en hafif tatlıdır derler üstelik. yemek yemiyor musun yani şimdi?

Balböceği

Yok yiyorum iki ana 3 ara öğün yapıyorum öyle  yani

Az yiyorum ana öğünlerde aralarda badem,elma, süt, yoğurt falan   :k06:

Ama insan az yeyince alışıyor  :ehi: istediğim kiloya gelsem bile aynı devam edeceğim inşallah  :amin:

İnsan ne kadar boş şeyler yediğini fark ediyor  :-\

minis33

merhabalar ben kilo vermek istiyorum kızlar bir türlü eksilmiyor işe başladım veririm dedim ama 7 ay bitecek nerdeyse b,ir farklılık yok .hamilelikten önce hatta evlenmeden çok dikkat ederdim herşeye aç kalabilridim şimdi aç kalamıyorum .
morelimi çok bozuyor bu durum :(

tulayysl

58600
galiba ben de vermeye basladim sonunda

Esmaa

bende zayıflamak istiyorummmm.Ama nerden başlayacağımı nasıl yapacağımı bilmiyorum :dontknow:hamileliğimde 17 kilo aldım.Doğumdan sonra 10 ,11 kilo kendiliğinden gitti şu an 60 kiloyum :honk:5, 6 kiloda benim vermem lazım.birde vücut deforme :'(kızımıda emziriyorum sütüm azalır diyede korkuyorum siz hem emzirip hem nasıl zayıflıyorsunuz :dontknow: :dontknow: :dontknow:yardımcı olabilecek varmı

Esmaa

muhribe

canım şu an kızın çok küçük
sütün her şeyden daha önemli
eğer yediklerini kısarsan sütün azalacak
bence bikaç ay daha bekle, en azından kilo aldıracak abur cuburdan uzak dur
ama diyete kalkışma derim  :opucuk:

@Melek Yüzlüm@

ben kalkışabilirim artık değil mi yaa göbüşümden nefret ettimmm :igrenc: :igrenc: :igrenc:

muhribe

@Melek Yüzlüm@

muhribe

boyun kaç peki
aslında kilolu değilsin ama hamilelikten önce zayıfsan insan alışamıyor tabi

@Melek Yüzlüm@

öle kiloluğum yok canım da dogum sonrası karnım bir tuaf oldu sarkık yani şiş gibide görünüyo o hoşuma gitmiyo boy 1.60 sıkı olmam lazım mekik çekiyorum da yeterli gelmiyo sanırım dikkat etmek lazım da çabuk açıkıyorummm :dontknow: :dontknow:

muhribe

evdeyken öyle oluyor canım insanın canı yemek istiyor sürekli
iş yerinde de öyle oluyor ama işlere dalıp unutuyor insan