HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

Pınar86

Sagol canım. Allah'ım en kısa zamanda sanada hayırlısıyla bir bebiş nasip etsin :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

elif35

canım çok geçmiş olsun Rabbim aynı acıyı yaşatmasın tekrar.....bende 6 haftaıkken düşük yapmıştım ama 3 ay sonra tekrar hamile kaldım ve şu an 23+6 hamileiyim inannıyorum ki sen de en kısa zamanda tekrar hamile olucaksın ve geçmiş olsun mesajlarını unutup tebrik mesajlarını okuycaksın inşallah.......

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay canım ya nasıl mutlu oldum elifcim inşallah dediğin gibi olur düşünmesi bile çok güzel canım,Allah sanada kolay doğumlar versin,bebişini korusun inşallah

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

arkadaşlar düşükten sonraki kanama süreci nasıl oluyor adet gibi olmadı benimki 3 günd siyaha yakın geldi 4.günde pembe gibi geldi bitti,
tecrübesi olanlardan bilgi almak isterim

elif35

benim kanamam 10 gün sürdü ilk 2 gün koyu siyah kahve şeklinde geldi sonra kırmızıya döndü yavaş yavaş pembeleşip kesildi 8, gün kanamam bitti işte 2 günde adetin bittiği gün nasıl olur banyoya girersin bitti diye çıkınca tekrar gelir 2-3 damla öyle oldu sonrasında da kesildi 29. günde adetimi oldum benim düzenim hiç bozulmadı belki de o yüzden hemen hamile kaldım inşallah senin düzenin bozulmaz....

melek-çağlar

ESİNCİK

ayşegül cnm ben çok kötüym foruma giremiorum ondan geç öğrendim cnm, üzüldm ama çok değil. çünkü bu iyiye işaret hemn hamiş kalırsın bence. hm dr bana anlattı düşük üzülünmemesi gereken bişymiş :dontknow: geçmiş olsun cnm bnm :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 16 Nisan , 2010, 14:30:47
canım çok geçmiş olsun seni çok iyi anlıyorum
sağol melekcim seninle şubatta beraber gün saymıştık,martta adet günümüz aynıydı
ben adet olmuştum ama inan sana çok sevinmiştim,seni duyuncada çok üzüldüm kendi başımada geleceği inan hiç aklıma gelmezdi
ikimizinde hakkımızda hatırlısı buymuş demek ,ne diyelim,inşallah bundan sonrakiler sağlıklı olur canım arkadaşım

gülbanu

gültanesi yanlış hatırlamıyorsam senin eşin amaliyat olacaktı oldumu
neyden olacaktı
benim eşimde dr ameliyat diyor dün varikosel çıktı
dogru hatırlıyorsam aynı sorun vardı eşinde demi canım
beni bu ameliyat konusunda  bilgilendirirsen sevinirim
eşim istemiyor amaliyat olmayı ne yapacagımı şaşırdım kaldım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gülbanu evet canım eşimde varikosel var ama 1.5 ay oldu teşhis konalı kaçıyo oda,bi türlü karar verip gün alamadı
aslında ben düşük yapmasaydım şimdiye olacaktı ama işte nasip değilmiş
hftaya olacak canım bilgi veririm inşallah olursa görüşürüz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 16 Nisan , 2010, 15:46:02
ayşegül cnm ben çok kötüym foruma giremiorum ondan geç öğrendim cnm, üzüldm ama çok değil. çünkü bu iyiye işaret hemn hamiş kalırsın bence. hm dr bana anlattı düşük üzülünmemesi gereken bişymiş :dontknow: geçmiş olsun cnm bnm :flowers:
esincim sağol canım bizimde temennimiz bundan sonra hemen sağlıklı bir gebelik oluşması
sanada Allah kolaylık versin canım inşallah atlatırsın bu sıkıntılı günleri

dersu

geçmişler olsun gültanesi...kısmet böyleymiş şekercim ama üzülme çok nolur,hayırlısı bu ise elden ne gelir ki..inşallah daha iyi olacak bir dahaki sefere :flowers: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağolasın canım,haklısın nasipte yokmuş demek ne yapalım rabbim daha kötüsünü vermesin

gülbanu

tamam canım çok saol şimdiden geçmiş olsun
bende eşimi ikna için ugraşıyorum bakalım hayırlısı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

benimki olmam demiyoda erteliyo bu ay da yumurtlama zamanın geçsin öyle diyo,bende strese girmek istemiyorum bu ay
ameliyat olsalar bir an önce iyileşirler bari
canım gerçekten her bilen kolay bir ameliyat olduğunu söylüyo,eşine korkulacak bişey olmadığını söyle
formda çok var eşi ameliyat olan
bazılarıda hamile
güzel sonuçlar var,inşallah bizde güzel sonuç alacaz