HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм - 18 Nisan , 2010, 10:56:26
bu aralar SIKI yonetim var bzdedeee  :ehi: :ehi: :ehi:
ay evet gıdaklıyon demi sen  :toothy10: :ehi: :ehi:
inşallah tam zamanında horuzun yetişir canım

gökkusağı

:ehi: :ehi: :ehi: tırmanmayın duvarlara sakin olun
yok bu ara aramız limoni gibi ayrı takılıoruz ayrı gezioruz zaten ayın 20sinde annemlere gidiorum 1 hafta yokum özler beni bu arada belki  :k06: :k06:

inşallah ameliyat olur cnm eşin seninde içiin rahatlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

Balböceği

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 18 Nisan , 2010, 11:04:34
Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgιм - 18 Nisan , 2010, 10:56:26
bu aralar SIKI yonetim var bzdedeee  :ehi: :ehi: :ehi:
ay evet gıdaklıyon demi sen  :toothy10: :ehi: :ehi:
inşallah tam zamanında horuzun yetişir canım
insallahhhhh he sormaaaa oyle birazzzz  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: kadriyee - 18 Nisan , 2010, 11:06:05
:ehi: :ehi: :ehi: tırmanmayın duvarlara sakin olun
yok bu ara aramız limoni gibi ayrı takılıoruz ayrı gezioruz zaten ayın 20sinde annemlere gidiorum 1 hafta yokum özler beni bu arada belki  :k06: :k06:

inşallah ameliyat olur cnm eşin seninde içiin rahatlar  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
inşallha tatlım sağol
ee diyarbakıra mı geliyon yoksa oh oh
arada ayrılık süper oluyo kıymetini anlıyor
tekrar aşk tazeleniyo bende gidiyorum 2-3 hafta aryrı kalınca süper oluyo

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geri sayım başlıyor edoşum desene
hadi rabbim hayırlısını versin inşallah

gökkusağı

yok cnm ailem geçen ay kardeşimin işi yüzünden antalyaya taşındılar  :-\ :-\

d.bakıra eylülde gelicem düğünümüz var kuzenim evlenio

bende öle umuyorum cnm inşallah özler gerçi triplerinin nedeni gidecem die gibi gelio bana ama bakalım  ::) ::)
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

özler özler gidince hepsini unutur
bende sevinmiştim buraya geliyon diye
inşallah kısmet olurda görüşürüz canım

<<AyBüKe>>

Herkes bi yerlere gidiyo sanrım :) Kocasından ayrı kalıcak çok galiba  :D  Bende annemin yanına gidiyorum kısmetse 2-3 hafta kalıcam  :k06:

<<AyBüKe>>

Bu arada bende 8 gün önce düşük yaptım, kanamam devam ediyor hala  :y25: Adetlerim zaten düzensizdi inş. daha da bozulmaz  :crybaby2:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım benim niye öyle oldu bilmiyorum bugün kanama geleli 8.gün 3,5 gündür temizim

<<AyBüKe>>

Benim doktorum 30- 40 gün bile sürebilir dedi  :honk:  Bünyeye göre değişir dedi, bakalım benim ne kadar sürücek. Çok gelmiyor damla damla ama tamamen kesilmiyoda  :sad1:

Balböceği

gultanemm anacimm senin cocugun var biliyommm benn yoksada hayirlisi olsunn  :amin: :amin:

aybukecimmm cnm bende 2 ay once dusuk yaptim kurtaj oldummm
nette 40 45 gun sonra regl olursunuz yaziyordu bide ben yurtdisindayim boylee
bisiler soramadimm ama sukur 32. gunde adet oldumm

Balböceği

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 18 Nisan , 2010, 11:44:01
  Bu arada bende 8 gün önce düşük yaptım, kanamam devam ediyor hala  :y25: Adetlerim zaten düzensizdi inş. daha da bozulmaz  :crybaby2:
cnm normaldirrr o kanama benimki adet gibiydii kanamammm 8 9 gun surdu oyle

32. gun sonra adet oldumm sanki o zaman dusuk yapiyomm oyle knanam oldu oyle kanamam oldukii

sormaaa ne ust kaldi ne bas 8 gun surdu oda normalde 4 5 gun olurdum gerci 2 gunde bekleme payi
7 gune cikardiiii sukur adet oldumda kurtardimm

<<AyBüKe>>

Yaaa o kadar çokmu geliyo  :honk:  Bakalım ben ne zaman olucam adetimi  :dontknow: Dün akşam biraz fazla geldi şimdi yine damla damla, belli olmuyo..  Çok düzensizdi benim adetim. bazen 1 ay olmadığım oluyordu ama korunuyoduk o zamanlar.. İlk denememizde kaldım hamile ama nasip değilmiş işte .. Adetimi olayımda takip edicem bakalım düzene giricekmi...  ???

Balböceği

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 18 Nisan , 2010, 14:50:48
  Yaaa o kadar çokmu geliyo  :honk:  Bakalım ben ne zaman olucam adetimi  :dontknow: Dün akşam biraz fazla geldi şimdi yine damla damla, belli olmuyo..  Çok düzensizdi benim adetim. bazen 1 ay olmadığım oluyordu ama korunuyoduk o zamanlar.. İlk denememizde kaldım hamile ama nasip değilmiş işte .. Adetimi olayımda takip edicem bakalım düzene giricekmi...  ???
sorma aybukee ya sanki o zaman dusuk yapiyom dusuk yaparken bile bu akdar kanamam yoktu

gunde 3 4 ped degisiyordummm  :ehi: :ehi: