HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aa nasıl bısey ya neden testte cıkmamıs testlererde guvenemıcekmıyız sımdı bende her ay yapıyorum test esım prezervatıfle korunuyo ama yınede korkuyorum her ay yapıyorum sımdı evhamlandım ya canım ya cok uzuldum senın ıcın keske cıksaydı ıcmeseydın o hapları ıcme bıdaha ya bosver sancı olsun yınede ıcme

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

nuraycım yani ben adet sancısı sanıyordum ama düşük yapıyormuşum kanamayaı gördükten sonra içtim hapı yoksa ne kadar ağrısada içermiyim hap
bide benim yaptığım testin son k.tarihi hazirandı belki ondan çıkmadı

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: buket_berru - 14 Nisan , 2010, 18:03:57
bebeğim çok çok geçmiş olsun seni kocaman öpüyorumm şimdi çıkmam gerek yine konuşalım bitanem benim Allah en hayırlısını sağlıklısını nasip etsin sana güzel arkadaşım benimm :love9: :flowers:
tamam tatlım sende üzme kendini,duaların için çok sağol bitanem

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hımm hayırlısı ne dıyelım demek testlerınde var tarıhlerı he  bundan sonra ona da bakayım :laughing7:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım çünkü benim 8 aydır 28 günde oluyo adetim hiç geçmemişti günüm hamile olabileceğimi düşündüm ama test aklıma gelince değilim sandım
oda allahtan demekki iyiyki bozuktu test

βαlκιz

aa bende test yapmıştım bişey çıkmamıştı yoksaa odamı bozuktuuu  :-ooo
eczacılarda atsın eski testleriii  :caca: :caca: :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cokk gecmiş olsun bacım okuyunca cok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsinn  :amin: bir daha aynı acıyı yasatmasın inşallahhh  :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

<<AyBüKe>>

"Gültanesi" çok geçmiş olsun :(  Bende 5 gün önce düşük yaptım, 12 haftalıktı bebeğim  :y25:  Allah kimseye yaşatmasın bir daha böyle bir acıyı.. Öğrenmemen bir yönden iyi olmuş dediğin gibi, buda bir derece teselli eder insanı..   İnş. en yakın zamanda isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder Allahım. Sağlıklı, nur topu gibi bebişler...

can yine cannnn

gültanesi geçmiş olsun cnm çok üzüldüm inşallah tekrardan en kısa sürede anne olursun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
can dediklerim....

gülbanu

gültanesi üzülme canım herşeyin hayırlısını verir miş rabbim
çokkkk geçmiş olsun allah en kısa sürede kucagını doldursun canım.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ayşegul canım az once oğrendım hala şoktayım b ıseylerın ters gıttıgını hıssetmiştım zaten  :( :(
her forma gırdıgımde sana bakıyordum burdamısın dıye  :( :(
o gece konuşmuştuk senınle bıraz hıssetmiştım hamıle oldugunu ama test yaptım çıkmadı dıyınce senıde umutlandırmak ıstemedım
çok çok uzuldummmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ellerım buz gıbı oldu
canım ne olur uzulme rabbım bı daha yaşatmasın  :amin: :amin:
senı çok ıyı anlıyorum bunları yazarken ınankı aglıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu guzel annelık  duygusunu  rabbım ınsallah tekrar yaşatır sorunsuz bı şekılde   :amin: :amin:
bende hamıle oldugumu ogrendıkten kısa bı sure sonra dusuk yapmiştım  :y25: :y25: :y25:
allah sabır versın dıyecek laf bulamıyorum ..........................

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: gülbanu - 14 Nisan , 2010, 20:44:05
gültanesi üzülme canım herşeyin hayırlısını verir miş rabbim
çokkkk geçmiş olsun allah en kısa sürede kucagını doldursun canım.
sağol canım,artık daha iyiyim inşallah güzel dileklerin için çok sağol
Alıntı yapılan: °ღ♥ღ° NeRmİn°ღ♥ღ° - 14 Nisan , 2010, 20:32:46
gültanesi geçmiş olsun cnm çok üzüldüm inşallah tekrardan en kısa sürede anne olursun  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
sağol nermincim,yanımda olduğunuz destekleriniz için

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 14 Nisan , 2010, 19:41:58
cokk gecmiş olsun bacım okuyunca cok üzüldüm rabbim hayırlısını nasip etsinn  :amin: bir daha aynı acıyı yasatmasın inşallahhh  :amin:
sağol canım arkadaşım inşallah allahım sizinlileri korusun