HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN DÜŞÜK YAPTIĞIMI ÖĞRENDİM

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 14 Nisan , 2010, 13:35:29

« önceki - sonraki »

serra_emine

çok geçmişolsun canım çok uzme kendını hayırlısıyla uygun zamanda rabbım tekrar nasıp eder inşallah.. ama  kendını çok uzme olur yıne inşallah ve sagsalım kucagına alırsın hayırlısı için dua edelım :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 14 Nisan , 2010, 20:18:02
  "Gültanesi" çok geçmiş olsun :(  Bende 5 gün önce düşük yaptım, 12 haftalıktı bebeğim  :y25:  Allah kimseye yaşatmasın bir daha böyle bir acıyı.. Öğrenmemen bir yönden iyi olmuş dediğin gibi, buda bir derece teselli eder insanı..   İnş. en yakın zamanda isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip eder Allahım. Sağlıklı, nur topu gibi bebişler...
sağol canım sanada geçmiş olsun,seninki çok büyükmüş bana göre,rabbim sana bol bol sabır versin
inşallah en yakın zamanda isteyen tüm arkadaşlarımızla ikimizde hamiş oluruz
bu rarda aramıza hoşgeldin canım sanırım yenisin

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: parislim_ NEGESS 2 - 14 Nisan , 2010, 21:16:39
ayşegul canım az once oğrendım hala şoktayım b ıseylerın ters gıttıgını hıssetmiştım zaten  :( :(
her forma gırdıgımde sana bakıyordum burdamısın dıye  :( :(
o gece konuşmuştuk senınle bıraz hıssetmiştım hamıle oldugunu ama test yaptım çıkmadı dıyınce senıde umutlandırmak ıstemedım
çok çok uzuldummmmm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ellerım buz gıbı oldu
canım ne olur uzulme rabbım bı daha yaşatmasın  :amin: :amin:
senı çok ıyı anlıyorum bunları yazarken ınankı aglıyorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bu guzel annelık  duygusunu  rabbım ınsallah tekrar yaşatır sorunsuz bı şekılde   :amin: :amin:
bende hamıle oldugumu ogrendıkten kısa bı sure sonra dusuk yapmiştım  :y25: :y25: :y25:
allah sabır versın dıyecek laf bulamıyorum ..........................

ay benim canım sibelim buketle senin çok üzüleceğini biliyordum canım arkadaşlarım benim ama iyiyim ben çok şükür
önceden öğrenmediğim için büyük yıkım yaşamadım bitanem
valla üzülmeyin benim için bende üzülürüm sonra
evet pazar gecesi ağrı çekme sebebim oymuş
bende bi anormallik olduğunu anladım ama hiç başıma gelmeyince tahmin etmedim
neyse bundan sonrası sağlıklı olur inşallah canım benim
sende yaşadın bunları ,inşallah en yakın zamndada rabbim sağlıklı bir bebiş verir

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sağol eminecim güzel dua ve tesellilerinizle inan daha iyyim hepinize çok teşekkür ederim

serra_emine

gültanesi canım adını bılemedım ama gerçekten vardır bır hayır..belkı dogsaydı saglık sıhhat arama peşinde olunacaktı.rabbım bılıyor herşeyın zamanını..hayırlısını ısteyelım herzaman için.hiçbişey için şartlanmaya odaklanmaya gelmıyor.
yaş kaç bu arada senın ne kadarlık evlısın
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: **gültanesii** - 14 Nisan , 2010, 13:35:29
MAALESEF BEBEĞİMİ KATBETTİM ARKADAŞLAR
EN SON PAZAR AKŞAMA GİRMİŞTİM FORMA ÇOK ŞİDDETLİ AĞRIM VARDI O GÜN GECE 3E KADAR DEVAM ETTİ SONRA UYUMUŞUM,GECE EŞİMDE NÖBETTEYDİ GİDEMEDİK DOKTORA
SONRA SABAH ACİLE GİTTİK,İĞNE YAPTILAR ARDINDAN DOKTORUM MUAYENE ETTİ,KAN TAHLİLİ YAPTIRDIM MAAALESEF DOKTOR DÜŞÜK OLDUĞUNU SÖYLEDİ
GÜNÜM 1 HAFTA GEÇMİŞTİ DAHA ÇOK KÜÇÜKMÜŞ BEBEĞİM AMA ARTIK YOK  :crybaby2:

Çok geçmiş olsun...

Çok üzüldüm ama vardır bir hayır...Rabbim hayırlı zamanda hayırlı bir evlat nasip eder inşAllah canım benim...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

<<AyBüKe>>

Evet **Gültanesi** daha yeni üye oldum bu siteye.. Düşük yaptıktan sonra internette okumaya başladım neden olmuş olabilir diye, çünkü doktorlar ilk düşük diye pek açıklama yapmıyorlar :( Sonra bu siteyi buldum, aynı acıyı yaşayan kadınları gördüm. Sanki sadece ben yaşamışım gibi hissediyordum. Ama düşüklerden sonra bebekleri olan anneleri okudukça moralim yerine geldi. Artık sık sık takip ediyorum bu siteyi :) Birbirini anlayan insanlarla konuşmak gerçekten iyi geliyor ..

<<AyBüKe>>

catmia

Gültanesi canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama vardır elbet bir hayır bizim anlayamadığımız. Allah'ım en kısa zamanda güzel haberlerini duymayı ve bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım. Kendine dikkat et olur mu...

EMEL 26

geçmiş  olsun canım herşeyin hayırlısı çok  üzüldüm
Kızlarımla hayat çok güzel💖

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: serra_emine - 14 Nisan , 2010, 21:37:11
gültanesi canım adını bılemedım ama gerçekten vardır bır hayır..belkı dogsaydı saglık sıhhat arama peşinde olunacaktı.rabbım bılıyor herşeyın zamanını..hayırlısını ısteyelım herzaman için.hiçbişey için şartlanmaya odaklanmaya gelmıyor.
yaş kaç bu arada senın ne kadarlık evlısın
YAŞIM 24 21 AY OLDU EVLENELİ CANIM ADIM AYŞEGÜL
1YILDIRDA BEBİŞ İSTİYORUZ,BAKALIM KISMET NE ZAMANA........

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: catmia - 15 Nisan , 2010, 10:09:51
Gültanesi canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm ama vardır elbet bir hayır bizim anlayamadığımız. Allah'ım en kısa zamanda güzel haberlerini duymayı ve bebeğini kucağına almayı da nasip etsin inşallah canım. Kendine dikkat et olur mu...
EVET CANIM DEDİĞİN GİBİ BUNDADA VAR BİR HAYIR,ÇOK SAĞOL GÜZEL DUALARIN İÇİN
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 15 Nisan , 2010, 10:18:25
geçmiş  olsun canım herşeyin hayırlısı çok  üzüldüm
SAĞOL EMELCİM ALLAHIM EN YAKIN ZAMANDA SANADA HAYIRLI BİR EVLAT NASİP ETSİN BENDE HEP SENİN YAZDIKLARINI OKURKEN AĞLAMAKLI OLUYORDUM,İNŞALLAH BUNLARIN HEPSİNİ UNUTACAĞIMIZ HAYIRLI SAĞLIKLI BEBİŞLERİMİZ OLUR CANIM

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

MAVERA SAĞOLASIN KARDEŞİM,GÜZEL DUALARIN VE DESTEĞİN İÇİN  :k06: :k06: :k06:

Pınar86

Canım benim cokta üzülme demek hayırlısı değilmiş zaten o bebeğin gelesi varsa Rabbim sana emanetini teslim ederdi. bende ilk bebeğimi 7 haftalıkken kaybettim Allah'ıma şükürler olsun bu güzel duyguyu bana yine  yaşattı şimdi 28+7 hamileyim hayırlısıyla bir oğlum olacak inşallah. seninde zamanın vardır takma bu kadar canım hayırlısı için Allah'a dua et. Allah'ım inşallah sanada verecektir... :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pınarcım haklısın,nasipte olsaydı kim engel olabilirdiki
senin oğluşunu allaım korusun,güle güle kavuştursun annişine,babişine inşallah