28 Nisan , 2024, 06:36:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

nagihan

aynur

ben hamile kaldığımda bi tane kolye beğenmiştim nazar boncuklu taşlı bi kolye . kocama doğumda alırsın artık bunu bana hediye dediğimde bide sana hediyemi alıcam demişti aklına hiç gelmezmiş ben söylemesem bi hediye almak. zaten özel günleri unutmaz ama pek anlamaz hediye almaktan. bütün hamileliğim boyunca geçen nişan yıldönümü yılbaşı sevgililer günü doğum günüm hiç birinde hediye almadı nasılsa doğumda kolye alcam diye. gerçekten doğumdada aldı beğendiğim kolyeyi bende hiç çıkarmıyom o günden beri ama anneler günü geçti bu seferde bana  kolye aldım ya dedi. 2 ay sonra evlilik yıldönümü hiç sanmıyorum alsın bi hediye yine dicek kolye aldım sana diye. artık ne kadar sürcek bu kolyenin etkisi bilmem. bide kayınpederim bilezik taktı.

Almiş'inAnniş'i

pelinim

benim eşimde kızım da doğum hediyesi stork's tan tria aldı..şimdi oğlan da daha büyük hediye isterim diyorum şaka yollu..hani erkek çocuk önemlidir ya ailelerde(bizde sözkonusu değil tabi böyle ayrımcılık)bakalım hayırlısıyla doğsunda..alır artık birşeyler:)

Almiş'inAnniş'i

WIIIIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

PELİN TRİA NIN YÜZÜĞÜNÜ ALDIYSA BU SEFER DE KOLYESİ GELİR HERHALDE  :laughing7:

yeliz&osman

Ben hamile olduğumu öğrendiğim günün gecesi eşim bana süpriz yapıp istanbula ailemin yanına götürdü benim için en güzel hediye buydu hamile olduğumu aileme telefonda deyilde yüzlerine söyledim cok güzel oldu.Ben doğumumu istanbulda yapmak istedim ve sag olsun beni kırmadı doğumu istanbulda ailemin yanında yaptım. Doğumda ise cok güzel bi çiçek yaptırmıştı ama ben yinede hani benim doğum hediyem diye söylenmeye başladım doğumdan 25 gün sonra arabamızı deyiştirdik artık benim dilimden kurtulmak içinmidir nedir bilinmez arabayı benim üzerime yaptı ve al sana doğum hediyesi dedi  :ehi:

melisim

benimki sadece bir demet cicek aldi :crybaby2: kiskandim simdi o tria yi....

pardon o ne? cok cahil kalmisim heralde alamanyalarda :icon_scratch:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

-Butterfly-

:BangHead: bana hediye falan gelmedi o heyecanla unuttu garibim  :violent1: sonradanda unuttuk..

onun yerine ben ona  super bir hediye verdim..yakisikli prensimi  :ehi:

Almiş'inAnniş'i

Alıntı yapılan: melisim - 13 Ekim , 2007, 15:48:09
benimki sadece bir demet cicek aldi :crybaby2: kiskandim simdi o tria yi....

pardon o ne? cok cahil kalmisim heralde alamanyalarda :icon_scratch:

tria üzerinde dünü-bu günü-yarını temsil eden üç tane pırlanta taş olan takılar hayatım. yüzük ve kolyesi var  :icon_thumright:

melisim

hiii kulaga hos geliyor. ama kulaga hos gelmesi birseyi degistirmiyor tabi benim dogum hediyesi zaman asimina ugradi  :y25:
HER YENI GÜN GÜZEL BIR GÜLÜCÜK,HER GÜLÜCÜK YENI BIR UMUT BENIM ICIN...

smilenaz

banada hediye falan gelmedi yaw :( :(
'Bakışların gittiğin yerden uzak,
Yoksa gelirdim..
Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .."

sevda

Araba alıcakk inşallahh... ;)

Almiş'inAnniş'i

araba artık oğlunun 2. yaş hediyesi olur sevdacım
burası doğum hediyeleri sayfası  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sevda

:k06: olsun toplam alcam bennn... :ehi: