Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

amin canım, allah kocalarımıza bol para ve biraz da kadın ruhundan anlayan incelik versin, allah sizlere daha iyilerini ve daha güzellerini aldırmayı nasibetsin inşaallah

sibell&gökhan

nagihan

kocamın günahını almışım. sadece hediye için zamanının gelmesini bekliyomuş. anneler gününde kocaman bir hediye aldım. hemde tria.
bir taşı doğum günüm için(8 nisan) bir taşı doğum hediyesi(10 nisan) bir taşıda anneler günü için(13 mayıs)
inanın çoookkk şaşırrdım. naz anneme ufacık bişi almak istiyorum demiş. ama param yok demiş. baba sen al  benim sana borcum olsun demiş miş. reklamda öyle ya.  :k06:

Almiş'inAnniş'i

allah iyi günlerde kullanmayı nasibetsin canım, arkası gür olsun  ;)

jbdun

güle güle tak nagihancım ;)

nagihan

Almiş'inAnniş'i

rotarlı da olsa anneler günü ve 5. tanışma yıldönümü hediyem alındı  :occasion14:

sibell&gökhan

ooo  razi hadi iyisin gene havandan geçilmez kız senin şimdii :k06:

adalet

raziyle nagis hediyelerinizi gule gule kulanin

nagihan

Almiş'inAnniş'i

sağolun kızlar darısı başınıza  :icon_thumright:

esra_yesiloz

AMİN İNŞALLAH SEVGİLİLER GÜNÜ VE DOĞUM GÜNÜMDE SÜPRÜZ YAPTIDA DOĞUMDA BİŞİ ALMAYI AKIL EDEBİLCEKMİ ACABA BENİM KOCİŞKOM

nagihan

seni şuncağz izmite yollamayan ve bu iki önemli günü atlamayan kocan demekki seni çoooookkkkk seviyor un :sad1:tmaz herşeyi esracım sen üzülme ve bunu şimdiden kendine dert etme

Almiş'inAnniş'i

bende nagişe katılıyorum esra  :icon_thumright:

esra_yesiloz

üzülmüyorum canım yaa insan bazen unutulmamak adına bişiler bekliyo ama onun sağlığı yeter bana varsın bişi almasın sorun değil yeterki ömür boyu yanımızda olsun en büyük hediyeyi 16 ocak 2007 de o bana verdi zaten bebeğimizi verdi bekliyorum 23 ekimde açıcam inşallah  :amin: