Doğum Hediyeleriniz

Başlatan tria, 14 Ocak , 2007, 19:32:56

« önceki - sonraki »

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bende mi tembihlesem .. benimkide hiç anlamaz öle şelerden ..  :k06: :k06:

derbeder

tembihle kiz  :ehi: sen daha yakinsin nerdeyse doguracan simdiden bekledigini soyle en azindan  :ehi: :ehi:

valla insan esinin kendisinin dusunup almasini ister birseyler, gonlunden kopmasini ister..ama madem onlar odun isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu diyoruzzz  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Ağustos , 2011, 01:34:21
VALLA BEN EŞİMDE OLMAK UZERE KENDIME AIT HIC KIMSEDEN BIR HEDIYE GÖRMEDIM AMA KENDI AILEM KIZIMA KUNYE TAKTI

ESIMIN AILESIDE KUPE HİÇTE LAFI GECMEDI ESIMLE ARAMIZDA BANA HEDIYE ALMADIN DIYE AMA SUSKUNLUGUM ASALETIMDEN

2.ÇOCUGUMDA CIKARTACAGIM ACISINI  :k06:

asaletini yirim senin  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :opucuk:

asya81

VALLAHİ BENDE SÖYLÜYOM YÜZSÜZCE  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 19 Ekim , 2011, 15:14:48
tembihle kiz  :ehi: sen daha yakinsin nerdeyse doguracan simdiden bekledigini soyle en azindan  :ehi: :ehi:

valla insan esinin kendisinin dusunup almasini ister birseyler, gonlunden kopmasini ister..ama madem onlar odun isteyenin bir yuzu vermeyenin iki yuzu diyoruzzz  :ehi:

aynen öyle canım  :k06: :k06:

doğuma gircem daha ne istiosun beraber doğurup çıkcaz diyo .. aboooooo şuna bak yüzsüz  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

şimdi iş yerindeyiz bu işin şakası yok anlaması için akşam evde sölicem  :caca: merdanemi alayım elime  :ehi: :ehi: :ehi:

doğumdan sora çiçek alıp gelcen .. kırmızı güller isterim  :ehi: :ehi:

sonaaa bilezik yada kolye alcan diycem .. sen bilin hangisi işine gelirse .. kızıma da künye  :ehi: :ehi:

banane valla ben o kadar acı çekcem .. Allahımın emanetini doğurcam .. aranmaz böle günde diycem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zeynep0655

19 ekim evlilik yıldönümümüzdü daha o gün buraya benim koca odun hediyeden falan anlamaz doğumda bile almadı yazmıştım anaaa akşam benim herif elinde çiçeklerle geldi. 4. yılımıza girdik aldığım ilk çiçek:)))) benim herif yazılarımımı takip ediyor yoksaaaa:)))))))

tweety0555

sevındım zeynep esının cıcekle gelmesıne:)))
bu arada samsun la baglantın var mı?nıckınde 55 ı gorunce  sormak ıstedım

*•.¸♥gonca♥¸.•*

bnm kocişim bana altın künye almıştı :love9:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

zeynep0655

Alıntı yapılan: tweety0555 - 21 Ekim , 2011, 08:51:02
sevındım zeynep esının cıcekle gelmesıne:)))
bu arada samsun la baglantın var mı?nıckınde 55 ı gorunce  sormak ıstedım
canım eşim tokatlı ama senelerdir samsunda oturuyorlar bende samsuna gelin geldim ama şimdi tayin olayından rizede oturuyoruz 1 senedir.