BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

AYSELCİM RABBİM BİR AVAZDA DOGUMU NASİP ETSİN ÇOK AZ KALMIŞ CANIM HAYIRLISI İLE GÜZEL VE SAGLIKLI SIHHATLİ BEBEGİNE KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

duru boncuk

oooo ayselcim nasılsın nerelerdesin doğum ne zaman tatlım bak sana ben takma imdiden daha erken diyodum dinlemiyodun şimdi gün sayıyosun gördünmü allah bie avazda doğurtsun inşalla canım senii ama anlata bakalım bebeğin cinsiyeti ne kaç aylık olduu hiç bilmiyorum ben girmiyodun uzun zamandır çünküü :opucuk: :opucuk:

aysel

kızlar tşk ederim
   Şuan 34 haftalık oldum bi kızım olacak allah nasip ederse artık doğumu bekliyom eylül sonu son kontrolüm var ekim 1 ila 10 arası doğumum var herşey yolunda sadece sıcaklarda artık zorlanmaya başladım bide gebeliğin son ayları malum biraz meşakatli işte
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sibel28

efsane

aysel

aysel

kızlar normal doğumu kolaylaştıcı egzersizler neler yürüyüş haricinde başka neler yapabilirim bilginiz varsa küçük dipnotlar lütfen

tubito

slm arakdaslar slm ayselcim ben burdayım. dogum henüz olmadı ama aksam sabah bekliyorum her an olabilir. bel agrıları bendede oluyo uyuyamadıgım yatagın diken gibi battıgı geceler oluyo. acayip şiştim bende ellerim ayaklarım yüzüm yemeklere fln dikkate ettiim halde şiştim bünyeyle ilgili sanırım.benimde dogum şimdilik normal gözüküyo benimde doktorum dogum anında belli olur dedi kesin olarak normal olup olmayacagı. catım dar mı nrmal doguma müsait olup olmadıgım ne zaman belli olur dedim o anda belli olacak dedi.

bu arada kolay dogum olması için birkaç dua var bende ve ayrca hac'dan gelen bi çiçek var adının ne oldugunu bilmiyorum agacın dalı gibi sancın tuttugunda suya koyuyosun kısaca bi duası var onu okuyarak sonra o sudan içiyosun o çiçek acmaya baslıyo su içinde bu çiçeğin her acılmasında annenin rahmide acılıyomus ve dogumu kolay olmasına yardımcı oluyomus. tanıdıgınız hoca varsa sorup mutlaka ögrenin mukabelede fln kuran okuyanlar varya onlara. bu agac dısında olan duaları şimdi yazıcam bir yere not edin

;) ;)

tubito

1. dua (sümme sebile yesserah) 
2. dua (rabbi yesir vela tüassir rabbi temmim bil hayr) - bu iki duayı aklınıza geldikçe okuyun kolay dogum için, abdestli olmak sart değil ama olursa daha sevab

3.dua (ya erhemer rahimin ) - bu duatı günde 100 kere okumak sadece dogum için değil hersey için iyi ve yine abdestli olmak sart değil ama olursa daha sevab

4.dua ( la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin)
5.dua ( hasbiallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim) - bu iki duayıda aksam ve sabah 7'şer kere okumak hersey için iyi

aysel

ay canım benim saol ya
iyi olmana sevindim ağırlaştığını tahmin edebiliyorum bende çok ağırlaştım inan hemen yoruluyorum artık son zaman lar ne kadar zormuş meğer böle
allah bizi bi avazda kurtarsın inş öpüyorum seni habersiz bırak maaaaaaaaaaaaaaa

tubito

efsane

aysel

canım lalecim iyi dileklerin için teşekkürler sakın bizi duasız bırakmayın

sena

Ayselcim senin nezlinde dualarımız tüm hamile arkadaşlarımız için...
Allahım bir avazda kurtarsın kolay doğumlar nasip etsin.  :amin:  :amin:  :amin:

aysel

Senacım allah razı olsun canım allah tüm hamilelere kolay doğumlar tüm hamile kalmak isteyenlere bebiş nasip etsin inşallah