BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

tubito

ayselcim bebişinin geleceği zamanı sadece allah bilir doktorların belirlediği tarihler dogru cıkmayabiliyor onun için acele etme eger bi sorun yoksa tabi banada 18 eylul son tarih denmişti 16 eylulde dogdu. ve ben kendii sancımla gittim gittiğimde 4 cm acıklık vardı suni sancıda verdiler 1 -1,5 saat içinde doguma girdim 10-12 cm kadar olmustu.

hakkında herseyin hayırlısı olsun canım inş kendi sancın gelir allah yardımcın olsun hiç korkma sakın allah yardım ediyo ben şimdi sana bir iki dua yazcam onları oku şimdiden doguma giderkende oku tamam mı canım

tubito

la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin  - sabah aksam 7 kere oku

hasbiallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim - sabah aksam 7 kere oku

özellikle bu ikisini oku

1.dua - sümme sebile yesserah

2.dua - rabbi yesir vela tüassir rabbi temmim bil hayr.

allah tüm dogum yapacak olanlara kolaylıklar versin

Angel

Alıntı yapılan: tubito - 17 Ekim , 2008, 18:34:01
la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin  - sabah aksam 7 kere oku

hasbiallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim - sabah aksam 7 kere oku

özellikle bu ikisini oku

1.dua - sümme sebile yesserah

2.dua - rabbi yesir vela tüassir rabbi temmim bil hayr.

allah tüm dogum yapacak olanlara kolaylıklar versin

Allah sendenrazi olsun tubito kardesim insallah butun dogum yapacak olan hanimlar bu dualrari okur da dogumlari cok daha kolay olur insallah.Cogu insanin aklina gelmiyecegi sey bunlar yani kuruntudan korkudan ayri insan Allaha sigindiginda ve yardim istediginde rabbim acilan elleri bos cevirmez hele hamilelerin ve dogum yapacak kisilerin dualara kabur eder Allah insallah.Ayselcim Allah sana hayirli dogumlar nasip etsin canim hayirlisiyla  bebegini kucagini ala :amin: :amin:bilesin insallah kardesim.