BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

aysel

inşallah canım çok tşk ediyorum
Allah problemsiz doğum lar nasip eylesin inşallah bu arada sen nasıl oldun kanaman vardı en son  :opucuk:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

sevda

Tuana'NIN ANNESI TUBIS

tebrıkler canım allah bebısınızı sıze bagıslasın ınan adına cok mutlu oldum annelık nasıl bır duygu bılmeyen kalmasın ne guzel ya yenı bır bebıs daha gelıyo aramıza  :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :flowers: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :muzz: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion5: :muzz: :occasion5: :occasion14: :muzz: :hello2: :hello2: :muzz:

aysel

tubişcim tşk ediyorum canım  :binkybaby: bekliyorum allah onu kucağıma aldığım günü de göstersin bana inşallah  :amin:
SEVDACIM hamişlik şimdilik iii gidiyor öyle çok rahatsızlığım yok çok hafifi kafa dönmem ve mide bulantım oluyo ama öyle rahatsız edici değil şimdilik gayet ii gidiyo işte allah tamamına erdirir inşallah  :amin: yüce rabbim tüm isteyenlerin de bizim gibi yüzlerini güldürür inşallah  :amin: 3 mart pazartesi günü kontrolüm var dr gidicem bakalım ne diyecek ona soracak çok şeylerim var abırsızlıkla 3 martı bekliyorum  :k06:  :flowers:  :opucuk:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

sevda

Canım benim inşallah hep böyle sıkıntısız ve mutlu devam eder hamileliğin çok sevindim iyi olmanıza ... ;)

aysel

inşallah canım bende sıkıntısız olmasını çok istiyorum çünkü çalışıyorum bende
Allahım inşallah bana ve herkese sıkıntısız gebelik dönemleri ve doğumlar nasip eder  :amin:
:binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby:

sevda

:amin: :amin: güzelim inşallah... Bu arada benim annemlerde gebzedeler biliyormusun...ben şeker bayramına allah kısmet ederse gelicem belki senide meleğinide görmüş olurum doğum nezaman olucak...

-Butterfly-

Ayselcim o hastane gunleri hic gelmek bilmezdi bana :k06:  sanada oyle geliyormu  :D Canim hersey yolunda belliki o hafif mide bulantilarida zaten kisa surede gecer onlar hamileligin en guzel yanlari aslinda  :opucuk:

aysel

sevdacım elbette hayatım görüşelim bende senin meleğini görmüş olurum nasipse 25 ekimde doğumum olucak
inşallah görüşürüz hayatım  :k06:  :k06:  :opucuk:  :opucuk:

aysel

busecim canım benim evet aynen öyle hastane ye gideceğim gün gelmek bilmiyo pazartesi günü randevum var gidicem inşallah ama,
bazen zaman duruyo gibi oluyor ve dakikalar geçmiyo .....  Evet hafif mide bulantılarım oluyo inş hep bu seviyede olur  :amin:
yine de şükürler olsun onu verene
canım öpüyorum seni  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

-Butterfly-

Alıntı yapılan: aysel - 25 Şubat , 2008, 08:36:53
busecim canım benim evet aynen öyle hastane ye gideceğim gün gelmek bilmiyo pazartesi günü randevum var gidicem inşallah ama,
bazen zaman duruyo gibi oluyor ve dakikalar geçmiyo .....  Evet hafif mide bulantılarım oluyo inş hep bu seviyede olur  :amin:
canım öpüyorum seni  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :opucuk:  :k06:  :k06:  :k06:  :k06:

Canim inan dogduktan sonrada aynisi oluyor.Bu sefer bebeginin ne kadar buyudugunu kilosu,boyu onlar icin gun saymaya baslayacaksin. :love9: cok keyifli inan .. Canim hafifse  zaten 1 kac haftaya kadar  kesilir genel olrak bu boyle oluyor cunku 14 ile 16 haftaar arasinda genelde mide bulantisi bitiyor.Insallah seninde  hersey istedigin yonde gelisir ve guzle haberlerini burdan takip ederiz  :opucuk:

sevda

Alıntı yapılan: aysel - 25 Şubat , 2008, 08:32:27
sevdacım elbette hayatım görüşelim bende senin meleğini görmüş olurum nasipse 25 ekimde doğumum olucak
inşallah görüşürüz hayatım  :k06:  :k06:  :opucuk:  :opucuk:

Canım benim allah kısmet ederse bende eylülde gelicem fakat bebeğimi artık senin göbişinde sevicem gibi görünüyorr...olsun sen sonra resmini gönderirisin bana olmassmıı... ;) :opucuk:

aysel

inşalah sevdacım tamam anlaştık eylülde göbişimde seversin sonrada ben sana resmini yollarım anlaştık  :icon_thumright:

aysel

Alıntı yapılan: Buse & Ayberk - 26 Şubat , 2008, 22:01:28
Alıntı yapılan: aysel - 25 Şubat , 2008, 08:36:53

Canim inan dogduktan sonrada aynisi oluyor.Bu sefer bebeginin ne kadar buyudugunu kilosu,boyu onlar icin gun saymaya baslayacaksin. :love9: cok keyifli inan .. Canim hafifse  zaten 1 kac haftaya kadar  kesilir genel olrak bu boyle oluyor cunku 14 ile 16 haftaar arasinda genelde mide bulantisi bitiyor.Insallah seninde  hersey istedigin yonde gelisir ve guzle haberlerini burdan takip ederiz  :opucuk:

Allah o günleride gösterir inşallahh bana busecim ve bende aynene dediğin gibi tadını çıkara çıkara büyütürüm bebeğimi  :opucuk:  :k06:

Tebessüm :)

ayselcim tebrik ederim canım :opucuk: :flowers: oh oh ne güzel, forumumuzun bebek bekleyen güzel hanımlarının güzel haberlerini alıyoruz teker teker :hello2: Allah sağlıkla hayırlısıyla kucağına almanı nasip etsin canım inşaAllah, darısı anne olmak isteyen tüüüm hanımların başına olsun.