BENDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEYİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMMM

Başlatan aysel, 18 Şubat , 2008, 08:33:14

« önceki - sonraki »

tubito

bu habere esevindim canım allah hayırlısıyla bebeşini tasımayı ve dogurmayı nasip etsin

kendine bebişe cok iyi bak öptümmm

aysel

Kızlar hepinize merhabalar uzun zamandır yazamıyordum  :k06:   :k06:  :k06:  :k06: :wave:  :hello:
Hamilelik çok iii gidiyor hiç bir problem yok bebeğimde çok sağlıklı ve çok hareketli hamileliğimin başındaki zorlukları atlattım şuan çok iii sıcak havalar hariç bu aylarda gebelik çok zormuş ekimde nasip se doğumum gerçekleşicek bebeğim bi kız adı CEMRE sabırsızlıkla bekliyoruz artık onu alllah hayırlı bir doğumla elime almayı nasip eder inşallah
:amin:
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

gelas

merhaba aysel.doğumuna as kalmış valla.umarım hayırlısıyla kucağına alırsın cemreyi.allah ikinisede sağlık versin.herşey gelip geçio.bilmiyorum doğumunu nası yapacaksın ama onu kucağına aldığında bütün acıların geçiveriyo.herşey biyana;o biyana.mutlu günler sizinle olsun..........

cici ela; o bisim herşeyimis

aysel

gelas teşekkürler
normal doğum yapmak istiyorum inş.  :amin:
allah yardımcım olsun

efsane

canım benim rabbim sana ve cemre melegine saglıklı uzun ömür versin bi avazda dogurursun inş darısı benim ve diger hamiş kalmak isteyenlerin başına :amin:

aysel

lale cim iyi dileklerin için tşk.ler inş. tez zaman da sen de bu duyguyu tat ve tüm isteyenler  :love7:

sevda

aysel

sevda merhaba nasılsın uzun zamandır görüşemiyoruz
hamileleiğim çok ii
gidiyo
bugün randevum vardı bebeğimin sağlık durumu çok iyi gelişimi çok ii
dönmüş normal doğum gibi görünüyo rahimde açılırsa tabii 1 kilo 865 gr 43 cm boy 31 haftalık eylül sonu son kontrolüm var artık 1 ekim ila 10 ekim arası doğum olacak tesadüf bugün hastaneye gittim ya arkadaşım doğum yapmış görmeliydin çoook tattlıydılar ya ama kız çok ağlıyodu sanırım narkozun verdiği duygusallık ailesi de yanında olmayınca çok üzüldü işte içim parçalandı ama yinede bebeğiyle bir harika görünüyolardı

sevda

CANIM BENİM HERŞEYİN YOLUNDA GİTMESİNE İNANKİ ÇOKS EVİNDİMM HEM SENİN ADINA HEMDE MELEĞİNİN ADINA ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERİRİ İNŞALLAH BU ARADA ARKADAŞININ DURUMUDA ÇOK ZOR OLMALI .... :-[

aysel

akşam yinr yanına uğradım sabaha göre daha iyiydi hem bebeğide emiyodu yine ara sancıları vardı ama
daha iyiydi sanırım narkozu attıkça ii olacak  :amin:

sevda

EVET NARKOZ ÇOK ZORR YAA BEN NORMAL YAPTIM BİLMİYORUM AMA YAŞAYAN ARKADAŞLARIM VARR KİMİ GÜLEREK KİMİDE AĞLAYARAK ÇIKIYORMUŞ ETKİSİNDEN.. :-[

aysel

doğrudur hayatım
allah inşallah banada normal doğum nasip etsin bi avazda kurtarsın bebeğim dönmüş bile inş geriside güzel gelişir  :amin:

sevda

EEĞER DÖNDÜYSE OZAMAN ŞANSIN BİR NEBZE DAHA ARTMIŞ DURUMDA DİYEBİLİRİZ HADİ HAYIRLISI GÜZELİM... ;) :opucuk:

aysel

ama sevdacım kafam karıştı hani bir arkadaşımdan bahsettim ya sezeryanla doğum yapan işte onunda bebeği dönmüştü ama doğum esnasında rahimde 1 cm lik açılma olmuş açılır diye beklemiş ama yine açılmamış bebeğin kalbi durmuş artıkve son anda bildiğin gibi sezeryan

ecrin merzam

merhaba ayselcim bende 37+1 günlük hamileyim kızım olacak inş bebeğin dönmeside önemli tabiki ama hiç bir doğum son ana kadar sezeryan mı normalmi belli olmazmış son ana kadar normal denilip son anda en ufak bir riskte ameliyat olanlar var Allahım hakkımızda hayırlısını versin bende çok istiyorum normal yollarla yapmayı ama o an neler gösterir bilinmez önemli olan bebeklerimizin sağlığı bir aksilik çıkmaz umarım her şey yolunda gider ve bizde meleklerimize kavuşuruz bir an önce  :amin: