DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

gunaydin

sevinccim sagol daha guzel ciceler bebesinin olsun

cumali dun biraz hastaydi sesi cikmiyordu neyin var dedim bisem yok dedi aksamda erkende yatagina girdi bir baktim vucudu yaniyor uyandirdim ama uyanmadi ilac vercektim esim gece geldi uyandirdi ostunu deyistirdi oyle telremistiki su gibi olmustu ilacini verdi ve uyudu gece atesi dustu sabah kaldirdim okula goturdum hastaysan goturmeyeyim yok ilaki okula gitcek simdi aklim cumalide gerci rahatsiz olursa ogretmeni tel acar gelin goturun diye insallah cabuk atlatir oglum

SEVİNÇ

Canım,geçmiş olsun.Aman ateşten çok korkarım.Aman dikkt et canım.Mikrobik bişey değildir inşallah.

ღ°cerenay.♥.

geçmişolsun adalet,nasıl oldu yakışıklı,gelde bi haber alalım

adalet

teyzoslari sagolun cok cukur iyi normalde kolay kolay atesi dusmez ama bu sefer iyi burda havalar guzel ama yine soguk aliyor gece cok terliyor ozelikle kafasi cok terliyor doktora sorsam normal diyecek neyse simdi sesiz sesiz oturmus yani biraz halsiz :'(

Almiş'inAnniş'i

güzel günlerde giysin bebiş cicilerini  :binkybaby:

adalet çat diye çatlamak üzeresin hayatım  :k06: ay o günler ne kadar da uzak geliyor artıkın bana  :tongue3:

cumali de pek bir çapkın bakmış ne o öyle yandan yandan  :D ingiliz kızlarnın gönlünü yakan türk olarak tarihe geçecek  ;)

adalet

razi oncelikle masallah senle kizina ay ay cumali aklima geldi buyuncede oyle ayakta emeye calisacak gecede gogsumun ostunde emiyordu nefes bile zor aliyordum simdi ben senin resmine bakinca cumalide bakiyor anne bebegi niye oyle emdiriyor sanki ona kalmis velet

ay razi ask olsun beni cok mu kilolu gordun :(
orda cok komik cikmis gomlegi alta cikmisti kadir inanir gibi bakiyor teyzesi :toothy10:

jbdun

günaydın kızlar  :hello:
adaletcim öncelikle geçmiş olsun cumaliye,inşallah şimdiye tamamen eski haline dönmüştür oğluşun,
bebişinin de cicileri çok tatlı, güle güle giyinsin inşallah,giyindirip de resimlerini koymanı 4gözle bekliyorum canım,
bu arada iyi şişmişsin eee vakit yaklaşıyo,ama hayırlısıyla doğumdan sonra incek tabi ;)
cumalinin de resmine bittim,ay bu çocuğun her yerinden çok bilmişlik akıyo valla :k06: :nazar:

razi köpekleme pozisyonu öylemiymiş,ben de bazen yapıyorum öyle ama adını bilmiyodum :suclu: size de maaşallah ana-kız,almişin popişini yerim ben minicik :hungry:

aslıhan alperin sancıları nasıl oldu canım?

burcuuuuu nerelerdesin?doğurdun mu ? yoksa annende misin? ???

adalet

gunaydin jbdun
cok tesukur ederiz guzel sozlerin icin bebecik adina :k06:
cumalide iyi diyim iyi olsun oksuruyordu ama beni dinlemeyip okula giti velet
kiz ben cokmu sismisim ostumdeki cok buyuktu ondan olsa gerek :toothy10:
cumalinin daha ne karzimatik resimleri var teyzesi masallah deyisk bozlar veriyor dur senin icin bir tane koyayim

jbdun

hoşgeldin adalet,inşallah öksürüğü de geçer çabucak,
ben de diyodum adalet bu kadar şişmiş olamaz :k06:
bakıyım koy resmini cumali efendinin :D

adalet

jbdun bu resim senin icin

[eklenti yönetici tarafından silindi]

jbdun

yerim ben o cumaliyi yaaa,maaşallah  :nazar:  tam artizzzz  :k06:
yanaklarından ısırsana yerime okuldan gelince :hungry:

adalet

jbdun velet artik birakmiyor oyle isirim kendini buyuk goruyorda :toothy10: ama senin yerine yaparim baskasinin yerine yapinca hosuna gidiyor

okul kiyafetleriyle cekmisim oglani okulda aldigim gibi barka gidip resim cekmistik ostunu deyistirmeden bende cok tembelim ya

ღ°cerenay.♥.

adalet cumalinin iyi olduğuna sevindim ,dünde ceren ateşlendi,bugünde hala var ama çok hafif.bebeğe yaklaşmasına maniolamıyorum deliolcam

jbdun sancı aynen devam :sad1: bi gaz ilacı varmış, nurse harvey miydi ne adı,onu deneyeyim diyorum var mı kullanan.diğer sitede okudum tavsiye ediyolardı

razi,o pozisyonu kızımda denemiştim ben ama kızım kafasını dik tutup emmekten hoşlanmadı ::) burnu tıkanıyodu banada alnından tutması zor geldi. benim favorim yatarak emzirmek :icon_thumright: oooohhhh ikimizde rahat ediyoz ozaman.

hakkatten burcu doğurdumu acaba :icon_scratch: :k06:

jbdun

cerene geçmiş olsun aslıhan,inşallah ateşi tamamen geçer en kısa zamanda,ben duydum o ilacı ama kullanmadım

nagihan

yaaa size yine yetişemedim.
aslıhancın geçmiş olsun umarım ceren en kısa zamanda iyileşir.
adalet cumali iyileşmiş iyi bari sevindim.
raziden ses yok nerdesin yavrucum.
jbdun bir tek sen varsın nette iyi bari seninle laflayalım. bu arada burcumu doğum yaptı anlamadım yazdıklarınızıda pek okumadım.  ???