DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

bende bos verdım sadece oglumun beslenme cantasını hazırlıcam yarında oglumu okula bırakıp eve gelınce bır daha yatcam bana ne tembelık yapcam ıste :k06:ısı yapınca bıtmezkı yapmayınca yıne bıtmez en ıyısı bos ver ay baskası okusa ne pasaklı karılar bunlar dıyecek :ehi: :toothy1

sayfa hata verıyor delı olcam

adalet

of canım sıkıldı sayfa hata verıyordu
benımkı bır saat sonra gelır oda bırakmaz fazla oturayım netın basında sankı cok sey bılyorlar :ehi:

sana ıyı geceler bende mutfaga kacayım sonra kocam benı mutfakta ıs yaptıgımı gorsun dıyecek ne hamartlı hanımım varmıs gece bıle calısıyor :toothy10:

jbdun

günaydın kızlar,
adalet sen de az uyanık değilsin haaaaa :toothy10: demek mutfağa gitcen ki eşin gece bile çalışıyon sansın :k06:
aaaaaa burcu,senin eşin de mi prof, benimki de yaw :ehi: :toothy10:

burcu-emir

günaydın jbdun canımcım,nasılsın,uzun zamandır görüşemedik  :D  sana nerede oturuyosun die sormuştum,ama atlamışsın..benim eşim ordinaryus profesör hemde her konuda bi diyeceği vardır  :toothy10: ben artık gözümü devirip bakıyorum çan çan laf yetiştirmiyorum ona  :k06:

adalet

gunaydin kizlar
jbdun sizde yapin anam kocam geldi ben oglumun beslenme cantasini hazirliyordum askm bu saate ne yapiyon dedi hamaratli karim diye kiz asil adam biliyor ben netin basinda kalkmadigim caktirmiyor iste :toothy10: :k06: :ehi:

dun demistim okulda gelince yatacam diye sali gunu cumaliye bir kagit vermislerdi yuzme dersine baslasin diye benimde gonlum olmadi esimde gonderek herkes gonderiyor diye bugun okula gidince baktim ogretmen beni okula aldi birseyler anlati bende cok anliyorumya imza atim izin veriyorum diye havlu canta sort lazimis bir saat sonra getir diye hemen eve gelip ayarlayip goturdum sonra markete ugradim kisaca maf oldum uyku filan hak getire anlicaniz yine uykusum :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

jbdun

burcu evet çok zaman oldu görüşmeyeli canım,
ben ecrini yıkarken siz burdaymışsınız,ben geldim siz yoksunuz :suclu:
ahanda tam benim eşim işte,ben de laf yetiştirmiyom artıkın,bu sabah dedim ki, kocacım ya sen prof olcakmışsın da bu ülkeye çok fazla gelirsin diye yapmamışlar bence :toothy10: :ehi: o da tabi ya ne sandın dio :toothy10: :love9: :love3:
atlamışım canım sorry, ben aydındayım burcucum,istanbuldan geldim, eşim buralı :laughing7:

cumali beyin yüzme dersi hayırlı olsun adaletcim,güzel güzel yüzsün çok bilmiş :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

sağol canım tubişim size verdiğim sözü tuttum bunda annemin ve k.validenin de payı var tabi :D sancı çekerken ikiside yanımdaydı ve bana hatırlattılar arkadaşların için dua edecektin unutma diye :D bende hemencecik dedim "allahım sana evlat için açılan elleri boş çevirme!" dedim. İnşaallah dualarım kabul olur hayatım.
iyi dileklerin için çok teşekkür ederim hayatım. bebişim ve ben öpüyoruz seni ;)

Alıntı yapılan: tubito - 19 Nisan , 2007, 16:53:50
remziye ablacım slm

doğum yapmıssın sanırım bayadır girmemistim

tebrik ederim seni iyisinizdir insallah bebekte sende

allah insallah sağlıklı sihhatli büyütmeyi hayırlı evlat olmayı nasip eder

öpüyorum sizi kendinize iyi bakın

Almiş'inAnniş'i

anacım ben geldim herkesler gitmiş bu ne ya kimseyle tesadüf edemicem mi?

kızı bıcı bıcı yaptı anneannemiz sonra da avrupa yakasındaki akrabalarda kalmak üzere yola çıktılar kerdeşimle. yani bu gün ilk kez başbaşa kaldık.
biraz korkuyorum tek başıma üstesinden gelebilir miyim diye! çok heyecanlıyııııııııııııımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!

ღ°cerenay.♥.

razi ben burdayım ama alper pek durmuyo , kucağımda arada bir emiyo ,durursa sohbetleriz accık

Almiş'inAnniş'i

aslıhan sen vitamine başladın mı alper için?

adalet

razi bende burdayim ama esim yanimda adam gel yanimda otur diyor bende dedimki arkadaslarim dogum etmisler onlari ozledim oda biraz izin verdi :k06:

dun almiranin resimlerine baktim masallah yesil gozlu olanlar senin ailen galiba annen ve bacilarin tahminim dogrumu
razi bir ara bana demistin senin space de resimlerini baktim diye o ben deyilim eltim biraz gec oldu ama cunku dun kendimkinede baktim eltimin dugun resimlerini eklemisim

amanim aslihanda geldi alpercim uyu canim benim anneni biraz bize ver olmazmi

jbdun

ne vitamini razi?
razi gençliğimi hatırladım şimdi bak :toothy10: :ehi: benim annem de tansaşa giderdi ecrin küçükken (şimdi büyüdü ya :love9:) ben de acaip tırsardım hep arardım annemi ne zaman gelcen diye :toothy10: ha bu arada tansaş da köşemizde haaa :ehi:
biz burdayız canım,sorcağın bişey olursa ;)
almişi kokla benim yerime,ecrin ablası da öpüyo :opucuk:

Almiş'inAnniş'i

evet hayatım bizim taraf hep renkli gözlü. bu gün bebişi yıkadık saçlar kıvır kıvır oldu. babası çok dua etmişti saçları bana benzesin diye. ama kuruyunca düzleşiyo yine anlamadım kıvırcık mı olcak yoksa düz mü  :icon_scratch:
gözleri daha belli değil ama babasının ve benim gözlerimiz ela belki bize benzer!
kız adalet kendi spaceine kendi resimleri koysana beni saf saf bakıttın allah cezanı verecek   :tongue3:

Alıntı yapılan: adalet - 20 Nisan , 2007, 15:05:04
razi bende burdayim ama esim yanimda adam gel yanimda otur diyor bende dedimki arkadaslarim dogum etmisler onlari ozledim oda biraz izin verdi :k06:

dun almiranin resimlerine baktim masallah yesil gozlu olanlar senin ailen galiba annen ve bacilarin tahminim dogrumu
razi bir ara bana demistin senin space de resimlerini baktim diye o ben deyilim eltim biraz gec oldu ama cunku dun kendimkinede baktim eltimin dugun resimlerini eklemisim

amanim aslihanda geldi alpercim uyu canim benim anneni biraz bize ver olmazmi

Almiş'inAnniş'i

jbdun kız ağlayınca kimseye bişi sormak gelmiyo aklıma oturuyom salak gibi bende onla beraber ağlıyom  :tongue3:

hala kaka yapamıyo onun dışında gaz çıkarabiliyorum altını falan değiştiriyorum... onun dışında da bişi yok zaten. ver memeyi ağzına öyle kuru emzik gibi emsin dursun  :laughing7:

multi tabs verdi doktorumuz 15 günlük olunca kullanmaya başlayın günde 20 damla tok karna verilecekmiş. nasıl olcek bilmiyom çünkü benimkinin karnı toksa uyuyo zaten  :k06:

Alıntı yapılan: jbdun - 20 Nisan , 2007, 15:06:59
ne vitamini razi?
razi gençliğimi hatırladım şimdi bak :toothy10: :ehi: benim annem de tansaşa giderdi ecrin küçükken (şimdi büyüdü ya :love9:) ben de acaip tırsardım hep arardım annemi ne zaman gelcen diye :toothy10: ha bu arada tansaş da köşemizde haaa :ehi:
biz burdayız canım,sorcağın bişey olursa ;)
almişi kokla benim yerime,ecrin ablası da öpüyo :opucuk:

adalet

saatler olsun kuzuma bol bol uyusun bence saci beli olmaz cumalininki siyahtai buyudukce sari oldu
insallah gozleri renkli olur gozleri kac ay sonra tam hangi renk oldugu beli olur

kiz bende varim ama gelin olan ben deyilim eltimin masallahi var ben okadar tombis deyilim oda hamile onunda iki bucuk ayi kaldi