DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

Almiş'inAnniş'i

aslıhan senin oğlan kaka yapıyo mu? yoksa sende bu konuda destek veriyor musun beyfendiye?

ღ°cerenay.♥.

yapıyo ama son günlerde hem daha az hemde zorlanarak yapıyo.kabız değilde gaz sancısı şeklinde,şu an için tek desteğim ,kucağımda sıcak tutup zıplatmak ,poposuna tıpışlamak ve bazı küçük hareketler yaptırmak

Almiş'inAnniş'i

ღ°cerenay.♥.

alla alla bilmiyorum ben yükleyeli çok oldu , üyelik falan mı istiyo acaba , bi bakayımda tekrar yüklemeden anlayabilecekmiyim

ღ°cerenay.♥.

baktım , bişey sormadı bana, sende var tekrar yüklensin mi dedi sadece bende tamam dedim üstüne bidaha yükledi

Almiş'inAnniş'i

ONU HALLETTİM HAYATIM GERİSİNİ ÇÖZMEYE ÇALIŞIYOM ŞİMDİ

ღ°cerenay.♥.

:icon_thumright: tamam ,biraz ingilizcen varsa çözersin hemen, çok zor bi program değil

adalet

hişşşşşşşşşşşşşt kızlar nerdesınız

aslıha fedakar arkadasımız ne zor sartlarda buraya gırıyon degerını bilmemizlazım

burcu-emir

adalet seni msn e ekledim haberin ola...bütün kızlar gelmiş ve gitmişler.ee tabii onlar bizim gibi göbişli değil,bebişli artık  :toothy10: nagişten hiç haber yok,adalet sen biliyo musun nagişten son haberleri?
jbdun ben evlenince 20 dk.mesafe uzağa taşındım,krizlere girdim,en istanbuldan aydına gidince kötü olmadın mı  :honk:
razi,aslıhan o güzel bebişlerinizi yiyesim gelio valla,çok özeniyorum size,allah sağlıkla bizi de kurtarsın,sizi görünce benim oğlumda gelsinnn artık die tepiniyorum  :k06:

adalet

burdamasın kız ne haber ıyı yaptın benı msn ye eklemen

yok canım nagısle gorusmedım ınsallah naz hanım ıyıdır

burcu-emir

hhhee hee burdayım gizli gizli girip yazdıklarınızı okuyorum  :toothy10: sabahtan beri sokaktaydım,gelince baktım bizim kızlar toplanmış,konuşmuş,ooo sayfa almış başını gidio  :D benim de tuzum olsun dedim.
birazdan kaçarım,ben senin gibi hamarat değilim canımcım gece vakti iş falan yapamıyorum  ;D kocan şanlı,hem nette,hem murfakta maharetli hatunu var

kız space deki resimlerine herkes bakmış ben nie göremiom  ???

adalet

kız resımler benım deyıl yanı bende varım ama nıye gormedın bılmıyorum

hamartlıyım ıtırazınmı var kıskanma :toothy10:
bende kalkıp oglusumla bırseyler yıyecem karnım cok acıktı
yarında arkadasımla dısarıya cıkmayı dusunuyorum ama ayaklarımın altı cok sısmıs hata bugun park bıle gıtmedık ne olacak benım halım :icon_scratch:

burcu-emir

ahhh sorma canım benimde ayaklarım davul gibi oldu.. :crybaby2: yürürken bile hacı yatmaz gibi sağa sola yatıyorum  :ehi:
hadi sana afiyet olsun canım,ben gittim.öptüüüm hepinizi :opucuk:

ღ°cerenay.♥.

adalet

ben buydayim
benimkinide olc ben anlamadimda :toothy10: