DOĞUMU MART-NİSAN-MAYIS 2007 OLAN HAMİŞLER

Başlatan sibel, 14 Ocak , 2007, 17:18:37

« önceki - sonraki »

adalet

gunaydin kizlar
dun ne guzel sohbet edilmis bensiz

kizlar hic iyi deyilim ayaklarim cok sis gezemiyorum evin icinde bile zor yuruyorum
bebisimin cicilerini yikadim dogum cantami hazirliyorum bende hayirlisiyla dogursaydim

raziyle nagihan size cok guldum bebeklerin karni tok alti temiz niye agliyorlar diye soruyorsunuz birde onlar susmayinca kendiniz agliyorsunuz aa size hic yakistirmadim yenlerimde ne istiyorsunuz onlar daha bebekler onlar oyle yapinca annelerimizin degerini daha cok anliyak diye yapiyorlar :k06:

aslihancim sen tercubelisin ama yinde iki cocukla zor oluyor bende dusunuyorum bebek olunca cumaliyle kim ilgilenecek okulada gidiyor biraz zor olacak ama allah yardim ediyor
burcu kiz otur evinde sokakatami dogurcan yenimizi

jbdun hayatim sen ne yapiyon bu aralar denk gelmiyoruz

ღ°cerenay.♥.

24 Nisan , 2007, 18:23:21 #3316 Son düzenlenme: 24 Nisan , 2007, 18:26:06 cerenay
nasılsın adalet , şöyle bi uğradım bende , görümcemle kaynanam burdalar , yan dairede eltimde. alpercik uyuyoken bi bakayım dedim , uyanınca eltiye gitcem.

ahhh ahhh, ne kadar tecrübelide olsan zor oluyo...ikisini birden nasıl idare etcem , burcuuuuu iki tane olsun sen ozaman gör cevat kelleyi.dün şuracıkta bayrama gittik , nolur nolmaz bunuda koy diye diye gülle gibi oldu çantam ::) :k06:

adalet bak sayfalar 230 yaklaşıyo , sen doğurcan inşallah ozamana kadar :k06:

adalet

aslihancim gun sayiyoruz siz sayfaya ugrasaniz 250 de bitiririz olsun 230 olsun
galiba yarin alper bir aylik oluyor ne cabuk zaman geciyor masallah delikanli oldu ya kuzucuklarin resimlerini eklesnize anneler ucunuzede soyliyorum anladinizmi :director:

jbdun sayfaya gelseneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :director:

adalet

bebisimin cicileri

[eklenti yönetici tarafından silindi]

adalet

adalet

adalet

birde size son halimi gosteryim sakin korkmayin sizi uyariyim yarim dunya olmusum :(

adalet

oglusumun hatri kalmasin size papatya gonderiyor teyzoslar tibine kurban olurum bilmis oglum benim

ღ°cerenay.♥.

oyyyy  oyyyy yerim ben o bebişin cicilerini....gelsin bakalım yakışıklı cumalinin yakışıklı kardeşi...(kız istermisin kız olsun :k06: )
adalet senin halin ne ki..sen beni bi görseydin ,karnım benden iki adım önde gidiyodu yani :D

adalet

aslihan teyzesi sagol zaten bende fazla bir sey almadim ne olur ne olmaz kiz olsada bunlari giye bilir demi sonra ben ona neler neler alirim :k06:

canim ben cok tuz tuketiyorum vucudum cok sis kendime kiziyorum ama yinede yiyorum
ay babayla ogul resmimi cekmiyorlar nerdeyse dogurcam dogru durust resmim yok dun cumaliye soyledim ceksin diye oglan yuzume bakarak gul diyor ya sen cek diyorum o bana daha sen sinirli cikiyon varya kiriz gecirdim velet cekmedi dun dr giderken esim cekti beni kiskaniyorlar galiba  :toothy10:

ღ°cerenay.♥.

valla az kaldıbenimde olmayacaktı son halimle resmim , hastanede sancı çekerken çekildim en sonunda :k06:
banada ne yaptıysa tatlı yaptı , bide diyodumki ikinci hamileliğimde daha bilinçli olurum :k06: ama anladımki bilinç tek başına hiçbişey ifade etmiyomuş :k06: :toothy10:
şansına alper gene durmuyo,sabahtan beri yatıyodu ,şimdi başladı sancısı

adalet

he he bizde yani tercubeliydik ya olmasaydik ne olurdu kim bilir :k06:
alpercim sen anneyle teyzeyi kiskaniyonmu birakmiyon biraz sohbet etsinler
benim velete gelse oda kesin birakmaz :ehi:

ღ°cerenay.♥.

ya inanırmısın ,görümcemle kaynanam burdaydı bugün , hiç çıtı çıkmadı yattı uyudu akşama kadar. beni yalancı çıkaracak ya :'(
şimdide durmuyo, ben kaçıyorum,iyi geceler teyzesi :wave:

adalet

canim cocuklar hepsi oyle yatmiyor diyorsan mutlka baskalarin yaninda yatiyorlar yemiyor diyorsan baskasi olunca yiyorlar onlari anlamak mumkun deyil :toothy10:
sanada iyi geceler pasami kocaman opuyurm :opucuk:

SEVİNÇ

Maşallah,maşallah iyice kaynatmışsınız geceleri.
Adaletçiğim,sağlıklı mutlu günler bebeşin ve sizinle olur inşallah.Ve o cicileri hayırlısıyla giymeyi nasip eder Yüce Rabbim inşallah.
Demek kızlar bebeklerle ağlamışlar ha.Daha durun bakalım. :cildir: