29 Nisan , 2024, 02:37:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

__nil__

evet yasemincim napalımm bunada şükür hiç sperm olmayadabilirdi..o zamanda çare var ama daha zor tabii...hep şükretmek lazımmm

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

slm ben aranıza yeni katıldım bende de adet düzensizliği vardı bebek istiyordum ilk bir doktora gittim pkolu olduğumu yumurta tembelliği olduğunu söyledi klomenle bebek için tedaviye başladık tabiki sonuç ne negatif sonraki ay tekrar doktora gidecektim fakat doktorun tahini çıkmış bende başka doktora gittim oda yumurtamım olduğunu fakat Prolaktin hormonum yüksek olduğumu söyledi ve parlodel hapını verdi eğer Prolaktin hormonum düşerse düzenli adet olabilirmişim ve hamile kalabilirmişim Prolaktin hormonunda beyin kendini hamil olarak algıladığından adet görmüyormuşum ve Prolaktin hormonum o yüzden yüksek oluyormuş kızlar ben çoook istiyorum bir bebeğim olsun  :crybaby2: :crybaby2:aranızda benim gibi olupte hamile olanlar yardımcı olalım birbirimize destek olalım inş bu ay hamile kalırım adetim düzene girer stres yapmamaya çalışıyorum ama bazen olmuyor  :y25:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

secret1905

Alıntı yapılan: nazhüs - 21 Ekim , 2010, 11:02:03
slm ben aranıza yeni katıldım bende de adet düzensizliği vardı bebek istiyordum ilk bir doktora gittim pkolu olduğumu yumurta tembelliği olduğunu söyledi klomenle bebek için tedaviye başladık tabiki sonuç ne negatif sonraki ay tekrar doktora gidecektim fakat doktorun tahini çıkmış bende başka doktora gittim oda yumurtamım olduğunu fakat Prolaktin hormonum yüksek olduğumu söyledi ve parlodel hapını verdi eğer Prolaktin hormonum düşerse düzenli adet olabilirmişim ve hamile kalabilirmişim Prolaktin hormonunda beyin kendini hamil olarak algıladığından adet görmüyormuşum ve Prolaktin hormonum o yüzden yüksek oluyormuş kızlar ben çoook istiyorum bir bebeğim olsun  :crybaby2: :crybaby2:aranızda benim gibi olupte hamile olanlar yardımcı olalım birbirimize destek olalım inş bu ay hamile kalırım adetim düzene girer stres yapmamaya çalışıyorum ama bazen olmuyor  :y25:
geçmiş olsun canım. aramıza hoşgeldin.stress yapmamaya çalışmayı bir kenara bırakmalısın.bak kendin bile yapmamaya çalışıyorum diyorsun. herşey beyinde biter tatlım rahat ol. illaki bebek için beraberoluyoruz diye düşünme. bende hep seninki gibi kafaya taktım. meğer kistim varmış. dünde hormon testlerine girdim bakalım 2,5ta alacam sonucu ve göstercem doktoruma bakalım ne diyecek .. üzme tatlı canını

21 Ekim , 2010, 11:16:58 #318 Son düzenlenme: 21 Ekim , 2010, 11:25:02 nazhüs
cnm ya bende herşeyi  kafama takıyorum eşim ben gibi değil onun gibi olmak istiyorum fakat olmuyor. birde dost arkadaş arıyorum etrafımda kimsede yok güvene bilecem bende burda beni dinleyen yardım eden olur diye üye oldum senin bebeğin varmı parloden kulanıpta hamile kalan varmı  :-[ kimse yokmu?

secret1905

benimde yok bebeğim canım 6 aydır istiyoruz ama yumurtalığımda çikolata kisti varmış. bugun hormon değerlerini öğrencez. inş temizdir. ilk başlarda kafaya çok takıp ağlıyordum üzülüyordum ama anladımki kendime yapıyorum. doktorum beniçok rahatlattı ona güvendim inş beni ameliyattan kurtarıpta çocuk sahibi olmamaı sağlıcak :amin: benimde burada kimsem yok şehirdışındayım. yapmamaız gereken tek şey aslında beynimizi bu konuyla meşgul etmemek

haklısın cnm kafamızı rahat bırakmamız lazım başka şeylerle meşgül olmak lazım inş bizde anne oluruz cnm üzülmek hiçbirşeyi değiştirmiyor tersine daha kötü oluyoruz allaha bol bol dua etmekten başka çaremiz yok inş sonuçların temiz çıkar cnm doktor çok önemli birde cnm bazıları var başından sağmak için ilaç veriyorlar özellikle devlet hastaneleri ben şimdiki doktorumdan çok memnun kaldım allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin

asum

benimde prolaktinim çok yüksek ama allahtan adetlerim düzenli hatta adetlerim düzenli diye doktorum hormon testi yaptırmıycaktı ben istedimde yaptırdık :caca:

adet olayım tekrar yaptırıcam dopargin umarım düşürüyodur şu illet hormonu:(

almina

aumum canım nerelerdesin sen hiç konuşamıyoz  özledim kız

Alıntı yapılan: secret1905 - 21 Ekim , 2010, 11:25:44
benimde yok bebeğim canım 6 aydır istiyoruz ama yumurtalığımda çikolata kisti varmış. bugun hormon değerlerini öğrencez. inş temizdir. ilk başlarda kafaya çok takıp ağlıyordum üzülüyordum ama anladımki kendime yapıyorum. doktorum beniçok rahatlattı ona güvendim inş beni ameliyattan kurtarıpta çocuk sahibi olmamaı sağlıcak :amin: benimde burada kimsem yok şehirdışındayım. yapmamaız gereken tek şey aslında beynimizi bu konuyla meşgul etmemek

CNM NE YAPTIN SONUÇLARINI ÖĞRENDİNMİ İNŞ SORUN YOKTUR

asum inş düşüyordur inş en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz

asum

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 21 Ekim , 2010, 16:03:36
asum inş düşüyordur inş en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz

inş cnmmm hepimiz:))

asum

slm kızlar doktorum düşmüştür deyip prolaktin ilacımı kesti tabi ben onu dinlemeyip adetimin 3 günü gidip tekrar kan testi kaptırdım prolaktinim 65 lerden 44 lere düşmüş ama hala normal sınırlarda değil ben bu doktora ne yapayım şimdi bugün randevu alıp bu testi burnuna sokayımmı gerçekten çok sinirliyim

bebişim616161

Alıntı yapılan: asum - 05 Kasım , 2010, 09:32:36
slm kızlar doktorum düşmüştür deyip prolaktin ilacımı kesti tabi ben onu dinlemeyip adetimin 3 günü gidip tekrar kan testi kaptırdım prolaktinim 65 lerden 44 lere düşmüş ama hala normal sınırlarda değil ben bu doktora ne yapayım şimdi bugün randevu alıp bu testi burnuna sokayımmı gerçekten çok sinirliyim

burnuna değil ağzından beynine sokki daha sen test yapmadan neoluyorsunki tmm düşmüştür diyosun ben mart ayından beridir prolaktinle uğrasıyorum 65lerden44lere düştü suan da 24,6dır gecen test yaptırdım neye dayanarak düşmüştür diyosun die bi sor bakalım ne diyecek utnmasa test yapmadasn ncocuk tedavisi verecekti sana sanırım :violent1: :violent1:

asum

yok be bebişim bebek için tedavi bile vermiyo okadar duyarsız bi adam.bi ameliyat için kesin konuştu ameliyatsız çocuğun olmaz dedi allah bilir onuda para için üsteledi şimdi prolaktin umurunda bile değil adam kesin düşmüştür dedi geçti ya dünyanın parasını veriyorum doktorlara ama tedavi olamıyorum çok kızgınım bugün sorcam cnm ama bunu

günaydın cnm nerede otuyorsun özel hastaneyemi gidiyorsun