29 Nisan , 2024, 02:09:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Prolaktin Hormonu Yüksek Olan Var mı?

Başlatan daisy, 16 Ocak , 2008, 11:30:30

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: asum - 05 Ekim , 2010, 13:48:02
yok dün akşam aldım daha sonuçları bugün ameliyatla ilgili doktoru aradığımda söyledim çok yüksek prolaktin dedim ameliyat sonunda ilaç yazıcam onun içinde bitane yazarım düşer hemen merak etme dedi :caca:
muhtemelen benim söylediğim ilacı yazar ve düşer hiç merak etme..
bu arada ameliyat olcakmışsın allah yar ve yardımcın olsun tatlım..

asum

allah razı olsun sağol göçmencim
senin tedavin nasıl gidiyo bu arada varmı bi gelişme

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: nil_alp - 05 Ekim , 2010, 13:48:43
merhaba göçmen 54 nasılsın ? kusura bakma burda o kadar çok kişiyle tanışıoruz ki artık isimleri ya unutuyorum ya karıştıryorum.nasılsın nasıl gidiyor canım, sizde herhangi bi gelişme var mı  görüşmeyeli
merhaba iyiyim sen nasılsın?ismim yasemin  :opucuk:
bizim durumda şuanda değişen  bişey yok aynı..son kez eşim ocak ayında izne çıktığı zaman EMRE BAKIRCIOĞLU diye bi dr var ona gidecek ve o ne derse tedavi olacak..sizin durumunuz nedir?

asum

rabbim sizinde yardımcınız olsun göçmencim
bu keçiboynuzu kürlerini yaptınmı hiç

__nil__

anladım yasemincim bizdede eşim bugün sabah tekrardan sperm testi yaptırdı..akşamüstü sonucu doktora götürücez bakalım bizde yönlendiricez tedaviyi artık tüp bebek mi olur başka bişi mi bilmiyorum...ya ben bu tüp bebek işini biraz araştırdım ne yalan söleyim korktum baya

asum

nilcim aşılama vs olmuyomu cnm tüp bebekten önce

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: asum - 05 Ekim , 2010, 13:56:16
allah razı olsun sağol göçmencim
senin tedavin nasıl gidiyo bu arada varmı bi gelişme
hiç bir gelişme yok  :'( her ay olmayacağını bile bile ümitlenmeler ve hayal kırıklığı  :y25:
keçi boynuzu eşim kullanamıyor reflüsü var  :-\

asum

anladım göçmencim üzülme arkadaşım bak hepimizin dertleri farklı farklı rabbim büyük :y25:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: nil_alp - 05 Ekim , 2010, 14:05:33
anladım yasemincim bizdede eşim bugün sabah tekrardan sperm testi yaptırdı..akşamüstü sonucu doktora götürücez bakalım bizde yönlendiricez tedaviyi artık tüp bebek mi olur başka bişi mi bilmiyorum...ya ben bu tüp bebek işini biraz araştırdım ne yalan söleyim korktum baya
gerçekten korkulamayacak gibi deyil..benim arkadaşım yaptırdı o kadar korkunç anlatıyorki insanın herşeyden vazgeçesi geliyor..sonucu aldınızmı nil?

__nil__

asumcum aşılama için en az 10 milyon sperm gerekliymiş benim eşimde 1 milyon civarı sperm var..  o yüzden aşılama olmuyor.
yasemincim haklısın canım bende internetten bakıorum da çok zormuş yaaa..

asum

Alıntı yapılan: nil_alp - 05 Ekim , 2010, 14:22:32
asumcum aşılama için en az 10 milyon sperm gerekliymiş benim eşimde 1 milyon civarı sperm var..  o yüzden aşılama olmuyor.

ewet cnm en iyisi hem maddi hem manewvi olarak yıpranmaktansa direk tüp bebek rabbim hayırlısını versin

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: nil_alp - 05 Ekim , 2010, 14:22:32
hem maddi hem manevi insanı çok yıpratıyor..
helede sonuç negatif ise tam bir yıkım oluyor..
neyse yinede şükür..
arkadaşımın eşinde sıfır sperm hiç yok yanii.
ameliyat ile buluyorlar.bu yönünüde düşünüp halimize şükürler olsun nilcim..

__nil__

ayy evet onuda duydum okudum..allahtan öle bi durum yok ama dediğin gibi zor ve yıpratıcı bi süreç ama napalım mecbur kalınca onada şükür en azından bi umudumuz var canım

ツgöçmen_54 ツ

tabiki..en azından tüp bebek şansımız dahi olsa şükürler olsun.. :amin:

asum

Alıntı yapılan: göçmen_54 - 05 Ekim , 2010, 14:40:47
tabiki..en azından tüp bebek şansımız dahi olsa şükürler olsun.. :amin:

tabi ya allahtan tıp çok ilerledi kızlar bi çok yolu var bebiş sahibi olmamızın