28 Nisan , 2024, 22:20:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kürtaj

Başlatan SEDA CANDAN, 25 Ağustos , 2011, 16:13:05

« önceki - sonraki »

SEDA CANDAN

MERHABA ARKADAŞLAR.BENDE BUNDAN 2 AY ÖNCE KÜRTAŞ OLDUM ÇOCUĞUMUN KALP ATIŞLARINI ALAMADILAR.BEN HAMİLE OLDUĞUMU DUYUNCA O KADAR ÇOK SEVİNMİŞTİM Kİ.VE İŞTEN VE GİTTİĞİMDE ÇOĞUNLUKLA ONUNLA KONUŞURDUM.KÜRTAŞ OLDUĞUMDA RESMEN DÜNYAM KARAR DI BENİM.VE HALA KLENDİMİ TOPARLIYAMADIM.VE BANA DR 3 AY SONRA HAMİLE KALABİLECEĞİMİ SÖLEDİ.VE BİZDE 3 AY BEKLİYEMEDİK.EŞİM VE BEN BİRAN ÖNCE ÇOCUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORUZ.BEN ŞUANDA HAMİLE OLMAYA HAZIRLANIYORUM.AMA İÇİMDE DE AYRI BİR KORKU VAR.ACABA ÇOCUĞUM OLCAK MI OLMUYACAK MI DİYE.BANA YARDIM VE ÖNERİNİZ VARMIDIR.TEŞEKKÜRLER

Balböceği

Hosgeldin aramizaaa oncellikle, gecmis olsun bi kere bebegin oluyor ikinciye niye olmasin endiselenme.

Bende kurtaj oldumm 1 ay bekledimmm 2. ay hamileydim su anda 8 aylik bi oglum var..

Lă_Tăhzen!

merhaba canım hosgeldin öncellikle
1.bebegını kaybeden annelerde genelde 2.de  de tedırgınlıklerın olması normal çunku cok agır bı durum bu
acaba bunuda kaybedermıyım bu da dusermı kucagıma alabılecekmıyım gıbı dusunceler cok normal
1.de kurtaj olmus 2.de sagklıkla bebegını kucagına almıs bırcok tanıdıgım var pozitif dusun insallah 
ama egerki doktorunuz 3 ay bekleyın demişse bekle hem kendını toparlarsın  daha saglıklı bır hamılelık geçirirsin   :icon_thumright:

veliff

cnm çok üzücü bi durum biliyorum bende ilk bebeğimi kaybettim şimdi çok şükür 7 aylık bi oğlum var  :nazar:
umudunu kaybetme rabbim nasip eder zamanı gelince ki hamile kalabiliyorsun bunu düşün..
ama doktorum bizede 2 ay bekleyin dedi biz bekledik bu arada ben folik asit kullandım sende kullanabilirsin belki doktorun söylemiştir. ama bencede bekle derim doktorunu dediği sürece en azından rahmşn toparlanır ve daha sağlıklı bi hamilelik geçirmende etkili olur..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

umudunu asla yitirme  :opucuk: sonucta hamile kalabiliosun bende 2düsük yasadim gene hamileyim insallah bu sefer kucagima alcam iyi düsüncenki iyi olsun sende öyle yap.hemen hamile kalabilirsin ben 2.kürtajdan 1ay sonra hamile kaldim
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: