Dua Kutusu .... :))

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:28:29

« önceki - sonraki »

Balböceği

23 Şubat , 2010, 21:28:29 Son düzenlenme: 23 Şubat , 2010, 22:30:19 вαℓвσ¢єgi✿εїз
Kizlar dusundumde bizim niye dilek kutumuzzz yokkkk hadi dileklerimizi kutumuza atalimmm  :love9: :love9: :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

hayırlısı ile bebeğimi sağ salim kucağıma alacağım gün biran evvel gelse :amin:

gülbanu

arkadaşlar dilek kutusu degilde DUA kutusu olsun bence
çünki dilek degilde dua edecez

BENDE SAGLIKLI BİR BEBEK İSTİYORUM YA RABBİM
    EŞİM BEN VE OGLUMLA HAYIRLI UZUN ÖMÜR İSTİYORUM YA RABBİM

ESİNCİK

dilerim en yakın zamanda hamile kalırım, hamileliğim iyi geçer ve sağlıklı bir bebğim olur..Çok şey mi istiyorum :-[

hüseb (ebuşş)

inş hamileliğim sorunsuz ve rahat geçer 9 aylık maratonun sonunda bebebğimi kucağıma alırım sağlık ve hayrlısyla :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

--elif--

bebeğimi hayırlı ve sağlıklı bi şekilde büyütmek eşimle bir ömür mutlu yaşamak istiyorum  :amin: RABBİM hepinize dileklerinizi en kısa zamanda versin kızlarr  :amin:

Balböceği

gulbanucum dedigini yaptim ama dua olunda din bilgisi bolumune tasinabilirrr  :k06: :k06:

gülbanu

EVET HAKLISIN CANIM BÖYLE KALSIN OZAMAN

Balböceği

dua olarak kalsinnnn bende duami ediyimmmm  :D

rabbim once annemin SIKINTISINI sonra benim SIKINTIMI tez bi zmanda gecirsinn
mutsuzlukk vermesin rabbim herkesin kucagini doldursunnn kimseye dert veripte dermansiz birakmasinnn
insallah bebegim saglikli olur esimle mutlu yuvam olur kaynanam gelmesin nolurrr  :amin: :amin:

ღ♥ Nilda♥ღ

rahat sağlıklı bir hamilelik diliyorum ALLAHIM  sağlıklı hayırlı uğurlu bir evlat  :binkybaby:

nasip et herkese banada inş.:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
.   

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 23 Şubat , 2010, 22:38:26
dua olarak kalsinnnn bende duami ediyimmmm  :D

rabbim once annemin SIKINTISINI sonra benim SIKINTIMI tez bi zmanda gecirsinn
mutsuzlukk vermesin rabbim herkesin kucagini doldursunnn kimseye dert veripte dermansiz birakmasinnn
insallah bebegim saglikli olur esimle mutlu yuvam olur kaynanam gelmesin nolurrr  :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
.   

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ALLAHIM NE OLUR HAYIRLISIYLA BENI VE TUM ISTEYEN HERKESİ EN KISA ZAMANDA ANNE OLMAYI NASİP EYLE  :amin: :amin: :amin:HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLAT NASIP EYLE  :amin: :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

öncelikle herkesin duasına amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin diyorum.
sonrada rabbimden en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde en hayırlı evlat nasip etsin ve beni kocamın acısını bana, kocamın acısını bana göstermesin

amiiiiiiiiiiiiiiiiiin :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:   :amin:  :amin:   :amin:  :amin:

n-i-d-a

allahım sana inandım sana sığındım varlına ve birine inandim iman ettim bizi yanlız çaresiz bırakma rabbim senin gücün her şeye yeter ol deyipte olduran sensin senden başka dualara cevap verecek yok merhametine sığınıyorum evlilimizi daimkıl evimizden huzuru mutluluğu kalbimizden birbirimize olan aşkımızı anlayımışımızı eksik etme bizi birbirimizden ayırma rabbim soyumuzdan sana ve yanlız sana boyun eğen evlatlar yetiştimeyi nasipet  bize ve evladı olmayan bütün kardeşlerimize hayırlı salıklı sıhatli evlatlar nasip et duaları kabul edecek yanlız sensin bunu biliyor ve yanlız senden istiyoruz benim ve el açıp dua eden kardeşlerimizin dualarını geri çevirme rabbim siyah bir gecede siyah bir taşın üstündeki karıncanın ayak seslerini işiten rıskını veren allahım bizi duyarsın elbette işitirsin dualarımızı ey bize şah damarımızdan daha yakın bizi bize bırakma sakın :amin: :amin: herkesi gecenin sahibi gündüzün rabbine emanet ediyorum.
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

''AşK MaSaLı''

Mevlam, ey mevlam! Sen mevlasın ben ise bir kulum; kula mevladan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen -varlığımın- sahibisin, ben ise sahip olunan; sahip olunana sahip olandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen azizsin, ben ise zelil; zelile azizsen başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen yaratansın, ben ise yaratılan; yaratılana yaratandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen yücesin, ben ise hakir, hakire yüce olandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen güçlüsün, ben ise zayıf; zayıfa güçlüden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen zenginsin, ben ise yoksul; yoksula zenginden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen bağışta bulunansın, ben ise sail; saile bağıştan bulunandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen dirisin, ben ise ölü; ölüye diriden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen bâkisin, ben ise fâni; faniye bakiden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen ebedisin, ben ise geçici; geçiciye ebediden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen rızıklandıransın, ben ise rızıklanan; rızıklanana rızıklandırandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen cömertsin, ben ise cimri; cimriye cömertten başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen afiyet verensin, ben ise -derde- tutulan, derde tutulana afiyet verenden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen büyüksün, ben ise küçük; küçüğe büyükten başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen hidayet edensin, ben ise sapan; sapana hidayet edenden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen rahmansın, ben ise merhamet edilecek olan; merhamet edilecek olana rahmandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen güç sahibisin, ben ise imtihan edilen; imtihan edilene güç sahibinden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen kılavuzsun, ben ise yolunu şaşırmış; yolunu şaşırmışa kılavuzdan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen bağışlayansın, ben ise günahkâr; günahkâra bağışlayandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen galipsin, ben ise mağlup; mağlubu galipten başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen eğitensin, ben ise eğitilen; eğitilene eğitenden başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Sen yücesin, ben ise alçak ve düşük; düşük birisine yüce olandan başka kim merhamet eder?

Mevlam, ey mevlam! Rahmetinin hakkı için bana merhamet eyle. Bağışının, lütfünün ve fazlının saygınlığı için benden razı ol.

Ey bağış, ihsan, fazl ve nimet sahibi! Rahmetinin hakkı için -duamı kabul buyur-, ey merhametlilerin en merhametlisi!

RABBIM BENIM VE FORUMDAKI TUM ARKADASLARIMIN NE DILEGI VARSA HAYIRLISIYLA KABUL ET YARABBIM
HAMILELERE SAGLIKLI HAMILELIKLER VE SAGLIKLI DOGUMLAR NASIP EYLE...HAMILE KALMAK ICIN SANA EL ACIP YALVARAN KARDESLERIMIN VE BENIMDE KUCAGIMIZI BOS BIRAKMA YARABBIM  EN KISA ZAMANDA BIR VESILEYLE BEBEK SAHIBI OLMAMIZI SAGLA RABBIM :crybaby2: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: