27 Nisan , 2024, 13:12:07

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dua Kutusu .... :))

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:28:29

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

Allahım ...ezanlar okunurken dua ediyorum sana...isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip et yarabbim ..kimsenin kucagını boşbırakma allahım...kimbilir kaç tane çocuk sahibi hiç olamayan insan vardır..hepsine sabır ver allahım sen.....dilimizden duayı eksik etme allhım ...kendim kadar herkesin dileğinin olmasını istiyorum.... :amin:

___kıymık___

rabbım hepimizin gönlüne göre versin :amin: :amin: :amin:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

tuana ve sudem

Balböceği

__nil__

allahım sen sana el açıp dua eden tüm kullarının yakarışlarını duy,herkesin dualarını kabul et...bana hayırlı zamanda sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eyle,asilemle ve sevdiklerimle sağlıklı,huzurlu,mutlu,hep birlikte uzun ömürler vasıl eyle.allahım sen bilerek veya ilmeyerek yaptığımız bütün günahlarımızı affet.verdiğin nimetler için şükürler olsun.sen bizleri koru.. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Ey Resul ! Ey Rahim, ve Ey Kerim ...

Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.
Ey; Yaradan'ın en guzel eseri!. "Sen olmasaydın, sen olmasaydın.. alemleri yaratmazdım!." dedigi!. Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!.
Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. Allah'ın sevgilisi, kainatın gozbebeği!.

Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat edermisin?.

Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül!.
Ey; gönlünden gül dökülen resul!.
Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen.. gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen resul!.

Benim de gözümün yaşını siler misin?.

Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden binlerce kuş uctu, bin'i de öldü desem.. bana cennet kuşlarından bir kuş bahşeder misin?.

Ey; Islam'ın peygamberi!. Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin, en guzel çiçeği!.Ama mahzun, ama kederli...Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş.. gül yüzlü, güler yüzlü sevgili!.

Gözlerimi yumsam, ve; hulyana dalsam.. o gül kokulu gülüşün ile, benim de gözlerimin içine güler misin?. Bir kerecik olsun seni düşünerek başımı koyduğum olmuşsa yastığıma,tutunduğum olmuşsa sana ve senin sevdana.. işte onun, işte onun hatrına!.

Ey; gözünü sevdiğim, özünü sevdiğim, sözünü sevdiğim!.
Ey; gönlümün sultanı efendim!. Ümidim, muradım, kurtarıcım, mujdecim...Seninle Kevser havuzunun başında bulusabilecek miyim?. desem.. bulundugun yerden, yureğime bir damla su serper misin?.

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim.. sen koksa nazım, edam.. gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan ! Ali'n, Fatıma'n gibi olsam!. Seni, onlar gibi seviyor olsam.. sen de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?

Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden!. "Ümmetim, ümmetim!." diyerek, üstümüze titreyen!.
Ey; en ziyade muhtacımız, en cok isteyenimiz!. Bizi, Hak'tan dileyenimiz!.
Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin!. Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!.

Asr-ı saadet'ten değilim!. Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim!. Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!.

Lakin; ben, senin.. "Kardeşlerim!." dediğindenim!. Ve; sana ve sünnetine revan olmak isteyenlerdenim!. Ve lakin; daha hala sevgili Veysel Karani'nin tırnağının ucu misali bile değilim, desem.. bana da hırkandan gonderir misin?

Doğduğun günün, gecenin hürmetine.. bu gün ve gece; yüreğime, bir nur olup düşer misin?.

Sevgili Peygamberim!. Rabbim; sana ve, senin al ve ashabına.. ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin;

Amin...Amin...Amin...  :y25: :y25: :y25: :y25:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 06 Mart , 2010, 03:36:28
Ey Resul ! Ey Rahim, ve Ey Kerim ...

Ey; gözlerinde cenneti saklayan, ayağını bastığı yerler cennet kokan nebi!.
Ey; Yaradan'ın en guzel eseri!. "Sen olmasaydın, sen olmasaydın.. alemleri yaratmazdım!." dedigi!. Var oluşunun şerefine, bütün varlığı hediye ettiği!.
Ey; insanoğlunun ufku -en güzel insan.. Allah'ın sevgilisi, kainatın gozbebeği!.

Sen den şefaat dilenen biçarelerin en sefiliyim, desem.. şefaat edermisin?.

Ey; kupkuru çölleri cennete ceviren gül!.
Ey; gönlünden gül dökülen resul!.
Küçük kız çocuğunun elinden tutup da giden, kuşu ölen çocuğa başsağlığı dileyen.. gözlerinden yaş dökülen devenin gözyaşlarını silen resul!.

Benim de gözümün yaşını siler misin?.

Küçük kız çocuğunun tuttuğu gibi tutsam elinden; yüreğimden binlerce kuş uctu, bin'i de öldü desem.. bana cennet kuşlarından bir kuş bahşeder misin?.

Ey; Islam'ın peygamberi!. Sevda ikliminin, en güzel mevsiminin, en guzel çiçeği!.Ama mahzun, ama kederli...Daima düşüncede, daima hüzün icinde ömründe, bir defa bile, kahkahayla gülmemiş.. gül yüzlü, güler yüzlü sevgili!.

Gözlerimi yumsam, ve; hulyana dalsam.. o gül kokulu gülüşün ile, benim de gözlerimin içine güler misin?. Bir kerecik olsun seni düşünerek başımı koyduğum olmuşsa yastığıma,tutunduğum olmuşsa sana ve senin sevdana.. işte onun, işte onun hatrına!.

Ey; gözünü sevdiğim, özünü sevdiğim, sözünü sevdiğim!.
Ey; gönlümün sultanı efendim!. Ümidim, muradım, kurtarıcım, mujdecim...Seninle Kevser havuzunun başında bulusabilecek miyim?. desem.. bulundugun yerden, yureğime bir damla su serper misin?.

Seni sevsem!. Cok, cok sevsem!. Öyle cok sevsem ki; sen koksa özüm, yüreğim.. sen koksa nazım, edam.. gönlüm sen dolsa, benim herşeyim sen olsan ! Ali'n, Fatıma'n gibi olsam!. Seni, onlar gibi seviyor olsam.. sen de; beni, onları sevdiğin gibi sever misin?

Ey; bize bizden daha ziyade merhamet eden!. "Ümmetim, ümmetim!." diyerek, üstümüze titreyen!.
Ey; en ziyade muhtacımız, en cok isteyenimiz!. Bizi, Hak'tan dileyenimiz!.
Sen, umanı umutsuzluğa düşürmezsin!. Sen, senden isteyeni geri çevirmezsin!.

Asr-ı saadet'ten değilim!. Kokladığın gül, soludugun hava, yediğin hurma, içtiğin süt, okşadığın kuzu, bindiğin deve, avuçladıgın kum dahi değilim!. Bir kez olsun, yüzüne yüz sürmedim!.

Lakin; ben, senin.. "Kardeşlerim!." dediğindenim!. Ve; sana ve sünnetine revan olmak isteyenlerdenim!. Ve lakin; daha hala sevgili Veysel Karani'nin tırnağının ucu misali bile değilim, desem.. bana da hırkandan gonderir misin?

Doğduğun günün, gecenin hürmetine.. bu gün ve gece; yüreğime, bir nur olup düşer misin?.

Sevgili Peygamberim!. Rabbim; sana ve, senin al ve ashabına.. ağaçların yaprakları, denizlerin dalgaları ve yağmurların damlaları sayısınca salat, selam ve bereketler ihsan eylesin;

Amin...Amin...Amin...  :y25: :y25: :y25: :y25:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

n-i-d-a

rabbim herkesin duasını kabul et benimkinide onlarınkiyle birlikte kabuket :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

arzuhatem

allahım bebeğimi hayırlısıyla sağ salim kucağıma almayı nasip eğle yarapbimm aminnn
canım kızım azram allahım sana şükürler olsunn

Balböceği

rabbim yasadigim olaylardan bi an once kurtar beni dgoruluga ilett
:amin: :amin: :amin: :amin:

n-i-d-a

GÖNLÜMÜN SEVMEDİĞİNİ GÖZÜM NEYLESİN RABBİM HERKESE GÖNÜLDEN SEVENİ NASİP EYLESİN amin

Balböceği

dualarimiz eksik olmasinnn  :muzz: :muzz:

ertl

rabbim çocuklarımın dinine vatanına ve ailesine bağlı evlatlar olmalarını  nasıp et

aleyna635

rabbim isteyerek veya istemeyerek işlediğimiz tüm günahlardan dolayı biz aciz kullarını af eyle.sana sığınırız senden başka ilah yoktur.sen yeri ve göğü yoktan var edensin.yeşermeyen bedenlerimize hayırlı meyveler nesib eyle.... :amin: :amin: :amin:
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aleyna635 - 13 Nisan , 2010, 02:23:35
rabbim isteyerek veya istemeyerek işlediğimiz tüm günahlardan dolayı biz aciz kullarını af eyle.sana sığınırız senden başka ilah yoktur.sen yeri ve göğü yoktan var edensin.yeşermeyen bedenlerimize hayırlı meyveler nesib eyle.... :amin: :amin: :amin:
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
:amin: :amin: :amin: