27 Nisan , 2024, 11:26:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Dua Kutusu .... :))

Başlatan Balböceği, 23 Şubat , 2010, 21:28:29

« önceki - sonraki »

gökkusağı

allahım sen beni ve ailemi koru,bizi senden başka kimseye muhtaç etme,bizi doğru yoldan ayırma.
hayırsız hiçbirşeyi bize yaklaştırma ve doğru insanlarla karşılaştır.
yeni düzenimizde bizi utandırma hayırlı kazançlar nasip eyle evimin eşiğinden haram lokma geçirme allahım.
burdaki tüm arkadaşlarıma ve bana  günü ve zamanı geldiğinde  hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et,bizi sağlığımızdan etme hastalıklarla sınama
ve etrafımdaki tüm engelli çocuklara bi umut kapısı aç ailelerine sabır ihsan eyle,hiç bir müslüman kulunu bir diğerine muhtaç etme allahım
anneme babama kardeşlerime ve eşime herşeyin hayırlısını nasip eyle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

medine

Allahim sen beni hic bizaman senin yolundan ayirma yarabbimm :amin:bu dunyada vermis oldugun iyilik ve guzellikleri sen ahirettede bize nasip eyle yarabb :amin:evime yuvama haram lokma girmesine izin verme.tum evlat sahibi olmak kullarina hayirli saglikli sihhatli cocuk nasip eyle yarabbim.sen hakkimizda hayirlisi ne ise onu nasip eyle yarab :amin:sen cokca bagislayan cokca aciyansin yarabbim sen biz kullarina aci  :amin:hatalarimizi gunahlarimizi sen bagisla yarabbim  :amin:son nefesimize kadar sen bizi imanimizdan ayirma yaraabiim sen bize hidayet ver yarabbim :amin:
sen benim herseyimsinn:)

hüseb (ebuşş)

Allahımmm nolursun bizi ve bebeğimi koru beni 10 gün sonra kalp atışını dnlemeye gtcez inş hayrlısyla duyup güzel haberlerle dönerz ve zamanı geldğinde bebişimi kucağıma alırım :amin:
aşkitomm.....
bebeğimmm...

Balböceği

allahim nolurr bu dusuncelerim kalksin bana tekrardan saglikli bi bebek verr hayirlisini ver  :amin: :amin:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 02 Mart , 2010, 21:27:45
allahim nolurr bu dusuncelerim kalksin bana tekrardan saglikli bi bebek verr hayirlisini ver  :amin: :amin:

:amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

Demet_dk

Allah ım aşılama yaptıran arkadasımının dualarını geri çevirme yarabbim  :amin: :amin: :amin:
inşallah tutmuştur bu seferde yavrusunu kucağına alır  :amin: :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 02 Mart , 2010, 17:00:37
böcüüm edam bu duam ve dileğim senin için dilerim rabbimden en kısa zamanda yeni bi müjdeyle geçen herşeyi unutman yeni umutlarla dolu yeni hazırlıklar yapman canım benim  :amin: :amin: :amin: :amin:
insallah cnm insallah zaten buraya gelince bi hevesleniyomki sormaaa insallah dularin dualrimiz kabul olur
benim icin degil herkes icin rabbim kimseye aci yasatmasin insallahhh  :amin: :amin: :amin:

SiRiNe

amiiin bocugummm canim dualarim seninle :amin: Rabbim, benim ve hamislerin dogumunu kolaylastirr, bebek isteyen her baciya yakin zamanda saglikli sihatli hayirlii evlatlar nasib eyle ya rabb aminnn :amin:

Balböceği

insallah dogruya dogum yaklasiyor demiii duygu  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

SiRiNe

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 03 Mart , 2010, 15:11:34
insallah dogruya dogum yaklasiyor demiii duygu  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
evett canim insaaAllah Allahin izniyle

Balböceği

ne guzelll rabbim hayirli dogumlar nasip etsin insallah  :amin:
az kaldi  :hieyt: :hieyt:

SiRiNe

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 03 Mart , 2010, 15:13:20
ne guzelll rabbim hayirli dogumlar nasip etsin insallah  :amin:
az kaldi  :hieyt: :hieyt:
amiiin canim benimm duanizda bizleri unutma bocugumm :amin:  :opucuk:

βαlκιz

allahım şu çocuklar gece uyusun uyusun uyusun  :amin: :amin: :amin: :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SiRiNe

ღ♥ Nilda♥ღ

allahım herşeyin hayırlısını diliyorum senden  :amin: :amin: :amin: :amin:
.