Bebek bezi ?

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:19:57

« önceki - sonraki »

Emine

13 Ocak , 2007, 18:19:57 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 18:21:34 Emine

Kızlar ya ben huggies ten çok memnundum ama 4 numaraya geçince içindeki topçuklar yüzeye çıktı topluyorum kızımın poposundan topçukları parça parça.4 numara bez kullananlar ne önerirsiniz?

desree (Özlem)

Huggies 4 numara Ceylin için büyük değilmi? ben ultra prima 3 kullanıyorum çok memnunum o bahsettiğin şeylerden de olmuyor daha önce huggies 2 kullandım sonra buna geçtim

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Emine

3 numara küçük gelmeye başladı Özlemcim ya.Ultra prima daha önce kullandım 3 numarasının içinde krem var sanırım o alerji yaptı Ceylin de onu takınca ağlıyordu huggies takınca susuyordu.4 numarası da kremli mi acaba? Uyu ve oyna almıştım ona sesi çıkmadı ama.Onda krem yoktu sanırım.Uyu ve oynalarda da numara oluyormu bilmiyorum

desree (Özlem)

Geçen markette gördüm uyu ve oynalarda numaralı ben cesaret edemedim, galiba fiyat olarak daha uygun değil mi? huggies 2 de öyle bir sorun yoktu iyi bir bez ama bizim buralarda pek yok büyük marketlerde carrefour ve migrosta var bi de dikkat ettim ultra prima dan daha pahalı bir bez olmuş

Allahım;değiştirebileceklerim için güç,değiştiremeyeceklerim için sabır, her ikisi arasındaki farkı anlamam için akıl ver

Emine

Fiyatı daha uygun uyu ve oynanın ama ne farkı var anlayamadım krem yok içinde sanırım bizim kız rahatsız olmamıştı denemek için az miktarda vardı içinde o nedenle uyu ve oyna almıştım

jbdun

biz de primanın 3 numarasını kullanıyoruz amabi sorun çıkmadı şimdilik,3.paketimiz.
Huggies i merak ediyorum ama değiştirme risklerini de almak istemiyorum ???

puysal

bizde huggies kullanıyoruz ama 3 numara:) Ceylin e maaşallah.. Emine Ceylin kaç kilo oldu?

Bende huggiesten çok memnunum.. 3 numarasında bişiyok şimdilik..

Emine

Valla 15 gün önce 6300 dü.Huggies 3 numara çok güzel ama 4 numara neden böyle çıktı anlamadım  ???

puysal

bence huggies e yazmalısın.. kim bilir belki özür dilemek için ceylin e özür hediyesi olarak bir sürü bez gönderirler..

bu pazarda yeni olduğundan şikayetleri dikkate alıyorlardır.

Emine

Haklısın canım teşekkürler. Bak aklıma gelmedi bu bakalım ne yapacaklar?

ÇİTLENBİK

bende prima kullanıyorum..
huggies hiç kullanmadım bilemiyecem.
ama uyu ve oynayı hiç beğenmedim resmen primanın düşük kalitesi2.sınıf gibi.fiyatta öyle kalitede ikinci sınıf,hani primayı uyu ve oyna fiyatına satsınlarda görelim ..

ponçik

Bizde 3 no.ya geçene kadar prima kullandık
bi problem olmadı
sonra huggies'e geçtik ama bizim cimcimeye pişik yaptı
şimdi molfix kullanıyoruz
memnunum , çok güzel emiyor   :hello2:

uyu ve oyna  primanın yan sanayi ürünüymüş
fiyatı düşük olduğu için prima kadar kaliteli değil
kullanmadım ama bu ürünü satan bir mağazadaki arkadaşımız söylemişti bunu

şimdi bezden kurtulalım diye bekliyoruz ama, bezler çıkınca da aman halıya işedi, aman koltuğa işedi diye peşlerinde koşmaktan canımız çıkacak heralde   :laughing7:

seyda

Emine,
bi de Pampers i dene istersen. daha hastanede pampers kullaniyorlardi ben de onlarla basladi diye öyle devam ettim. ve cok memnunum. bi de pisik icin en önemli etken islaklik. poposunu silince kuruluyorum vede bazen fön makinasiyla kurutuyorum doktor ölye demisti. Ceylin in popisi rahat etsin:)

NURSIMAnınANNESI

Annişler bezlerinizin numarası büyük değil mi ???,yoksa ben mi küçük kullanıyorum, prima iki numara kullanıyordum 25 gün önce şimdi de huggıes 2 numara kullanıyorum, şu anda kızımın kilosu da 6.600, ayy yoksa bizim kızın poposu mu küçük :dontknow:, bu arada prıma sanırım daha güzel,bir de şu bel bariyeri olsa tam süper olacak :laughing7:
EY RABBİMİZ BİZE GÖZLERİMİZİN NURU OLACAK SALİH EVLATLAR NASİP ET VE BİZİ KORUNANLARDAN EYLE...

office

bende kesinlikle huggies derim. süper bir bez biz 3 numarasını kullanıyoruz. benim oğlum 6 kilo ama prima 3 küçük geliyor huggies şimdilik tam geliyır ama bacaklarını kesmeye başlayınca büyük boyuna geçicem. prima bence sadece adından dolayı o kadar pahalı ve hiç rahat etmedi benim oğlum. huggies in alt mendilleri de çok güzel ve kaliteli  :binkybaby:
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!