Bebek bezi ?

Başlatan Emine, 13 Ocak , 2007, 18:19:57

« önceki - sonraki »

Tebessüm :)

gül gül sen. ikinci erkek olursa görüşelim bir daha :cildir:

Almiş'inAnniş'i

ah inşallaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh  ;D

kızdan bana hayor yok nede olsa  :tongue3: bu babacı gelişinden belli.
bari bi oğlum olsun  :hello2:

ღ°cerenay.♥.

Alıntı yapılan: ayşegül - 07 Mart , 2007, 20:56:00
kurulama işlemini kağıt havluyla yapıyorum, alt açık olduğu müddetçe de bir kağıt havluyu katlayıp pipisine tutyorum, daha doğrusu tutmaya çalışıyorum, çok hareketli bizim velet. ;D fıskıye öalışınca ne üst kalıyo ne baş, bana da çıldırmak düşüyo, komple üst değişimi yapıyoruz :sad1:

:toothy10: :toothy10: :ehi: :k06:
ay neyseki yaz bebeği olacak benimki, kızım kış bebeğiydi ama allahtan fıskiye gibi  bi sorun yoktu :k06:

jbdun

kızlar 4gündür ecrinin b..lu kıyafetlerini yıkamaktan gına geldi ya :k06:
bezden kaynaklanıyo galiba,çişte sorun yok ama ötekini sırtına kadar geçiriyo arkadan :honk: ay bi de detarjanla çıkmıyo ama allahtan zeytinyağlı sabunla yıkadınmı tertemiz oluyo.O kadar da çekiyorum arkadan bezi ama bana mısın demiyo.Günde en az 1kere oluyo böyle. Bez mi küçük geliyo diycem ama değil,normal.
Şu huggies in numuneleri gelse de denesem :icon_scratch:
Huggies numuneleri gelen var mı?1haftadan gelir dediler ama geçti 1haftayı :caca:

Almiş'inAnniş'i

jbdun kaç numara bez kullanıyorsun?
küçük geldiğinden değil ama büyük geldiğinden taşıyor olabilir canım.

office

ben hugges kullaniyoum ogluma tasma gibi bi sorun olmuyo cok memnunum :) ama primanin yeni cikanini denemek iistiyorum kokulu olanini. arranizda kullanan varmi kizlar :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Almiş'inAnniş'i

kokulu olunca kakası kokmuyo mu?  :icon_scratch:

jbdun

3numara razicim 4-9kg arası
ecrin 7ye yaklaştı büyük değil ama bezden olduğunu kaynaklanıyorum,az önce de yandan taştı :caca:
huggiesi merak ediyorum
kokulu olanını kullamadım,razi bilmiyorum ki kokuyo mu kokmuyo mu? :dontknow:

Almiş'inAnniş'i

YA NE BİLEYİM ACABA BÜYÜK DE TAM KAVRAYAMADIĞI İÇİN Mİ TAŞIRIYOR DİYE DÜŞÜNDÜM!  :icon_scratch:
AMA ZATEN 2 NUMARA DA 3-6 KG ARASI YANİ ECRİNE KÜÇÜK GELİP SIKABİLİR. DEMEK DEDİĞİN GİBİ BEZİN KALİTESİNDEN. SENDE EMİNE NİN YAPTIĞINI YAP BENCE. BİRKAÇ TANE NUMUNEYİ GÖNDER FİRMAYA  ;)

jbdun

yapıyım dimi razi?ptesi günü gönderirim :icon_thumright:

emine sen nasıl gönderdin,kargoyla onlar mı ödedi yoksa sen mi ödedin gönderirken?

Almiş'inAnniş'i

AY NE SORUYORSUN! ÖDEMELİ GÖNDER GİTSİN. BİDE KARGO PARASI MI ÖDEYECEKSİN. ŞÖYLE GÜZEEELLLL DE Bİ NOT YAZ. AMA SAKIN İNG. YAZMA  :tongue3:

office

kokuyomu kokmuyomu bilmiyoum ama icindeki kremimsi doku bebegii rahatlatiyomuss galiba alip denemek lazim :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Almiş'inAnniş'i

JBDUN SEN HANGİ MARKA KULLANIYORSUN ŞU ANDA? YANİ BU TAŞIRAN HANGİSİ?

jbdun

jbdun

yahu ben de ingilizce mi yazsam diye düşünmüyo değildim hani  razi :tongue3:
kafiyeli oldu demi :toothy10: